Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Po wypiciu małej ilości alkoholu nie powinno się nic stać. Chociaż pamietam jak ja brałem klona, 2mg i potrafiłem się napić 2 kieliszki wódki to już coś się działo. Mianowicie dopóki nie zasnąłem było wszystko OK. Po przebudzeniu wpadałem w straszne doły, płakałem, miałem sny które powodowały że budziłem się z ogromnym poczuciem winy, lęku i samotności. Straszna jazda.....

Ale to wszystko zależy od indywidualnej reakcji człowieka na to połączenie .

Przede wszystkim NIE ŁĄCZYĆ benzo z alko. To bardzo nie mądre. Również z mojej strony było to wtedy delikatnie mówiąc nie poważne.

Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie tak. Ja nie zabrnąłem z tym aż tak daleko, żeby odczuć dramat, ale do przewidzenia było, że granica jest bardzo cienka i jak bym tak dalej robił to bym po prostu sfiksował.

Byłby tylko clonazepam i clonazepam. Jakby był byłoby ok. Jak by nie było to byłby dramat. Na szczęście ja zawsze miałem to i sobie ładnie odstawiłem, nie doprowadziłem się do stanu z którego sam nie umiałbym wyjść. A na 100% by to się stało gdybym to powtarzał, albo łączył z alkoholem i nie wyciągnął wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak:

Clonazepam + kilka browarów - spoko faza, nic sie nie działo, żadnych dziwnych reakcji czy tez niepożądanych objawów

Clonazepam + wódka - o QRWA! Agresja, gonienie i napierdalaanie ludzi za byle co, generalnie megawkurw. Co gorsza na drugi dzień dosyc znaczna amnezja - nie wiedziałem co ze wspomnień jest realne, a co mi się tylko śniło. Najgorsze jest to, że działy się też rzeczy, ktorych nie było ani we wspomnieniach, ani w snach :D:D:D

 

Ale to było dawno - najcięzszy okres choroby.

Tym nie mniej wódka całkowicie odpada- leny, niepokój, bezproduktywne napięcie i pobudzenie, wqrw, agresja i autoagresja.

Browary - z tym nie ma problemu - 3 max 4 sztuki powodują chillout, dobry sen, nawet pojawiają się normalne ludzkie UCZUCIA, ktorych na co dzień nie posiadam już wcale poza stalym rozdrażnieniem i nienawiścią...

 

Reasumując - benzo i alko to sprawa indywidualna, na pewno niezdrowa i niewskazana, zwłaszcza w chorobach psychicznych. Ale nie ma tez co demonizowac - 1 mg clonazepamu + 3 szt browara przynajmniej w moim przypadku nie powoduje żadnych negatywnych dla zdrowia FIZYCZNEGO reakcji. Jakieś zapaści "hercklekoty" śpiączki czy spadki ciśnienia to bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym nie mniej wódka całkowicie odpada- leny, niepokój, bezproduktywne napięcie i pobudzenie, wqrw, agresja i autoagresja.

Browary - z tym nie ma problemu - 3 max 4 sztuki powodują chillout, dobry sen, nawet pojawiają się normalne ludzkie UCZUCIA, ktorych na co dzień nie posiadam już wcale poza stalym rozdrażnieniem i nienawiścią...

 

-coś w tych alkaloidach chmielowych musi być na plusik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dawkach klonazepamu 2-6mg jestem praktycznie niedostrzegalny, dopiero wyższe dawki powodują, że zachowuję się i wyglądam inaczej. Z jednej strony jestem dziwnie wesołkowaty, co niektórzy mogliby odebrać za to, że coś paliłem. Z drugiej strony głównie wyglądam tak, jakbym się po prostu upił. Albo chociaż był lekko znietrzeźwiony alkoholem. Jednak to raczej ruchy i zachowanie. Po twarzy raczej nic nie widać, może oprócz lekkiej zamułki, ale nigdy bym nie porównywał tego do palenia marihuany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są to pierwsze dawki klonazepamu w Twoim życiu to raczej normalne, clon to silny lek, potrafi "ućpać" i tak się własnie wygląda jakby się coś zaćpało, podobnie do trawy, czerwone i zapadnięte oczy, dziwny wyraz twarzy. 

Z biegiem czasu organizm się przyzywczaja i już tak nie reaguje. Wszystko też zależy od dawki. W moim przypadku do 2mg jest ok. Ale im więcej tym bardziej czuję się nieogarnięty i ućpany, a biorę tylko po to by się trochę uspokoić i zniwelować uboki mirty. 1mg mi w zupełności wystarcza. Razem z mirtą działa tak że po prostu chce mi się spać i nie potrafię juz za bardzo zrobić czegokolwiek bo czuję się jakbym dostał pałką w łeb. Marzę tylko o tym by zasnąć. Ale ostatnio mi się nie udaje bo strasznie się poce i drapię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów :classic_cool:

Mam pytanko...Co jest lepsze na silne lęki społeczne-paroksetyna czy clonazepam ?

Zaznaczę że aktualnie schodzę całkowicie z 40mg paroksetyny...

Dodam że wogóle nie czułem klona na paro,nawet dawki 8 mg nic mi nie pomagały więc wpadłem na pomysł rzucić paroksetynę i sprawdzić clonazepam.Wy też tak macie?

Więc robie poł roku przerwy od paroksetyny i albo na nią wracam bo zadziała po przerwie takiej długiej albo zostaje na clonazepamie i co roku robię detoxy.Widziałem w Bolcu gościa co był na neuroleptyku samym i dostał clonazepam to wyglądał jakby się wódki napił.

Klon ma aż taką moc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, szymon0791 napisał:

Zazywam clonazepam w celach leczniczych doraznie od jakis 4 miesiecy. Z opakowania wzielem okolo 20 tabletek 0.5 mg czyli łącznie z 10 mg. Biorę czasem raz tygodniu, czasem dwa razy, czasem raz na dwa tygodnie - w zaleznosci od samopoczucia. Czasem wypije do niego jakies piwo. Generalnie piwo pije dosyć często ale nie wiecej niz 2 piwa. Na codzien biorę tez prege 1x75 na noc. Rozumiem ze o uzaleznieniu nie ma mowy ? Jak dlugo mogę tak ciągnąć zeby sie nie wjebac w to ? Jakie przerwy robic ? Mam jeszcze ze 3 paczki tego więc nie chce żeby stało sie to rutyną.

Mieszanie benzo i alkoholu to mega kiepski pomysł. Więc tu bym uważał. Pomijając kwestię alkoholu pisząc o częstotliwości brania to  1-2x w tygodniu 0,5mg to nic takiego. Nie przejmowałbym się w ogóle, jedynie ten alko tutaj nie pasuje - ta kwestia jest sprzyjająca uzależnieniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie łączyłem klona z alkoholem, a biorę codziennie 0,5 mg klona od trzech lat i jestem uzależniony, do tego pregabalina 600mg, 2 x ssri(80 mg paroksetyny i 100mg sertraliny). Chciałbym wypić piwko ale się boję. Czy jeśli bym wypił to mocno zaszkodziłoby to? Chodzi mi o poważne skutki uboczone połączenia np. czy jak się wypije piwo razem z klonem to można wpaść w śpiączkę? Albo czy może zatrzymać się ośrodkowy układ oddechowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odczuwam uzależnienie od klona jakoś tydzień po odstawieniu. Ale jednak to jedyny lek który mi nie szkodzi a pomaga dlatego biorę co jakiś czas dawki 1-2mg. Niedawno miałem przerwę 2 miesiące, a ostatnio właśnie tydzień i mnie złapał niepokój. Nic nie pomagało, spróbowałem pregabaliny to tylko tików dostałem. Po jednej tabletce się unormowało. Akutalnie biorę rutynowo. No ale jak widzę, że niektórzy biorą takie pakiety leków to aż wow, ja biorę tylko tego klona i antyhistaminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zapytać czy ktoś za pomocą benzo wyleczył się z nerwicy całkowicie i nie uzależnił się ? Np poprzez branie systemem 2 tygodnie biorę i później 3 tygodnie nie biorę.... później następne 2 tygodnie biorę i 3 tygodnie nie biorę.... ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, oko.grzegorz napisał:

Witam,

Chciałbym zapytać czy ktoś za pomocą benzo wyleczył się z nerwicy całkowicie i nie uzależnił się ? Np poprzez branie systemem 2 tygodnie biorę i później 3 tygodnie nie biorę.... później następne 2 tygodnie biorę i 3 tygodnie nie biorę.... ? ? ?

Wątpię. Prędzej od takiego nieregularnego brania mogą pojawić się jakieś wahania napięcia, nastroju. Po prostu może następować takie odbicie po zaprzestaniu brania benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, oko.grzegorz napisał:

Witam,

Chciałbym zapytać czy ktoś za pomocą benzo wyleczył się z nerwicy całkowicie i nie uzależnił się ? Np poprzez branie systemem 2 tygodnie biorę i później 3 tygodnie nie biorę.... później następne 2 tygodnie biorę i 3 tygodnie nie biorę.... ? ? ?

 

 bardzo dobre pytanie do kabaretu ,,, ale w życiu zaaaaaaapomnij .

 System ów to prędzej do gry w lotto , a nie leczenia nerwowo chorych ,,,, ale nawet w lotto najczęściej  nawet systemem można zaliczyć wtopę.

 Jednak kombinuj kombinuj ,OKO Grzegorz ,  może cos Ci przyśni , a potem sprawdzi praktycznie  i nam opowiesz ,,, jak to w kabarecie dla śmiechu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2019 o 00:10, Stifler19 napisał:

Chodzi mi o poważne skutki uboczone połączenia np. czy jak się wypije piwo razem z klonem to można wpaść w śpiączkę? Albo czy może zatrzymać się ośrodkowy układ oddechowy?

 dla niezaprawionych  lekowo napewno może sie to skończyć niezdrowo , a nawet tragicznie ,,, dlatego lepiej nie próbować takich szatańskich mieszanek .

 Miałem w swoim dawno temu pijackim okresie życia takie ranki ,że żeby poczuć się ( tylko normalnie ) musiałem dojebać 4 mg klona i wypic dwa piwa ,,, bez tego rozleciałbym się w piiizde macieja  i delirka za 2 godziny . 

 Przykre , bardzo przykre , Jednak lepiej  i bezpieczniej nie mieszać alkoholu z NICZYM równie trującym  , czy to prochy , czy perdziochy , co najwyżej z ogórkiem kiszonym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2019 o 16:09, rawiak napisał:

Zapomnij...

Dlaczego zapomnij , ja tak biorę np.malutką dawkę klona 0.5 przez kilka miesięcy , następnie z lekarzem stopniowo odstawiamy na rok i nie ma mowy o jakimkolwiek uzależnieniu, Wszystko z głową i pod kontrolą lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×