Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa szata graficzna i brak reklam :))


Gość danusia86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich, ja mam taką małą ideę do administratorów i całej zalogi strony nerwica.com, może by tak zmienił wygląd strony żeby była atrakcyjniejsza i pousuwał reklamy z prawego panelu i z góry? Od dawna strona ma taki układ i myślę, że warto by było coś zmienić... Ktoś się ze mną zgodzi :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szata graficzna jest od dawna , jest przejzysta nie meczy oczu, dobrze sie czyta wszystko, reklamy musza byc chyba ze chcecie placic za forum z waszej kieszeni???

Zreszta reklamy nie przeszkadzaja, sa nie natarczywe, i sa na temat.

Nie rozumiem co jeszcze sie nie podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mi się podoba, tylko pomyślałam że mogłoby byc lepiej. Wg mnie szata graficzna jest taka sobie... no ale nie chcę juz kontynuować tematu, nie chce się z nikim spierać, nikogo przekonywac itd. Tylko wyraziłam zdanie i już sobie idę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej moderator grzeczniejszy :)) Hmmm.... znam się na stronach, sama projektuję i swojego czasu miałam nawet własną. No właśnie, dużo kosztuje hosting? Nie mówię już o domenie com..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj jest to kwota ok. 300 zł/rok

na innym forum po prostu się zrzucamy ile kto może, ale tam jest zawężone grono użytkowników i myślę, że tutaj by się to nie sprawdziło.

 

mi się podoba jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też odpowiada, jest jasno i czytelnie. Reklamy być muszą bo sorry ale samo sie nie utrzyma a wątpię aby ktoś z Was/nas chciał płacic.

Poza tym reklamy są na temat więc mogą sie przydać.

Nie ma co udziwniać wg mnie.

Czasem skromniej znaczy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, skoro tak mówicie :) Mnie w sumie nie przeszkadza, jest czytelnie to fakt i jasno. Mysłałam raczej bardziej o zwyczajnej zmianie niż o udziwnianiu :P Temat zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×