Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ból pulsacyjny i czasem piekący


pewniak

Rekomendowane odpowiedzi

Nad penisem mam takie bóle, bóle są kłujące, tak jak by cały pęcherz się trzęsie, czasem krótkie piekące bóle, czasem pulsacyjne, czasem rwące bule, przeskakujące mięśnie, dość duże reakcje mięśni mam w nogach.

 

Byłem na badaniu moczu nic nie wykazało, żadnych bakterii itp. Byłem na usg, w górnej części pęcherza też nic nie wykazało. U gastrologa też się było, stwierdził somatyczne problemy.

 

Problemy mam od jakiś 2 lat, dodam istotną rzecz, cierpię na nerwicę.

 

Na początku bóle były w pachwinach, potem w brzuchu teraz od dłuższego czasu w miejscach które narysowałem na obrazku, czasem ból pojawia się jak gdyby w środku, czasem od odbytu, a nawet czasami takie rwanie w penisie. Od pewnego czasu mam jak by obolały lewy bok (lewa kropka na obrazku), jak dotknę to boli - uczucie jak bym się walnął o coś, wiem z pewnością że te bóle mają podłoże nerwicowe, pytanie tylko czy aby na pewno takie bóle mogą wywołać nerwy, co na to brać, przypadłość jest bardzo rozpraszająca szczególnie ta trzęsiawka.

 

Uczucie trzęsienia mam w zasadzie non stop jak siedzę, jak chodzę nie ma kompletnie nic.

Jak oddaje mocz też nie ma problemu i nie było.

 

budowa7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy mieliście wykonywane USG jamy brzusznej (narz. miąższowych)? Wbrew pozorom - to, co dzieje się z jelitami / żołądkiem - może być odczuwane w podbrzuszu...

A przyczyny są różne. Jeśli morfologia jest ok (plus diagnostyka węzłów) - zmian ogniskowych, zapalnych i innych różnych w pęcherzu (np. zapalenie cewki moczowej,gruczołu etc.) - brak... nie stwierdzono żylaków powrózka nasiennego czy innych zmian "u-r-o-l-o-g-i-c-z-n-y-c-h", no to ja myślę, że warto zwrócić uwagę na gastrologiczną stronę tego schorzenia (RTG przeglądowe/USG jamy brzusznej).

Jako, że mamy do czynienia z nerwicą - to Wam panowie powiem, że nerwobóle nerwów obwodowych - mogą i faktycznie dają takie obiawy bólowe u nerwusów.. bóle na tle nerwowym łatwo odróżnić od takich "prawdziwych" bo różnią się np. skłonnością do rzutowania. Raz boli po lewej - raz po prawej, a raz wszędzie. Pacjent nie wie, które miejsce powinien wskazać. Wskazuje jedno "ulubione" (tam gdzie boli najbardziej) i mówi, że mu "promieniuje". :-) Rzecz się ma tak z każdym jednym narządem.. nerwobóle nie pomijają żadnego.

Jeśli więc badania niczego nie wykazują - to nawet jeśli ból potrafi dopiec, przestraszyć i wkurzyć.. trzeba po raz kolejny to zjawisko przypisać nerwicy. :-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×