Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrozumiałam Twoje posty jak mi przesłałeś kiedyś w temacie co mnie interesował. Pozostały zakres mnie nie dotyczył dlatego nie zrozumiałam, ale wszystko jest jasne. Napisz mi proszę jak nauczyłeś się języka angielskiego Grabarz, mnie te języki też słabo wchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy, chociażby ćwierć inteligentny użytkownik forum znajdzie dla siebie w tym, co piszę coś interesującego. Burak (z całym szacunkiem do tego warzywa) będzie infantylnie opisywał zazdroszcząc wiedzy, systematyczności i motywacji do nauki. Zacytuje T. Lisa, który bardzo trafnie oddaje istotę tego problemu w internecie (i nie tylko):

 

"Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje. Są dużo głupsi."

 

Angielskiego nauczyłem się oglądając angielskie kanały na satelicie (wczesne lata 90-te), nie mając go w szkole. Dopiero w ogólniaku, a później na studiach miałem zajęcia z angielskiego. Obecne dużo czytam po angielsku i jest to świetna metoda nauki, bez konieczności nauki gramatyki i słówek.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, że odpisałeś, ja zamiast katować się gramatyką to sobie chociaż posłucham, może to lepiej mi wejdzie. Cieszę, się, że każdemu odpisujesz zawsze, to forum jakby miało takich moderatorów odpisujących byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy, chociażby ćwierć inteligentny użytkownik forum znajdzie dla siebie w tym, co piszę coś interesującego. Burak (z całym szacunkiem do tego warzywa) będzie infantylnie opisywał zazdroszcząc wiedzy, systematyczności i motywacji do nauki. Zacytuje T. Lisa, który bardzo trafnie oddaje istotę tego problemu w internecie (i nie tylko):

 

"Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje. Są dużo głupsi."

 

Angielskiego nauczyłem się oglądając angielskie kanały na satelicie (wczesne lata 90-te), nie mając go w szkole. Dopiero w ogólniaku, a później na studiach miałem zajęcia z angielskiego. Obecne dużo czytam po angielsku i jest to świetna metoda nauki, bez konieczności nauki gramatyki i słówek.

tak bardzo wszyscy zazdroszczą ci umiejętności kopiuj wklej buahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tak bardzo wszyscy zazdroszczą ci umiejętności kopiuj wklej buahaha

Jak widać.

W życiu przydaje się umiejętność zdobywania i weryfikacji informacji.

Inaczej mówiąc, dobrze jest wiedzieć, co i kiedy można wkleić, jako argument w dyskusji.

Jaj widzę, Twoją argumentacją w dyskusji jest wyłącznie perfekcyjnie opanowana umiejętność dyskredytacji i personalnych ataków.

Typowy polaczek-cebulaczek.

Czas byłoby wziąć się za siebie.

 

Czego znów się czepisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś uboki odczuwasz jeszcze?

 

Nie mam zadnych ubokow, swietnie sie czuje.Latwiejsze jest zycie bez codziennego strachu ze moze krzyzyka w koncu zabraknac.

Fizycznie ok. miesiac sie odczuwa odstawienie, psychicznie ok. 2 miesiecy, ale wiadomo ze co organizm to reakcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie widzialem jeszcze takiego.

Napisu "clonazepamum tzf" na otwarciu po lewej stronie i na boku tez nie powinno byc, nadruk na blistrze tez inny.

data waznosci 2018 czyli nowa partia, moze taka wersje akurat aktualnie robia.

Widac ze juz jedna sprobowales, nie poznajesz po dzialaniu czy orginal? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał - od dawna jest napis "TZF" - wczoraj wykupiłem i porównałem, Wykupuję 2 mg, ale biorę 1/4 tabletki - taniej wychodzi za opakowanie niż za o.5mg. Zresztą na opakowaniach 0,5 mg tez są te same napisy. Pozdrawiam

 

-- 18 cze 2016, 14:43 --

 

Porównaj z obrazkami z netu: https://www.google.pl/search?q=clonazepam+2+TZF+obrazek&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjXpJ_MybHNAhWDA5oKHRYNDJ4QsAQIHw&biw=1024&bih=611

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z obrazkami z netu - jeszcze rok temu byly takie jak opisalem:

brak napisow po bokach + napis prawidlowo nad znakiem http://s8.flog.pl/media/foto/7690412_opio-i-benzo-_1.jpg

blister tyl http://www.warszawacity.pl/files/pict/2014-09-08/warszawa-clonazepam-relanium-lorafen-afobam-tramal-sprzedam--9TgwMjU0MT_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy, chociażby ćwierć inteligentny użytkownik forum znajdzie dla siebie w tym, co piszę coś interesującego. Burak (z całym szacunkiem do tego warzywa) będzie infantylnie opisywał zazdroszcząc wiedzy, systematyczności i motywacji do nauki. Zacytuje T. Lisa, który bardzo trafnie oddaje istotę tego problemu w internecie (i nie tylko):

 

"Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje. Są dużo głupsi."

 

Angielskiego nauczyłem się oglądając angielskie kanały na satelicie (wczesne lata 90-te), nie mając go w szkole. Dopiero w ogólniaku, a później na studiach miałem zajęcia z angielskiego. Obecne dużo czytam po angielsku i jest to świetna metoda nauki, bez konieczności nauki gramatyki i słówek.

 

 

Tomasz Lis? Jeden z "polaków", który w pierwszej kolejności powinien z tego kraju spie...., póki ludzie go tolerują, razem z jegomościem z antypolskiej gazety wyborczej (która nadaje się ewentualnie do podcierania).

 

Jakby co, mam NIESTETY doświadczenie z tym lekiem, więc na priv służę pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Lis? Jeden z "polaków", który w pierwszej kolejności powinien z tego kraju spie...., póki ludzie go tolerują, razem z jegomościem z antypolskiej gazety wyborczej (która nadaje się ewentualnie do podcierania).

 

Jakby co, mam NIESTETY doświadczenie z tym lekiem, więc na priv służę pomocą.

Lis powiedział prawdę, a prawda jeśli kole w oczy, to osoba ją mówiąca jest od razu antypolakiem, to taki zaściankowe, niczym polaki-cebulaki.

Nie ma ustawowego obowiązku być patriotą, tym bardziej w kraju, który zabiera 70% zysku, który wypracuję, w kraju, w którym sąsiad wbiłby mi nóż w plecy dlatego, że mam nowe auto, a później idzie do kościoła się z tego rozgrzeszać.

Nie jestem patriotą i nigdy nie będę, nie chcę, żeby ten kraj mi coś dawał, chcę, żeby mi po prostu nie zabierał (min. przez to, żeby nieroby, czy inne patologie (beneficjenci) 500+ nie dostali nic, żadnych darmowych leków dla 75+, prawie pełna prywatyzacja szkolnictwa, służby zdrowia itp.)

 

To tak off topic, bo to nie temat na takie dysputy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam ze alpra i bromek są prospołeczne.

może i są "prospołeczne" ( dla niektórych ) , i pozwalaja na chwile wytchnienia , ulgi , szybkiego zbicia lęku ( sam wiem ,że to juz bardzo duzo ) , ale te pastylki nie leczą , nie poprawiają stanu chorego przynajmniej na miesiące, a zbytnie poleganie na nich wiedzie jedynie do wzrostu tolerki , a kto wie czy nie pogłębiają depresji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc czasami ludzie pakują się w benzo jak nic innego nie działa a muszą żyć i utrzymać rodzine i pracować

-masz rację fobik123, człowiek by gówno najbardziej śmierdzące zjadł ,żeby tylko mu pomogło / uzdrowiło / przyniosło ulgę / etc. więc co dopiero benzo .

Niezwykle to przykre , to o czym piszesz ( sam znam to ) ,ale czy beznadziejne ? Czy nie ma bata ,żeby ukręcic łeb hydrze zwanej lękiem ?

Są dni ,że ręce mi juz opadają ,,, ale jest nas tyle woli życia ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc czasami ludzie pakują się w benzo jak nic innego nie działa a muszą żyć i utrzymać rodzine i pracować

-masz rację fobik123, człowiek by gówno najbardziej śmierdzące zjadł ,żeby tylko mu pomogło / uzdrowiło / przyniosło ulgę / etc. więc co dopiero benzo .

Niezwykle to przykre , to o czym piszesz ( sam znam to ) ,ale czy beznadziejne ? Czy nie ma bata ,żeby ukręcic łeb hydrze zwanej lękiem ?

Są dni ,że ręce mi juz opadają ,,, ale jest nas tyle woli życia ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, Po swojej osobistej reakcji na dane benzo.Bromazepam i alpra to dwa benzo poprawiające mi nastrój ,znowu klon i lorafen mają na mnie działanie pro-depresyjne.Oczywiście jeśli chodzi o siłe działania to klon i alpra najlepsze,potem lorafen i na końcu bromek.Jeszcze dodam ze alpra i bromek są prospołeczne.
chodzilo mi o szczegolowy przebieg tego eksperymentu :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ,że się zapytam
spoko :)))
czy to co masz w podpisie to sa leki które wcinasz codziennie ?

wszytkie z nich jem codziennie oprocz tej dwojki klonow :)))

tylko w srode w koncu schodze z tego pierwszego ssri i jeszcze w sierpniu koncze z ketrelem :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odkryłem drugie dno w tym cukiereczku. Wcześniej potrafiłem zjeść 2mg i nic nie poczuć, a mam zerową tolerancję. Teraz wrzucam sobie 0,5mg pod język i czuję jak rozpływa się ten luz po ciele. Delikatne działanie depresyjne na oddech, silne przeciwlękowe, przeciwdrgawkowe i umiarkowanie uspokajające, brak działania nasennego. To tak z moich doświadczeń. Dodatkowo mam raczej nieograniczony dostęp do tego środka. A alpra jest do dupy. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wrzucam sobie 0,5mg pod język i czuję jak rozpływa się ten luz po ciele.

- no to może nosek byłby jeszcze lepszy ? ;)

Wiesz , wierzyc mi sie nie chce w te Twoje Odkrycie z clonem ,ale moge się mylić. Jestę Facet konkretny , zapewne nie zmyslasz .

. Dziś na wieczór specjalnie to sprawdzę i to nawet z połówką ;)

Tylko Clon tak podjęzykowo działa? , a Bronazepam , wiesz coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×