Skocz do zawartości
Nerwica.com

DOKSEPINA (Doxepin Teva)


Gość

Czy doksepina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy doksepina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      19
    • Nie
      14
    • Zaszkodziła
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem wczoraj wieczorem i było nieciekawie.

Zasnąłem dopiero o drugiej i miałem takie koszmary, że głowa mała. Budziłem się co chwilę zdenerwowany, spocony i do tego jakieś dziwne omamy dźwiękowe podczas zasypiania.

Od rana źle się czuję :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od tygodnia przyjmuje doxepin dostałam go po Moklarze który nie poprawił mojego stanu wręcz go pogorszył, dodam ze przeskoczylam z jednego leku na drugi robiąc 3 dni przerwy, aktualnie biorę doxepin 2x25mg na dobe. W drugim dniu przyjmowania leku zaczęłam odczuwać niepokój wewnętrzny i straszne lęki, do tego doszły myśli samobójcze i tak cały tydzień czy to może być skutek uboczny leku? I czy otepienie minie z czasem czy tak już zostanie?  PS. Jeśli napisałam nie tam gdzie trzeba proszę o przeniesienie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dorota89 napisał:

Od tygodnia przyjmuje doxepin dostałam

Dorota , tydzień to za mało by cokolwiek powiedzieć ,,, brałem ten lek przez bite dwa lata na  wieczór / 25 mg . Zapewniał mi dobry sen , a i chronił przed depresją .

 Jednak jeśli lek zahacza na początku u Ciebie o lęki i złe mysli znaczy to , że na 80 % z czasem dobrze zaskoczy ,,,obecnie musisz sie uzbroić w cierpliwość i nadzieję . A gdy zaczną dopadac Cie leki dorażnie bierr około 1mg lorafenu i sraj na to . Lęki prędzej czy pózniej miną z lorkiem czy bez , a po co dodatkowo się męczyć .

 z Bogiem Niewiasto .

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Dorota , tydzień to za mało by cokolwiek powiedzieć ,,, brałem ten lek przez bite dwa lata na  wieczór / 25 mg . Zapewniał mi dobry sen , a i chronił przed depresją .

 Jednak jeśli lek zahacza na początku u Ciebie o lęki i złe mysli znaczy to , że na 80 % z czasem dobrze zaskoczy ,,,obecnie musisz sie uzbroić w cierpliwość i nadzieję . A gdy zaczną dopadac Cie leki dorażnie bierr około 1mg lorafenu i sraj na to . Lęki prędzej czy pózniej miną z lorkiem czy bez , a po co dodatkowo się męczyć .

 z Bogiem Niewiasto .

Dziękuję za odpowiedź. Tak to prawda ze tydzień to za mało lecz trochę mnie wystraszyly te lęki  i ciągły niepokój wewnętrzny dlatego postanowiłam zapytać tym bardziej ze moje lęki są na tle choroby psychicznej.. Mam nadzieję ze lek zaskoczy i będzie wszystko ok.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marcinzen napisał:

czytałem gdzieś, że TLPD lepiej działają na mężczyzn, a SSRI lepsze efekty dają kobietom

 

Też coś słyszałem, bo serotonina w pewnym sensie obniża testosteron, a podwyższa prolaktynę. Co do TLPD to nie słyszałem czegoś takiego. Myślałem, że IMAO lepiej mogą działać na mężczyzn, bo zwiększają testosteron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 16:49, Pawel87 napisał:

Jakie leki proponujecie na zaburzenia wegetatywne 

 

Co mamy rozumieć przez zaburzenia wegetatywne? To pojęcie obejmuje bardzo wiele objawów - np. kołatania serca, potliwość, biegunki, zaparcia, wymioty, drżenia itd. Też wiele jest takich leków... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2022 o 17:58, MarekWawka01 napisał:

 

Też coś słyszałem, bo serotonina w pewnym sensie obniża testosteron, a podwyższa prolaktynę. Co do TLPD to nie słyszałem czegoś takiego. Myślałem, że IMAO lepiej mogą działać na mężczyzn, bo zwiększają testosteron.

Marek dwa pytania:

-Co to jest TLPD?

-Brałeś agomelatynę? Pomaga na sen? U mnie docelowym problemem jest bezsenność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zabijaka napisał:

Co to jest TLPD?

-Brałeś agomelatynę? Pomaga na sen? U mnie docelowym problemem jest bezsenność.

 

TLPD to skrót od trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych.

 

Agomelatyny nie brałem nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym wziął będąc nagranym na wideo, z ustepnieniem video na YouTube. Portfolio: osłupienie maniakalne, psychotyczne osłupienie maniakalne, psychozy maniakalne, psychotyczne psychozy maniakalne, mania, depresja.

Edytowane przez tennamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×