Skocz do zawartości
Nerwica.com

BROMAZEPAM (Bromox, Lexotan, Sedam)


Lady A

Czy bromazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bromazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      34
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

o matko! :shock:

 

ja mam na tydzien przepisany afobam 1 lub 2 razy dziennie 0,25 bo zaczelam znowu brac fevarin na depresje i lęki .i tak sie boje to brac .......ale bez tylko leze i wegetuje placzac...

 

 

post pisany dawno ale popieram shadow_no-lekarza wystrzelic w kosmos zeby juz nikomu nie zaszkodzil :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadiaa nie bój się tylko bierz lek jak zalecił lekarz.Dawka którą masz brać jest bardzo mała a jeżeli pomaga to nie masz się czego obawiać.

Benzosy nie są takie straszne tylko należy wiedzieć jak je zażywać,w jakich dawkach i jak odstawiać.Jeżeli masz lekarza któremu możesz zaufać to nie bój się bo on na pewno nie wprowadzi Cie w bagno.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobry lecz uzależnia, biorę go miesiąc 1 tabletkę dziennie 3 mg, postawił mnie na nogi, do tego jeszcze kardiolog zalecił brać mi Rytmonorm pół tabletki na skurcze dodatkowe komorowe, ale jeśli chodzi o lek Sedam tłumi mi lęki do końca mogę przynajmniej się wyspać i czuje się po nim bardzo dobrze, jeszcze trochę pozażywam i będę starał się go odstawić, jeżeli leki wrócą znów, a wiem że tak będzie to go zażyję lecz zwrócę się do lekarza o podobny lek ale mniej uzależniający, w każdym bądź razie wspominam ten lek bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani...

Lexotan...

Jak kazde benzo nie powinien byc brany dluzej, niestety, zyjemy w kraju, w ktorym nieraz pacjent musi byc madrzejszy od lekarza...

nie zgadzajcie sie na wielomiesieczne kuracje lexo, bo on JEST uzalezniajacy - co zreszta latwo zauwazyc po poprzednich postach.

Osobiscie biore lexo bardzo sporadycznie - tylko przy nawrotach lęku, co nie zdarza mi sie czesciej niz raz na dwa tygodnie. I mam swiadomosc, ze jesli lęki wroca na dluzej - nie wolno poleciec w lexo ani zadne inne benzo. Uwazajcie na ten lek. Jest spoko doraznie, ale moze uzalezniac. Osobiscie mialam przygode odstawienna kiedys z afobamem (xanaxem) i nie zycze nikomu takich przygod. Lexo pomaga, ale ostroznie z nim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Lexotan jets lekiem na moje lęki. Codziennie rano biorę pól tabletki do czasu az lek wlasciwy czyli Alventa zacznei działać. Lexotan może być stosowany tylko i wyłacznie jako lek dorazny.

Jeśli chodzi o jego własciwosci nasenne to wydaje mi sie ze na mnie tak nie działa. Jeśli chcesz dobry srodek nasenny z dzialaniem natychmastowym to wybierz Zolpic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet jest szerokim źródłem informacji, w którym znajdziesz specyfikację Nervomixu (zajrzyj do którejś z aptek internetowych).

Sama zażywam Nervomix, aczkolwiek stosuję go bardziej jako lek ułatwiający spokojne zaśnięcie, aniżeli jako "uspokajacz".

W stanach napięcia nerwowego wypróbój Persen forte - również powinien pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie w sumie dosyć słabo działa. Nawet w większych dawkach. Nie mogę powiedzieć, że wogóle ale w porównaniu do innych chyba najsłabiej. Dlatego wolę mieć ten lek w szufladzie doraźnie;) Pozatym jest to jedno z bezpieczniejszych benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nieukrywam że sedam traktuję jako zwykła używkę. Czasami sobie zapodaję bo jest tak ''milusio'' . Oraz w momentach jak mam jakieś ważne spotkanie itd... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×