Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przyszłam się przywitać...


moony22

Rekomendowane odpowiedzi

więc... witam ;) . Od klku lat lepiej jest mi pisać niż mówić. Depresja... ciężko sobie uświadomić, że się ją ma... miało... sama nie wiem... czasem czuję sie świetnie, a czasem po prostu mnie nie ma... straszne myśli w głowie... tylko sen pomaga na chwilę, bo można bezpiecznie zmienić wymiar... przenieść się do innego świata i nie czuć nic... nic nie mowić. Nic mnie nie interesuje, wszystko jest bez sensu... Koszmar. Życie w zwolniontym tempie, bez koloru, kształtu... po prostu pustka. Był okres gdy chciałam iść do lekarza, ale na samą myśl ile spraw z dawnych lat trzeba by rozgrzebac żeby zrobić w mojej głowie porządek... Mam dość i nie mam na to siły, więc jest jak jest... czyli od obojętności do zbytniej nerwowości, z przerwa na normalność... Ile jeszcze tak wytrzymam? Nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. tylko sen pomaga na chwilę, bo można bezpiecznie zmienić wymiar... przenieść się do innego świata i nie czuć nic... nic nie mowić.

 

Też tak miałem że "uciekałem" w sen ale to nie jest dobre rozwiązanie bo człowiek tylko coraz bardziej zamyka się w sobie i przez to staje się coraz bardziej apatyczny...czasami trudno to przezwyciężyć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×