Skocz do zawartości
Nerwica.com

.


Grubcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc.

Mam 15 lat, mój ojciec jest alkoholikiem, brat kradnie żeby utrzymać mniej więcej nas na nogach. Matka jest za granicą pracuje tam, na każdych świętach jest w domu. I przyjeżdża czasem do domu na parę tygodni, zabiera mnie na każde wakacje do siebie. Tak na marginesie jestem zdemoralizowanym dzieckiem choć jestem tego świadomy nie chcę tego zmieniać, w szkole ostatnio się poprawiłem, nie zdałem jednej klasy. Może ktoś zapytać po co ja tu to napisałem. . . nie wiem. Może to pomoże rozwiązać mój problem?

 

 

Mój problem polega na tym że odczuwam pustkę. . . Nie mam chęci na nic. Jestem teraz smutny i dobity. . . lecz w towarzystwie nie pozwalam tego pokazać. Nie wiem co mogę osiągnąć w życiu. . boję się. Czuję strach ale nie wiem przed czym ;( Błagam pomóżcie mi. . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubcio

 

Brakuje Ci poczucia bezpieczenstwa, takiej prawdziwej milosci, zdrowej milosci obojga rodzicow. Przykro mi,ze Twoj tato pije. Naprawde........

Skoro podciagnales sie w nauce to jestes silny, wierze,ze poradzilbys sobie z niejednym problemem. Fajnie,ze tu wpadles. Tutaj mozesz pisac o swoich problemach.

Piszesz,ze nie wiesz czego mozesz osiagnac w zyciu...nie boj sie...POstaw na nauke....

Mnie w nauce wspierala mama, potem sama sobie radzilam w szkole sredniej czy na studiach. Ty tez dasz rade. Do konca roku jeszcze ho ho ho ...

To,ze odczuwasz smutek i nie pokazujesz tego na zewnatrz...tzn.,ze tlumisz w sobie emocje,zeby nikt nie widzial co Cie gnebi.

A czy Ty moglbys sie zdecydowac na to,zey pojsc porozmawiac do jakiegos psychologa? Niekoniecznie w szkole.

Sa poradnie zdrowia psychicznego na kase chorych.Mozesz tam dopytac o psychologa. Kazdy z nas tutaj ma swoich terapeutow, psychiatrow. To naprawde pomaga.

Wiem,ze ciezko mieszkac w domu, w ktorym nie ma ciepla rodzinnego.

A nie chcialbys np. wyjechac do mamy? Nie wiem czy Twoja mama zostanie za granica juz na stale.Ale moze przy mamie czulbys sie bezpieczniej?

Jakie masz zainteresowania? Do jakiej szkoly chodzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za współczucie. . . Wyjechać do Matki ? To na pewno nie skończył bym gimnazium tak jest tam trudno. . Pierwszy rok jest nawet łatwy. . Mówią że obco krajowiec, byle nie przeszkadzał. A w drugim roku ? Traktują Cię jak normalnego Włocha. Więc ciężko by mi było ze szkołą. . . A przy matce czy czuł bym się bezpiecznie. . . możliwe że tak. Zastanowię się nad wyjazdem dopiero po gimnazjum, może. Do psychologa chodzę. . Szczerze mówiąc nie mam chęci z nim gadać. A jakie mam zainteresowania. . . Siłownia i treningi MMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×