Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica i arytmia serca


Marzenna

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenna u mnie w rodzinie jest dużo nerwicowców ( w tym ja na czele) a kilku z nich z arytmią... spytaj się lekarza o PROPRANOLOL ( on jeste przede wszytskim na serce, na arytmię, na kołatanie, nawet zapobiega zawałom i jest jeszcze lekko przeciwlękowy) dla mnie rewelacja bo biorę 4 trok, ale nie każdy go toleruje. warto spróbować:)

Pamiętaj zacznij od małych dawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może opiszę Ci swoją sytuację mam skurcze dodatkowe komorowe zdiagnozowane w szpitalu, zapisane na holterze, 2 lata temu zmarła mi matka i wskutek tego stresu zaostrzyła się arytmia komorowa chodzi o skurcze dodatkowe do tego doszła nerwica lękowa, myśli że np. jak zostaję sam w domu a coś mi się stanie nie otrzymam pomocy i inne róże myśli.

Poszedłem do psychiatry który zapisał mi odpowiednie leki i dziś jest bardzo dobrze, nie całkiem ale jest spora poprawa arytmia mniej dokucza bo minęły stresy i życie nabrało barw, to trwało leczenie u psychiatry wraz z psychologiem 2 lata, i muszę Ci napisać że jeszcze chodzę do psychiatry bo nadal czasami mam lęki, ale to już tylko namiastka tego co było.

Radzę Ci pójść do dobrego psychiatry na razie zapytaj o najlepszego w swoim mieście i tam się udaj weź badania jakie masz chodzi Twoją chorobę serca i musisz mu to wszystko pokazać, myślę w jakiś sposób powinien Ci pomóc, uwierz mi że sam przechodziłem przez taką sytuację życiową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×