Skocz do zawartości
Nerwica.com

neuroleptyki pomagają???


Miki88

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw brałem zolaxe przez ok 2miesiące

Potem stwierdziłem że ten lek mi nie pomoże,strasznie otępiał i całymi dniami leżałem w łóżku

Za jakiś czas zmieniłem lek na solian,po nim było tak samo a miał ponoć aktywować.

Brałem go ok 3 miesiące po czym skonsultowałem sie z moją krewną która jest lekarzem i ona pozwoliła mi stopniowo je odstawić.

Odstawiłem leki i nie biore już ich miesiąc

Zauważyłem u siebie że straciłem emocje,zanik myśli.

Mam wrażenie że jestem automatem ale jednocześnie zauważyłem że leki w pewien sposób mi pomogły

Bo potrafie dużo gadać między ludźmi jednocześnie zdawając sobie sprawe że to co gadam przechodzi mi między uszami,takie mam dziwne wrażenie.

I teraz pytanie czy to te psychotropy zmieniają mi świadomość i blokują pewne receptory w mózgu usuwając i wprowadzając coś do mózgu w zamian za coś i dlatego tak mam???

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec czy to moze byc po lekach. Mnie wlasnie dopiero neuroleptyki pomogly, a konkretnie Sulpiryd. Po nim lęk sie znacznie zmniejszyl i moglam zaczac w miare funkcjonowac i oczywiscie nie mialam i nie mam takich objawow jak Ty. Ale kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na te leki, dlatego niewykluczone ze to wlasnie po nich.Pozostaje miec nadzieje ze to przejdzie z czasem. Mozesz sobie tez zadac pytanie czy moze jednak mimo wszystko warto bylo brac te leki, bo moze jednak cos dobrego zdzialaly?Pozdrawiam i zycze powodzenia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×