Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jaki mam w koncu lek brać bo nie wyrabiam


Gość Jablonix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cierpie na nerwicę lękową od 2003 roku z tego co pamietam brałem na początku chyba Depakine i coś jeszcze i chyba w tedy mnie to troche wyciągneło były też leki Cloranxen , Zalasta, Tranxene, Efectin, nie pamiętam zbytnio od 4 lat biore Seroxat było ok ale tak naprawde to nigdy mi nie pomógł tak do końca ciągle mam agorafobie nie potrafie wyjechac dalej pozamiasto fakt że moge jeżdzić po marketach ale mam lęki zwiazane z agorafobia i fobią społeczną. Jak dobrać odpowiedni lek są na to jakieś testy ?? czy coś ?? jestem juz u 3 psychiatry męczy mnie już to dzisiaj w połowie drogi do teściów musiałem zawrócić przez agorafobie a oni wtedy patrzą na mnie jak na debila pozdrawiam

 

[Dodane po edycji:]

 

dodam jeszcze ze nie wiem coc chodzi z tym SSRI BPD paroksetyna skąd mam wiedzieć jakie dobrze na mnie działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bolem serca udziele tej rady, ale polecilbym jakas benzodiazepine o dzialaniu stricte przeciwlekowym. Zapytaj lekarza o Lorafen. Poczytaj duzo na ten temat. Jesli bedziesz bral go tylko wtedy, gdy pojawi sie silny lek, nie powinienes miec z nim problemow. To swietny lek pod wzgledem efektywnosci dzialania ale ze wzgledu na trudnosci z odstawieniem w wypadku uzaleznienia radzilbym nie brac go codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×