Skocz do zawartości
Nerwica.com

Enneagram


Kasandra

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy jest lepiej ,to 7w8 ,a kiedy gorzej to 4w5 ;).[

/quote]

ja też 4 w 5 hmm. trochę histeryczki, trochę neurotyczki... wszystko się zgadza. Ale za pierwszym razem mi wyszło: 1 czyli perfekcjonistka. Coś tu chyba jest nie tak?

 

PS. Słynne 4 w 5: nan Gogh, kUrt Cobain, Allan Poe, Bergman... Litości toż to same świry, a połowa z nich samobójucy :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapka: chmurka, kings, Róża ta z ogrodu 1w2 bez wątpienia 93% prawdy. Pozdrawiam podwójne twarze!

 

To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.

 

To się zgadza,nie jestem hipokrytką,co w sercu to na języku,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi wyszło 7

Co jest trudne w byciu siódemką

 

nigdy nie mam wystarczająco dużo czasu, aby zrobić wszystkie rzeczy, które chcę zrobić

nie kończę tego, co zaczęłam

nie umiem czerpać zysków ze specjalizacji; nie przywiązuję się do jednej tylko kariery

mam tendencję do zbytniego fantazjowania na temat moich planów

czuję się ograniczona, gdy jestem z kimś w bliskim związku

 

no sporo w tym prawdy

 

Słynne siódemki ze skrzydłem sześć: Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli, Eddie Murphy, Brad Pitt, Chevy Chase, Steven Spielberg.

 

no tak Brad Pitt ;-) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U wielu osób się zgadza... może jednak? Ja spełniam to co mi wyszło w tym teście jedynie w warunkach pozwalających mi na pełne otwarcie się i swobodę. Tak więc nie zawsze w człowieku osobowość się odzywa na zewnątrz, a na tym forum chyba nie muszę pisać, że wiele osób ma mniejsze lub większe problemy z ukazaniem prawdziwego "ja" np. w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U wielu osób się zgadza... może jednak? Ja spełniam to co mi wyszło w tym teście jedynie w warunkach pozwalających mi na pełne otwarcie się i swobodę. Tak więc nie zawsze w człowieku osobowość się odzywa na zewnątrz, a na tym forum chyba nie muszę pisać, że wiele osób ma mniejsze lub większe problemy z ukazaniem prawdziwego "ja" np. w realu.

A prawdziwy jest ten obraz, który sam kreujesz, czy ten, który ujawnia się w konfrontacji ze światem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×