Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAMADOL (Poltram, Poltram Retard, Tramadol Aurovitas/Krka/Synteza/Vitabalans, Tramal, Tramal retard)


karina200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem tu nowy , nie będę się rozpisywał za bardzo, próbuję odstawić tramal po jakichś 4 miesiącach.Zszedłem z dawki już, biore tylko tyle, żeby funkcjonować 200mg czasem 400mg.Poradźcie mi co zrobić z tą bezsennością , clonazepam pomoże? O tyle ciężko , że pracuje 5 dni w tygodniu czasem 6 rozumiecie...Co na sen , żeby skutecznie zmuliło?

Bardzo dziękuje zo odpowiedzi i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tu nowy , nie będę się rozpisywał za bardzo, próbuję odstawić tramal po jakichś 4 miesiącach.Zszedłem z dawki już, biore tylko tyle, żeby funkcjonować 200mg czasem 400mg.Poradźcie mi co zrobić z tą bezsennością , clonazepam pomoże? O tyle ciężko , że pracuje 5 dni w tygodniu czasem 6 rozumiecie...Co na sen , żeby skutecznie zmuliło?

Bardzo dziękuje zo odpowiedzi i pomoc.

Skutecznie zmuli Tisercin. W mniejszym stopniu chlorprothixen. Ja stosuję kwetiapinę 100 mg, chlorprothixen 50-100 mg i mianserynę 30-60 mg. Dwa miesiace bez doraźnego estazolamu czy zolpidemu. Śpię nieźle. Ale zostaje pytanie odnośnie tramadolu- był CI przepisywany po operacji? Jakieś bóle przewlekłe? Są te bóle opanowane? Ja brałem tramadol przewlekle 2x50 mg na ciężkie bóle głowy typu napięciowego po chemioterapii interferonem i rybawirną. Odstawiłęm po włączeniu betablokerów (wpierw Metocard, później- do dziś Ebivol).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak maniek po kocie i fakt ,że się w tym wątku udzielasz ,a jeszcze dla pewności sprawdziłem jakie liczby masz w nicku na insomni.

Ja zawsze siedziałem na sfd ,pozniej przeniosłem się na insomnie i głównie czytałem dział uzaleznienia.Aktualnie to bardzo rzadko wchodzę na to forum ,a jak już to głównie poczytać wątek w którym Ty się udzielałeś i NRG.Ciekawiło mnie jak się skończy takie ciągłe napierdalan.ie stymulantów i kody.Szczerze ? Spisałem Cię na straty...;p No i dość ciekawie czytało się twoje historie ;) Nie znamy się ,bo nie wymienilismy ani posta ,ani zadnej meilowej wiadomości.

Z tego co kojarze,to nie twoje pierwsze rzucanie dragów.Po takim waleniu wszystkiego nie potrzebujesz odwyku ? Czy raczej za bardzo sytuacja nie pozwala ;)

Brałeś może psychodeliki jeśli tak to jak zadziałały na Ciebie ?W każdym badz razie kibicuje żebyś nie wrócił do tego i aby się polepszyło.Na mnie SSRI nie działają ,well pobudza.Jedynie co tłumi lęki ,a nie uzależnia ,to Gabapentyna ,kwetiapina i może jakieś inne neuroleptyki których na dzien dzisiejszy mam dość.

 

Na wesele wymyśliłem miks rano 5mg alpry i 900 mg kodeiny.Euforyczne działanie z fajnym stymulowaniem.Zero zamuły ,fajnie się bawiłem do rana ;) 2 dni przed przetestowałem ten miks żebym czasem nie noodował w kościele ;P Specyficznie zadziałało na mnie ,nikomu nie polecam iść w żywioł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tramalu uzaleznia? Wplyw na receptory opioidowe czy odzialywanie na neuroprzekażniki? "Działanie tramadolu polega na hamowaniu procesu wychwytu zwrotnego noradrenaliny, a co za tym idzie na wydłużeniu czasu jej działania w synapsie i czasu pobudzenia komórki odbiorczej.

Tramadol zwiększa również uwalnianie serotoniny z komórki znajdującej się przed synapsą." TO uwalnianie serotoniny pewnie też wciąga.

 

-- 15 paź 2014, 23:43 --

 

W takim razie przy tramalowym odwyku napewno pomocne bedą leki hamujace wychwyt serotoniny i noradrenaliny. Ewentualnie suplementacja prekursorow tych zwiazków 5htp l-tyrozyna lub jej acetylowana forma.

 

-- 16 paź 2014, 00:03 --

 

DOdatkowo Dxm ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Dekstrometorfan ) czyli Acodin zmniejsza tolerancje. najlepiej zapytać na hyperreal'u jest tam kilku kolesi ze spora wiedzą jakie dawki tego brac i jak dlugo co by znic tolerancje

 

-- 16 paź 2014, 00:18 --

 

http://hyperreal.info/talk/dxm-jako-antydepresant-t33477-20.html

http://hyperreal.info/talk/utrata-tolerancji-t29269-30.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejście jest spowodowane głównie przez wyczerpaną serotoninę.Racja Acodin zbija tolerke ,ale i rownoczesnie ryj beret.Kurde ,że ja wtedy na to nie wpadłem żeby odblokować działanie tramalu poprzez DXM ;) Teraz mnie to nie dotyczy na szczeście :mrgreen:

 

-- 20 gru 2014, 18:36 --

 

Bierze ktoś? Ja mam straszne ciśnienie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko !

 

Podejrzewam u siebie PSSD, dzisiaj zrobiłem sie 300+ tramadolu i odzyskałem w dużym stopniu podniecenie seksualne i ogólnie libido skoczyło do góry tyle, że nie mogłem dojść. Czy to typowe działanie tego specyfiku na te sprawy czy może jednak jest cień szansy, że kombinując z serotoninką np. antagonistą 5-ht2c podciągne marne libido i ogólnie układ nagrody nie ingerując w bezpośrednie podbijanie dopaminy np.agonistami bądź wellbutrinem? ssri już długo nie tykam:)

 

Mam nadzieje, że ktoś tu zajrzy, Pozdrawiam;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mega faza musi byc po tym tramadolu, ztego co tu czytam.

" łatwiej w to nie wejść , niż wyjść "

Juz po pierwszym tańcu ( jak ogólnie jesteś zaburzony psychicznie ) z Madam Trammal jesteś na bank Nią zauroczony , zakochany po uszy na zabój i,,,,,,,,,,,,,,,,oczywiście ( co sie okaże dopiero po czasie ) wyruuuuuuuuuuuuuchany w dupsko bez masła ,aż Ci kicha z dupy wystaje krwawiąca , a z nosa lecą gile . ;);)

Nawet sie nie zabieraj za to , dobrze radzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mega faza musi byc po tym tramadolu, ztego co tu czytam.

" łatwiej w to nie wejść , niż wyjść "

Juz po pierwszym tańcu ( jak ogólnie jesteś zaburzony psychicznie ) z Madam Trammal jesteś na bank Nią zauroczony , zakochany po uszy na zabój i,,,,,,,,,,,,,,,,oczywiście ( co sie okaże dopiero po czasie ) wyruuuuuuuuuuuuuchany w dupsko bez masła ,aż Ci kicha z dupy wystaje krwawiąca , a z nosa lecą gile . ;);)

Nawet sie nie zabieraj za to , dobrze radzę .

 

Wow, to musi byc mega fazka :) Przekonales mnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, to musi byc mega fazka :) Przekonales mnie !

 

dokładnie , serotonina na maxa ( bez najmniejszych uboków ) , a opoidy tańczą między soba Anielski taniec łabędzi jak w operze.

-na drugi dzień zero kaca , a samopoczucie fajne i miłe ,żeeee tylko przywalić na poprawkę i znów sie poczuć jak młody Bóg .

Benzo to przy tym to łach obdartusa spod dworca .

I tak zaczynasz od 300mg , a juz po roku jesteś na 3000 mg ( dawka ,że słonia by powaliło ) i depresje coraz wieksze i bóle mięśni, a ranki takie " ochocze " ,że tylko w łeb na dzień dobry sobie koltem strzelić .

Przejeeeeeeeeeeeebane !

Aaa i tanie to nie jest , bo przy tych kosmicznych dawkach ( naperdalanych co tydzień przez 3 dni )to kasa leci i znajomości trza miec pewne . Obecnie jestem bez tego gówna 14 miechów około i nie chcę do końca życia w to drugi raz wejść .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK rozumie, ale nie trzebatego walic codziennie, tylko np. w weekendzik na extra chillout.

 

-- 26 lis 2015, 13:31 --

 

biorąc na ból przez miesiąc , dwa w dawce ok. 100mg nie masz szans by sie uzależnić .

Brałem przez 2-3 dni 3000mg . Takie dawki robią dopiero kocioł z mózgu i daję ochotę na powtórkę z rozrywki ,,,aż do dna zidiocenia .

 

Ja sobie nie wyobrazam dawki 1000mg na dzien. To jakis kosmos, brales do tego klona ?

 

-- 27 lis 2015, 17:52 --

 

EEE zadna rewelka ten tramadol,300mg i w sumie tylko bol glowy i ogolne przymulenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×