Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego psychoterapeutę w Bydgoszczy polecacie dla zaburzeń osobowości chwiejnej emocjonalnie? Najlepiej żeby to było na nfz w przychodni jakiejś. Znalazłam kilka nazwisk, ale wole zapytać kogo polecają ludzie, którzy już korzystają z takiej pomocy, bo ciężko wybrać, a nie chcę trafić na wała i się zrazić na samym początku do terapii.

 

Mógłby mi ktoś z łaski swojej odpowiedzieć na pytanie? Tyle tu ludzi z Bydgoszczy i nikt nie ma nikogo do polecenia? Albo macie w dupie innych po prostu i nie lubicie pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak takie spotkanie ostatnio wyglądało?

Spotkaliśmy się, usiedliśmy w lokalu, rozmawialiśmy o różnych rzeczach i sporo się śmialiśmy. To tak w skrócie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,mam problem,nie radzenia sobie z gniewem oraz nerwami,lecze się na depresje WPZP w Bydgoszczy.Jaką terapie bądz terapeutę polecacie na moje problemy nie radzenia sobie z gniewem, najlepiej będzie na nfz w ostateczności prywatnie. Z góry dziękuje za każdą odpowiedz Pozdrawiam Serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Bdg. 

Leczylam się jako nastolatka na sulkowskiego i wracam tam ponownie. Jutro mam wizytę u Pani Radajewskiej. Ktoś był? 

Jest ktoś chcący porozmawiać, zobaczyć sie? Wielki Selfini, dawson 33, Arus082. Moge się dołączyć jeśli będzie "zlot"?

Edytowane przez panama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×