Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zarka70

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mi pomoże w zadomowieniu się na tym forum,nie bardzo jestem obeznana z takimi stronkami.Zarka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż nie chcę nikogo zanudzać moimi problemami a jest ich kilka.....umówiłam się na wizytę do psychiatry..tylko zastanawiam się czy ma sens tam isć...bo pewno skończy się aplikacja psychotropów a tego nie chce.....nie chcę brać żadnych takich leków.Nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zarka70

Sa tutaj tez takie osoby na forum, które nie biora lekow, ale chodza na terapie.

Jesli juz sobie naprawde nei radzisz...udaj sie prosze na terapie. W domuu niczego nie wysiedzisz.

Pisz co u Ciebie

Pozdrawiam

Monika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Cię Moniko:)jak narazie wybrałam dwie opcje,pierwsza to psychiatra a druga to wizyta u psychologa ..za kilka dni,mam nadzieję że to może mi pomóc,poza tym obawiałabym się trzymać psychotropy w domu,szczególnie ze teraz moje myśli czasem błądzą.Mieszkam sama więc nie miał by kto tego przypilnować a człowiek w takim satanie bywa nieobliczalny....niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarka mnie psychiatra pytała czy chcę leki czy nie,chciałam.Chodzę do psychiatry,biorę leki,chodzę do psychoterapeutki i niedługo terapia grupowa.Jeśli boisz się leków,powiedz o tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi