Skocz do zawartości
Nerwica.com

Enneagram


Kasandra

Rekomendowane odpowiedzi

4w3

 

Czwórka ze skrzydłem trzy: 4w3 - "Arystokrata"

 

Czwórka ze skrzydłem 3 może czasami wyglądać jak siódemka. Może być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiada intuicję, jest ambitna, może mieć dużą wyobraźnię i być bardzo utalentowana. Niektóre ubierają się bardzo wyzywająco i kolorowo, aby wyróżnić się z tłumu.

Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wygląda, czuje się źle z powodu niedostatków urody. Stara się podkreślić poczucie wyjątkowości przez kontrowersyjny sposób ubierania się. Często okazuje zły gust. Chętnie przedstawia siebie innym jako osoba romantyczna. Jest zmienna w uczuciach. Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.

 

Słynne czwórki ze skrzydłem trzy: Kate Bush, Julio Iglesias, John Malkovich, Nick Nolte, Edith Piaf, Paul Simon, Fryderyk Szopen, Prince.

 

Niech będzie <-) Tylko to z kolorowymi ciuszkami nieco przesadzone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEEE, dlaczegooo o o o . . .

 

 

5w4 .

-------

Pamiętam siebie sprzed kilkunastu miesięcy. Gdybym dalej taka była i nie zamykała się w sobie, oraz pracowała nad swoim charakterem(buaha,a tak się da?) to spodziewałabym się 7w6, co najwyżej 6w7 ...

 

Gdy 5w4 jest w stresie, wydaje się być jakby nieobecna, gdy jest o coś spytana, odpowiada szeptem. Jej zachowanie oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski. Może stać się nieuchwytna, niedostępna i abstrakcyjna. Zachowuje się jakby znajdowała się wewnątrz swojej kuli izolującej ją od świata. Czasem odnosi się wrażenie nieznacznego wywyższania się ponad innych.

(...) Bardzo przewraźliwiona na krytykę. Może bardzo wolno powracać do siebie po traumatycznych przeżyciach.

Oojejku, skąd o tym wiedzieli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5w4

 

Bardzo fajny test i wcale nie jest typu "czy moj chlopak mnie zdradza" Zrobiony przez ludzi znajacych sie na rzeczy. Przy tych odpowiedziach trzeba sie naprawde niezle pozastanawiac ;)

Zauwazylem, ze wszyscy 5w4 i podobne sie smucili ... ja wsumie tez nie jestem tym zachwycony :( Niby wszystko sie w tym zgadza ale cos tu nie pasuje ... chyba jest to 'okrutna prawda' ... co za niesmak

 

tak czy tak protestuje :D ... bylo cos o zarcikach nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×