Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej hej


Mizer

Rekomendowane odpowiedzi

Shadow- no to jestem zdziwiona. Zastanawiam się jeszcze gdzie jest Piotrek, pałętał się tutaj od czasu do czasu, był moderatorem.

tak btw. to widziałam Cię w Rozmowach w Toku jakiś czas temu... gatulacje.

 

Amy Lee- zawsze tu było dużo ludzi, ale widocznie wyszli na prostą. Tyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałam, że nabiłam tyle postów. Bo ja tak kiedyś weszłam i poszłam, myślałam, że zniknęłam bez śladu.

 

U mnie dobrze. Jak na takie wyskokowe warunki, w których zyje to sie trzymam .

 

Byłam dzisiaj na kursie rysowniczym. bo za darmo pierwsze spotkanie. Facet prowadzący- stary kawaler, artysta, taki trochę skurczybyk, mieszkanie odstawione artystycznie, ten w fotelu z papierosem.. Doszłam do wniosku, że mało artystyczna ze mnie dusza, bo nie umiem sie zachwycać byle czym, rysować dawno nie rysowałam, ale facet powiedział, że mam potencjał, dobre oko, dobrą kreskę... uf, coś z tego będzie, idę na te asp wreszcie, idę! (od kiedy ja to powtarzam).

 

No i tyle.

A! terapia grupowa idzie jak krew z oka, jednak nie prawda, że bratnie dusze w swoim własnym sosie czują się najlepiej. Ja się czuję skanowana w te i nazad od kiedy zaczęłam się uzewnętrzniać. Niby to nie jest konkurs na to, kto jest najfajniejszy, ale drażni mnie to, że nie można się trochę pozgrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×