Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wcina ktoś bromokryptynę?


desperat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem fobikiem społecznym, do tego mam lekką depresję. Od obu tych rzeczy, a także, jak sądzę, od zażywanych latami leków z grupy SSRI mam problemy z erekcją :/ Zażywam Trittico 150 mg, ale nie działa, no może troszeczkę. Zdecydowałem się, i jest to decyzja nieodwołalna, że włączę do kuracji bromokryptynkę, żeby odrestaurować funkcje seksualne. Nie przepisze mi jej, myślę, żaden konował, ale znajomy ma babcię z Parkinsonem, więc nie będzie problemu. Do tego będę jeszcze brał sobie Nootropil, podobno też trochę poprawia libido. Zaczynam od przyszłego tygodnia.

 

Wszelkie komentarze, zwłaszcza od wielbicieli dopaminy, mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem kiedyś bromokryptynę ale wpływała ona na większą kurczliwość naczyń u mnie (a i tak silniej odczuwam zimno niż inni), więc musiałem zrezygnować. Teraz biorę ropinirol, który tak jak bromo jest agonistą dopaminy, ale nie wpływa u mnie na kurczliwość naczyń krwionośnych. Tak samo ma pozytywny wpływ na libido. Z minusów, to jest droższy. Ale wydaje mi się, że bezpieczniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tę wypowiedź. Tak samo jak Ty, uważam, że niedoceniana jest rola układu dopaminergicznego w etiologii chorób psychicznych - fobii, nerwicy, depresji etc. Kiedyś próbowałem Wellbutrinu, i to mógłby być bardzo dobry lek dla wielu osób, ale niestety powoduje on tak silny wychwyt zwrotny noradrenaliny, że mało kto toleruje te wszystkie historie związane z kołataniem serca, niepokojem, lękiem, poceniem się etc. Jest to lek idealny dla palaczy, ale nie dla kogoś z osłabioną psychą. Dlatego wolę naprawdę agonistę dopaminy, wolę czyste działanie na dopaminę, bez dodatków jakie funduje Wellbutrin.

 

 

Zastanawia mnie, po co Ci Coaxil. Nie uważasz, że to placebo? Jego skuteczność jest bardzo mocno kwestionowana. Gdy się czyta o tym ograniczaniu wydzialania kortyzolu i działaniu poprzez nasilanie wychwytu zrotnego, to brzmi to trochę mało wiarygodnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zażywam Coaxil bo czuję jego działanie - wszystkie leki sprawdzam na sobie, nie ufam za bardzo słowu pisanemu ;) Nie wydaje mi się, że to efekt placebo. Lek jest nadużywany w większych ilościach bo ma miłe (ale niestety krótkotrwałe) działanie poprawiające nastrój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.domzdrowia.pl/56794,bromergon-2-5mg-tabletki-kraj-30-szt-.html

 

Ogolnie to post przeczytalem jak menu w knajpie: na sniadanie jajka na szynce, na obiadek schaboszczaka z rosolem na ostro i 2 piwa, na kolacje kanapki z serem w majonezie. Substancje lecznicze, a juz szczegolnie psychoaktywne to nie sa przyprawy ani uzywki. To nie jest lampka czerwonego na randce z dziewczyna, ani papieros po sniadaniu. To nie jest kawa w poludnie po calonocnej imprezie ani lyzeczka maggi do zupy. Dobierajac sobie samodzielnie leki popelniasz blad mniej wiecej tego rodzaju jak siegajac po narkotyki czy srodki dopingowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że tak odczytałeś. Ja zaś mam 28 lat i od 16 roku życia jestem faszerowany przez psychiatrów i innych konowałów lekami, które, jak widać zupełnie mi nie pomogły - wprost przeciwnie - zaszkodziły. Dawałem konowałom szansę dwanaście lat - to chyba wystarczy, nie sądzisz? Nie wierzę, by zażywanie jednej tabletki bromokryptyny dziennie było bardziej szkodliwe, niż żarcie SSRI i innego gówna. Pozdrawiam i radzę przesadnie nie ufać lekarzom, bo gdyby mogli pochwalić się skutecznością, to fora takie jak to byłyby zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się mi załatwić bromokryptyny od znajomego. Jeśli ktoś chciałby mnie jakoś pocieszyć (...) to zapraszam na pw.

 

[Dodane po edycji:]

 

Eloł,

 

Właśnie przyjąłem moją pierwszą dawkę bromokryptyny :D Wziąłem połówkę tabletki 2,5 mg :D

 

Łykam to bez wiedzy lekarzy, leczę się sam. Główny cel: poprawa sfery seksualnej po latach bycia faszerowanym lekami antydepresyjnymi. No i po latach depresji, fobi spolecznej.

 

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów leków dopaminergicznych oraz ludzi zainteresowanych mniej popularnymi terapiami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyjąłem moją pierwszą dawkę bromokryptyny Wziąłem połówkę tabletki 2,5 mg

 

Łykam to bez wiedzy lekarzy, leczę się sam. Główny cel: poprawa sfery seksualnej po latach bycia faszerowanym lekami antydepresyjnymi. No i po latach depresji, fobi spolecznej.

 

dorzuć jeszcze L- arginine + DAA . To postawi na nogi Twojego Wacka i będzie bardziej chętny do roboty... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do desperata i innych

Panowie, przy dzisiejszej medycynie jest wiele różnych sposobów aby zniwelować działanie antydepresantów w sprawach seksu - bromergon jest jednym z nich ale to też zależy z jakimi lekami go przyjmujesz , nowszej generacji agonista dopaminy jest dostinex tylko, ze jest dosć drogi.

 

Sam biore seronil i bromergon (2,5 mg) w dawce 0,5 tabletki rano i 1 wieczorem i powiem, ze po miesiącu przyjmowania jest spora poprawa jesli chodzi przede wszystkim o popęd. A w przypadku desperata erekcją bym sie nie przejmował bo jak poped się zwiększy to i erekcja sie poprawi , ewentualnie można wzmocnić ćwiartką viagropodobnych (100mg)

 

Najgorzej jest się użalać ,a trzeba coś z tym zrobic, aby nie być ciągle w punkcie wyjścia, jak coś to desperata i innych z takimi problemami zapraszam na pw a postaram się pomóc jak sobie z tym poradzić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×