Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Koszalin]


beacia

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że nie odpowiedziałem. Mam za sobą ciężkie tygodnie. Potworny nawrót nerwicy. Po raz drugi w życiu trafiłem do psychiatry. Od tygodnia biorę Asentrę i czekam na efekty. Jak na razie prawdziwa huśtawka - raz lepiej raz gorzej. Przy obecnej pogodzie (leje, grzmi) nie jest łatwo walczyć..

Jeśli są chętni do pisana - zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę tu zaufaną osobę z Koszalina/Słupska chętnych do rozmowy o psychologii lub po prostu o istocie własnych problemów psychicznych.

 

Mam 24 lata, objawy nerwicowe i depresyjne. Interesuje się różnego rodzaju zaburzeniami osobowości, psychoterapią w ujęciu psychodynamicznym, terapią eksperymentalną, a w szczególności zastosowaniem enteogenów w leczeniu dolegliwości psychicznych. Chętnie posłużę ludzkim wsparciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszalin lub okolice, brakuje mi rozmów z osobami, które mają nerwicę lub syndrom DDA/DDD. Rozmawiać wśród normalnych to takie czasem puste rozmowy, gdzie nie zrozumieją o czym się mówi, spojrzą jak na czubka, nie można być po prostu sobą. Co z tego, że człowiek obraca się wśród takich ludzi, co z tego, że ma się swoją rodzinę, pracę, jakieś miejsce w życiu, jeżeli dalej czuje się pustkę. Taką, której nie można zapełnić nie wiedzieć czemu. Dlaczego? Co jest nie tak? Kto zrozumie? Kto poda dłoń kiedy się spada w dół, kiedy człowiek czuje się całkiem sam z tym wszystkim. Jestem DDA, mam nerwicę lękową, agorafobię i emetofobię. Jeżeli ktoś chciałby pogadać, tak po prostu, bardzo chętnie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×