Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czołem


Gość Nortt

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Jestem Nerwicowcem dziewiętnastoletnim nerwicowcem ale z niemałym stażem, mam też depresje, a dokładnie stwierdzono u mnie Fobie społeczną i Nerwice z zaburzeniem Hipochnodrycznymi jakoś tak to było. Mam nerwice od dziecka jakoś 9 roku życia, zdawało mi się wtedy że szczęka mi wypadaxD. Potem gdy doszedłem do 13 przyszły zawały xD. Pierwsze miłości przyszły z 16 a wraz z nimi Depresja. Leczyłem się Rexetin'em, Seroxat'em, Fevarin'em i trnxsenem(?) jakoś tak to się zwało. Ostatni był Rexetin, rzuciłem go 2 dni przed Woodstockiem (wiedziałem że wiele w siebie wleje), cały woodstock miałem drgawki i ''prądy'' ale alkohol niwelował, łagodził moje męki. Po woodstocku miałem miesiąc ostrego chlania i o dziwo 2 miesiące spokoju. Cóż nic nie trwa wiecznie... parę tygodni temu zaczęło wszystko wracać małymi kroczkami aż do stanu w którymi jestem dzisiaj...czyli stanu totalnej masakry, cały się trzęsę jest też mi potwornie zimno, czuje że dostane wylewu, mam zawroty głowy i jak można się domyślić z czasu w którym wysyłam posta cierpię też na bezsenność...a serce chyba chce wyjść ze swych kościstych krat...Wiadomo nasze normalne prometeuszowe katusze... Zawsze pomagało mi czytanie tego forum jakoś wychodziłem wtedy z tego lękowego amoku w którego władzy byłem, ale to mi już nie wystarcza, otchłan cierpienia w którą wpadłem nie daje mi już światła nadziei.

Żyje tylko wyobraźnią,

żyje tylko poezją,

Ślepnę na świat, tracę czucie emocję, jestem skorupą....pustką, Ostatnio kusi mnie morfina....

Może zatracenie w narkotyku jest wyjściem?

Nie leczę się u lekarza... na państwowej łasce miałem wrażenie że jestem po prostu kolejnym ''świrusem'' bez duszy, kolejnym ''przypadkiem''

I tu zakończę pierwszą część swojej wypowiedzi, za bardzo się trzęsę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×