Skocz do zawartości
Nerwica.com

po co Wojewódzkiemu słuchawka w uchu? (dot. "mam talent")


yourpresident

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

zależy mi na obiektywnym podejściu do tematu, więc piszę o tym tutaj (za co z góry pardon), a nie na przykład na jakiejś stronie fanów programu (oficjalna też odpada, bo za duży tam ruch).

 

żeby skumać o czym piszę, musicie sobie wyobrazić, że oglądacie nie "mam talent", a "taniec z gwiazdami" (tak btw to reżyserem [tak, "reżyserem programu", tak się dokładnie nazywa ta funkcja] jednego i drugiego przedsięwzięcia jest ta sama osoba - Wojtek Iwański).

 

i tak. mamy dwoje prowadzących (Gąsu & Skrzynecka w przypadku TZG / Propok & Hołownia w przypadku MT). kończy się czyiś występ (występ pary "celebrytów" w przypadku TZG / występ "kogoś z ulicy" [nie obrażając nikogo] w przypadku MT). prowadzący podchodzą (a raczej podchodzi, jeśli mowa o TZG, bo "Skrzynka" czeka już tam gdzie ma czekać) do jury (czwórka jury w przypadku TZG / trójka jury w przypadku MT) i Gąsu - który tak btw ZAWSZE (jeśli na przykład taka "Czarna Mamba" się o to pyta) informuje ile-dany-członek-jury-ma-czasu oraz kiedy musi skończyć on swój wywód - prosi wszystkich o zdanie, od lewej do prawej, gdzie na końcu wypowiada się Piotr Galiński (ten łysy), ALE... ze słuchawką w uchu. - nie wydałoby się Wam to co najmniej... dziwne?

 

więc ponowię pytanie - po co Wojewódzkiego słuchawka w uchu w czasie półfinałów MT transmitowanych na żywo (ze studia tvn), gdzie z reguły to właśnie w Jego rękach jest los jakiegoś uczestnika (grupy uczestników), którzy tradycyjnie zajęli egzekwo 2. miejsce w danym odcinku i czekają, co "Kubek" zrobi z nimi dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, mi tez wpadla od razu ta znana komedia: kontakt z bazą, nic innego, tylko z wlasnym mozgiem nie ma kontaktu :DD Chociaz w sumie Wojewodzki to jeszcze jeszcze, gorzej z Foremniak, ktora tam jest ni z gruchy ni z pietruchy, jej taka sluchawka bardziej by pasowala, no i pewnie bylaby pomocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , dla mnie foremka w tym programie też jest kompletną pomyłka , nie ma nic do powiedzenia i jest mdła i bez ikry przy pozostałych dwóch jurorach, szczególnie przy chylińskiej, jako że w kontrście z kobietą widać to jej nieokreślenie i brak inwencji twórczej.

 

a jak Wam sie podoba wynik wczorajszego finału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Foremniak i tak wypada o niebo lepiej niż Weronika M.P. w YCD. A programy są po to żeby jury mogło zarobić przecież to widać gołym okiem i nie tylko w Polsce że najlepiej wychodzą na tym sędziowie :]

Pozdrawiam G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez widzialam te sluchawke i mysle ze jest po to zeby miec kontakt ze studiem rezysera, bo Kuba czesto mowi do innych jurowrow skoncza gadac bo nie ma czasu, pewnie mu to ze studia przekazuja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujecie ze on jest zdalnie sterowany? Mi bardziej Foremniak wyglada na urwane łącze komunikacyjne.. Chylinska ewidentnie sterowania nie potrzebuje, ma tej energii chyba w nadmiarze, moze to ona steruje Wojewodzkim? Foremką by nie mogla, bo są kompletnie niekompatybilne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie było pytaniem jetojycznym... powiem tylko tyle, że "mam talent" to nie są - jak większość osób myśli - jakieś zawody... tylko program KOMERCYJNY... wiem, że Ameryki nie odkryłem, ale chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę, co to oznacza... esemesy sresy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawkę ma po to, aby mieć kontakt z reżyserką. To konieczność w tego typu programach na żywo. I to nie Kuba w MT wybierał uczesnika jednego z dwóch który przechodził dalej- Kuba miał jeden głos, tak samo jak Gośka czy Agnieszka. Gość musiał mieć 2:1 miniumum aby przejść. Więc jeśli Kuba był za panem X, a Gośka i Agnieszka za panem Y to i tak przechodził pan Y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawkę ma po to, aby mieć kontakt z reżyserką. To konieczność w tego typu programach na żywo.

heh, dlatego też pytałem się w pierwszym poście, czemu taki Galiński z "Tańca Z Gwiazdami" nie ma żadnej słuchawki skoro to "konieczność w tego typu programach na żywo" - nie napisałaś nic odkrywczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawkę ma po to, aby mieć kontakt z reżyserką. To konieczność w tego typu programach na żywo.

heh, dlatego też pytałem się w pierwszym poście, czemu taki Galiński z "Tańca Z Gwiazdami" nie ma żadnej słuchawki skoro to "konieczność w tego typu programach na żywo" - nie napisałaś nic odkrywczego.

 

 

To tak samo jak byś zapytał dlaczego jedne babcie mają antenki na moherach, a inne nie. Odpowiedz jest prosta :

Bo jedne tego potrzebują ( babcie radia Maryja ściągają sygnał od ojca dyrektora, a Kuba ściąga sygnał od ojca dyrektora z reżyserki) a inne nie (tak jak Galiński).

 

Kuba ma jeden głos tak jak reszta. Agnieszka ani Gośka nie mają słuchawki, a jeśli one są na TAK a Kuba na NIE to ten ktoś i tak przechodzi. Wiec nie rozumiem gdzie tu spisek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo z agentami KGB, CIA, lub siepaczami Stasi, Securitate albo GRU, bylymi nazistami ktorzy ukryli sie gdzies w gorach Argentyny, sami widzieliscie przeciez jak wystepowal kiedys na koniu w jakichs górach i nadawal szyfrem: nikt go wtedy nie rozumial i musial wciąż powtarzac jakies hasła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo z agentami KGB, CIA, lub siepaczami Stasi, Securitate albo GRU, bylymi nazistami ktorzy ukryli sie gdzies w gorach Argentyny, sami widzieliscie przeciez jak wystepowal kiedys na koniu w jakichs górach i nadawal szyfrem: nikt go wtedy nie rozumial i musial wciąż powtarzac jakies hasła :D

no co ty jakby to bylo to to on w TV nie mial by szans takie kontakty to on musialby ukryć bardziej i ten mikrofon musiałby miec np. ........ a nie powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. po mojemu to ta słuchawka jest dla kontaktu z ekipą zapijaczonych w trupa copywrighterów i inszych tekściarzy. Siedzą, wala tanie jabole i podrzucają mu teksty na poczekaniu.

 

Foremka natomiast to już szczyt intelektualnej bezradności. Pamiętam jak kiedyś powiedziała pewnemu zespolikowi, który używał niestandardowego instrumentarium tzn: szlifierki itp. + gitary, ze są szalenie oryginalni i jak ktoś coś takiego zrobi po nich to już epigonem ich będzie. No może ona nie zna słowa epigon, ale sens wypowiedzi był taki właśnie.

I oczywiście krew mnie zalała. Moi ulubieńcy Einsturzende Neubauten robili przecie odważniejsze rzeczy w latach 80-tych, nie tylko z pomocą szlifierki tarczowej. Pozdrowienia dla wytrawnej znawczyni muzyki pani F. Ale, że Wojewódzki, jako w sumie krytyk muzyczny, na to nie zareagował, to już jest zastanawiające.

Tania rozrywka, nic więcej..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×