Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

nadmierny apetyt mnie męczy, jak tak dalej pójdzie to się nie będę w drzwiach mieściła, czytałam że skutkiem ubocznym klonazepamu jest właśnie brak albo nadmierny apetyt, dlaczego mnie spotyka akurat ta druga opcja :evil:

 

-- 18 sty 2012, 22:10 --

 

no i ogólnie jestem rozjebana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Coma , co do clonów to osobiście ich nie znoszę.Syf i tyle ,a dla mnie i największy ze wszystkich benzo. Osiągam po tym , nie cierpię tych stanów. Zastanawiam się dziś, jak ja kiedyś mogłem to łykać przez około roku dzień w dzień. I znajduję odpowiedż, wtedy jeszcze piłem ostro alkohol ,a clon dla czynnego alkoholika -niezbędny ...jak powietrze (szczególnie i przede wszystkim na kaca).I zero apetytu po tym. Pozdrawiam.Możesz mi powiedzieć ,po co to bierzesz,pomagają Ci one jakoś?Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc biorę klona na noc, małą daweczkę bo połóweczkę, chodzi o to, że bardzo niespokojnie śpię, mam w nocy koszmary, i mój psychiatra uznał że klonazepam będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla mnie, wieczorem jestem rozjebana, rano jestem rozjebana, mam huśtawki nastroju, koszmar jest. Zasypiam po tym bardzo szybko, ale koszmary i niespokojny sen nadal się utrzymuje, przyznam, że nie zasypia mi się po tym miło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się klonuje od dzisiaj bo w pon mam iść pierwszy raz w życiu do stałej pracy, załatwiana po znajmości ma być początkiem czegoś nowego w moim życiu, a ja niestety co prezentuje sobą otoczeniu to pasywna agresywność. Niby chce iść do tej pracy ale skurwysyńsko nie chce. Przymilanie się do zwierzchników, 8h z tymi osobami nonstop nie wiem jak to zniose. Pojebane to wszystko. Ide po jeszcze jednego klona. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clon to straszne gówno !!!

Ostrzegam Was przed nim.

Ja nie wiem kiedy wpieprzyłem się w niego na calego.

Najgorsze było to, że przestał kompletnie działaś przeciwlękowo w rozsądnej dawce.

Pojawiła się straszna derealizacja, splątanie , zidiocenie i napięcie POMIMO ciągłego zażywania.....

Brałem 3 lata bez przerwy około 2 mg/dobę.

Odstawianie zajęło mi 4 miesiące . 4 miesiące wycięte z życiorysu.

Wszystko to opisalem w wątku

 

benzodiazepiny-moja-walka-z-uzale-nieniem-i-odstawieniem-t26141.html

 

Stanowczo odradzam.

Ponoć jedna z cięższych benzo w przypadku odstawiania.

nie odstawiałem innych-więc nie wiem.

Wiem tylko ,że nawet po grzybach w trakcie bad-tripa nie miałem tak ciężkiej jazdy jak w kulminacyjnym momencie odstawiania clona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLONY SĄ......... ble......ale i tak je dalej biorę :-| chociażby po to, by normalnie zasypiać :-|

a nie siedziec o tej porze jak teraz......i wkurw...iać sie, że nie można spać :evil::evil::evil::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie odstawiania mialem bóle głowy , ktorych nasilenie powodowało niejednokrotnie wymioty

Neurolog zapisał mi lek poprawiający krążenie mózgowe ( odstawiania benzo powoduje obkurczenie naczyń w mózgu )

Cynaryzyna

Jej fantastycznym efektem ubocznym w przypadku odstawiania benzo jest efekt nasenny, co powoduje mocny i dlugi sen pomimo systematycznego zmniejszania dawki benzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,powinno.Ale na napady paniki doraźnie są lepsze leki,np relanium 2-5 mg,alprazolam 0,5-1 mg.Dziwne,że ktoś Ci zapisał klony na napady paniki.Obecnie klony zapisuje się jedynie,gdy:ktoś jest od nich uzależniony,schodzi z narkotyków np.opiaty,ma padaczkę nie reagującą na inne leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamkru,

to dziwne ,ze na pocżatek Ci lekarz wsadził najmocniejsze benzo powinieneś zaczac od relanium czy czegoś słąbszego od klona, ale o dłuzyszm póltrwaniu w organizmie, a zaczynac az tak to niezbyt mądre po drugie stosowac tylko w razie W a nie jak niektórzy codziennie bo przeciez po jest tak fajnie a do fajnie to mozna się szybko przyzwyczaic i później wzrasta tolerancja i bez nie mozna juz funkcjonowac normalnie, no chyba ze masz na lewo np. od znajomego aptekarza, z którym masz w miare dobry układ, z aptekarzem sprzeda wszystko niemal bez recepty , a benzo ma pomagać na nagłe wypadki a nie na to zeby było luz blues codziennie i bez stresu, bo po prostu nie ma cudów jak sie ma lęki, które utrudniaja funkcjonowanie to trzeba wiedzieć, że się je ma i benzo tego nie wyleczy a uzależnia szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze masz na lewo np. od znajomego aptekarza, z którym masz w miare dobry układ, z aptekarzem sprzeda wszystko niemal bez recepty

No chyba się troszkę czasy zmieniły i nie jest tak łatwo jak mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem całe opakowanie Clonazepamu 0,5mg, ale je sprzedałem, bo sam nie zażywałem. Teraz żałuję, bo chętnie sam bym zaczął brać ten lek. Wszyscy piszą, że czują się po nim super. ;) Teraz raczej ciężko by mi było go zdobyć, a na lewo kupować nie będę, bo za drogo. Kit z uzależnieniem, są w razie czego ośrodki odwykowe... Szczerze mówiąc wolałbym sobie zażyć klona i czuć się świetnie zamiast anafranilu, który działa na mnie fatalnie.

 

No chyba się troszkę czasy zmieniły i nie jest tak łatwo jak mówisz.

I w dzisiejszych czasach łatwo można kupić leki typu clonazepam na lewo, narkotyczne leki przeciwbólowe też ;) Istnieje czarny rynek, a i farmaceuci, którzy sprzedają na lewo też się jeszcze zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w dzisiejszych czasach łatwo można kupić leki typu clonazepam na lewo, narkotyczne leki przeciwbólowe też ;) Istnieje czarny rynek, a i farmaceuci, którzy sprzedają na lewo też się jeszcze zdarzają.
Jeśli masz na myśli handel w internecie, to jest pod ścisłą kontrolą służb, którzy reagują na ogłoszenia typu "sprzedam xanax", "kupię lorafen", itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w dzisiejszych czasach łatwo można kupić leki typu clonazepam na lewo, narkotyczne leki przeciwbólowe też ;) Istnieje czarny rynek, a i farmaceuci, którzy sprzedają na lewo też się jeszcze zdarzają.
Jeśli masz na myśli handel w internecie, to jest pod ścisłą kontrolą służb, którzy reagują na ogłoszenia typu "sprzedam xanax", "kupię lorafen", itd.

 

Czemu masz taki avatar? Udajesz lekarza lub farmaceute?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jak tak czytam co piszecie o Clonazepamum, to jestem przerażona....dostałam w środę od psychiatry Velaxin ER, ale na czas, zanim on zacznie działać dostałam na zmianę Clonazepamum 0,5mg, Sedan 3mg i Zomiren i mam próbować sobie, który na mnie działa najlepiej, żebym była w stanie wyjść z domu. Clonazepamum zażyłam w środę po południu i przespałam całe popołudnie, wiec nie wiem jak na mnie zadziałał. Wczoraj rano zażyłam Sedan i po 40 minutach mnie tak rozłożył, że padłam spać i przespałam pół dnia, jak wstałam nadal miałam lęki i złapał mnie atak paniki. Zomiren zażywałam przez półtorej tygodnia i miałam wrażenie, że przestał działać, więc dziś rano zażyłam Clonazepamum i czułam się po nim tylko otępiona, śpiąca, ale lęk nadal był silny i nie byłam w stanie wyjść. Jak czytałam co piszecie o Clonazepamum to zaczęłam się bać, że już mnie uzależni po tych 2 tabletkach czy coś....i nie rozumiem, czemu wszystkim pomaga, a na mnie działa tylko otępiająco, ale nie likwiduje lęków....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×