Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAMADOL (Poltram, Poltram Retard, Tramadol Aurovitas/Krka/Synteza/Vitabalans, Tramal, Tramal retard)


karina200

Rekomendowane odpowiedzi

Przy niższej dawce niż 400 nie osiągniesz wystarczającego działania inhibicji serotoniny, jednocześnie będąc na niej stracisz efekt opoidowy z czasem  i doświadczysz symptomów odstawienia, kiedy poczujesz się gorzej i będziesz chciał z leku zejść 

Choć istnieją próby leczenia depresji tramadolem generalnie nie jest to zalecane, tak jak pisze Lilith możesz się wpakowac w jeszcze większe bagno 

Edytowane przez Gość
Przeniesiono ze względu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, myślący91 napisał:

Od pewnego czasu zażywam tramal w dawce 200 mg dziennie, pomaga mi na nerwice,chce mi się po nim żyć,iść do pracy itp.

,,, bo kto cię ścierwino choc raz pokocha i dozna w tobie orgazmu nie puścisz go z życiem  ot tak ,,, papa papa

 

 Leczenie tramalem ? , 

- jak najbardziej , wszak dobry opoid poradzi sobie z  największym bólem ,,, a heroina zmiecie wszystko .

Padaczka przyjdzie pierwsza ,,, potem to już inne sztuczki .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś z dobrą wiedzą na temat tramalu  (Doreta 35mg - tramal/paracetamol) ?

Interesuje mnie opinia kogoś kto zna się trochę na medycynie (terapia bólu przewlekłego) i ma doświadczenie z cyklicznym używaniem 

leku typu doreta.

Ze względu na ból neuropatyczny i szkieletowy, potrzebuję zażywać ten lek w niedużych co prawda ilościach, ale dość często.

Używam tego od kilku lat, ale nigdy ciągami, dlatego nie ma możliwości uzależnienia.

Zresztą dobrze wiem co to za gówno, temat uzależnienia nie istnieje mimo, że lekarstwo przenosi mnie z piekła do nieba.

 

Pytanie brzmi:

Pacjent 40 lat.

Umiarkowanie silny ból szkieletowy i neuropatyczny, brak możliwości wyleczenia.

Ile razy w tygodniu można zażyć doretę 35mg, tak żeby zbytnio nie zbliżać się do uzależnienia.

Umiem operować lekami i dragami tak żeby nie zrobić sobie krzywdy.

Kwestia jak to wygląda od strony medycznej, tak na dłuższą metę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tramal to jeszcze większe gówno od morfiny czy heroiny mimo że jest słabszym opio. Bo jak pójdziesz w tango z jakimś mocnym to twoje życie się zawali bardzo szybko. Pracodawca wywali cię z roboty, bliscy i znajomi szybko zorientują się że coś się dzieje i stosunkowo szybko powinieneś otrzymać pomoc. Przynajmniej tak jest w większości przypadków. A z tramalem jest tak że możesz go brać latami i nikt o tym nie bedzię wiedział bo można po nim normalnie żyć i pracować. I tak było w moim przypadku że po przeszło trzech latach ciągłego zażywania pewnego dnia obudziłem się na sorze po ataku padaczki przez ciągłe zwiększanie dawek. Właśnie minęły mi trzy miesiące od odstawienia tramalu a ja dalej chcę umrzeć.

Edytowane przez Koshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum tramadol właściwie nie ma większego medycznego zastosowania (poza przeciwbólowym i narkotycznym). Aczkolwiek...

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21463069

https://ajp.psychiatryonline.org/doi/10.1176/ajp.156.4.660a

, z uwagi na to, że tramadol jest również SRI. No ale to bardziej taka ciekawostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2019 o 12:04, Koshi napisał:

Tramal jest również bardzo lubiany przez bojowników z państwa islamskiego. Jest wśród nich nazywany narkotykiem bojowników. Tak w ramach ciekawostki.

Tramadol u mnie spowodował niewiarygodne zatwardzenie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem , 

 po czystych 347 dniach od tramala kurrrwy je-banej dziwki wpierdoliłeem się .

 w dwa dni poszło 1950 mg gówna ( 13tabletek po 150 ) , ,,resztę ( 17 tabletek po 150 mg) wywaliłem trzeciego dnia do klopa .

 Ta wpadaka uświadamia mnie jakim strasznym jestem pojebem .Ćpunem straszliwym , ,,

  MAM OBECNIE TAKIEGO KACA MORALNEGO ,ŻE UJ MNIE STRZELA !!!!

 UKWA , URWA , URWA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Picziklaki (-:

 jednak wiesz, talk obecnie cierpię i czuję do siebie autoagresję ,że nie -wy-trzy-muję  . Chciałbym spotkakć samego siebie gdzieś na ulicy i tak mu wtedy wpieedoliłi pałą i skopał jaja ,że kuźwa dlugo by ten ujek drugim razem tego nie zrobił . Jebeniec pierdoliona dziwka sprzedajna , szmata !!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem o pewnym gościu w UK , który przez ponad 20 lat wysyłał w totka swoje jedne i te same liczby , któregoś dnia zapomniał , jeden jedyny raz , jedno jedyne losowanie i AKURAT padły jego liczby , już co o mało się ze szczęścia nie zesrał , ale jak zauważył ,że omyłkowo nie puścił w te losowanie , wziął sznur i się powiesił . Czytałem to w poważnej książce psychologicznej ,,, jego żal i poczucie winy były tak wielkie ,że nie mógł z tym emocjonalnie wytrzymać i wybrał sznur . Czuję się bardzo podobnie ,,, urwa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaleb miałem podobnie jak sam od razu odstawiłem 40mg paroksetyny, potem złapała mnie gigantyczna deprecha, nie wytrzymałem i przerwałem ponad 9-cio miesięczną abstynencję od opiatów i benzodiazepin. Wpadłem przez to w ciąg 3 miesięczny przez lato i skutki odczuwam do teraz. Ale pocieszę Cię, że ten skurwysyński ból trwa niedługo. Mniej niż tydzień. Potem rozprasza się jak smog za Katowicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KOFEL  za słowa wsparcia (-:

 Zdrowi to my raczej psychicznie nie jesteśmy ,,,z tego widać najwyrażniej  .

 >>>wiem ,że z każdym dniem absty powinno być lepiej .

 podrzędne opiaty typu Tramadol powinny być na recke RPW , a te jebanne kaszlaki ( do których też czasem mnie pociąga ) w ogóle powinny być też na RPW ,,,, wtedy bym się nie wjebywał od czasu do czasu  . 

 Moim problemem jest to ,że tę trutkę tramadolową mam do załatwienia w 5 minut od powzięcia decyzji ,że idę się kurrwić , tu gdzie mieszkam na miejscu ,,,i taka dupa blada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schodzi gówno ,,,

 okropny ból łydek ,,,bezsilność psychofizyczna 

,,, coś się we mnie zacięło , już z 4 dzień absty , a ja dalej nie potrafię sam sobie wybaczyć ,

 demon zatracenia i syn ciemności wtykają w mnie serce patyki wyrzutów sumienia . To nie jest normalne , z pryzwolenia bożego akceptowalne.

 wyobrażam sobie jakie miałbym jazdy jakbym nawywijał cos gorzej ,

 Chłoszcz mnie Jezu , chłoszcz czymkolwiek chcesz i jak tylko Ci sie podoba , ,,trzeba ponieśc karę , lepiej tu niż w czyśćiu piekielnym 

 Muszę koniecznie iść do Spowiedzi Świętej , wtedy kuurwy odpuszczą .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, w warstwie duchowej Ci nie pomogę za bardzo ale "wpadki" niestety się przydarzają, dobrze o tym wiesz zapewne, statystycznie jest to wręcz nieuniknione. Złamanie abstynencji boli i kac moralny doskwiera ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba wziąć dupę w troki i iść dalej przed siebie. Zdrowia i siły towarzyszu niedoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2020 o 19:54, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 >>>wiem ,że z każdym dniem absty powinno być lepiej .

Powiedz mi proszę jak długo teraz ostatnim razem zażywałeś ten Tramal i w jakiej dawce? Bo chodzi mi po głowie żeby zamiast klona od czasu do czasu zażyć Tramal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×