Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bóle głowy - czy nerwica wróciła?


Dominik1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już pisałem tu rok temu na temat bólu głowy , serca i dusznościach i przez ten rok jakoś nic sie nie pojawaiło trochę tylko serce mnie kuło nieraz . Ale teraz mam pytanie ból głowy znowu powrócił w tych samych miejscach mnie głowa boli czoło górna cześć kuje mnie nieraz i ogólnie całą głowa mjie boli. Czy nerwica znowu powróciła ????

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam już pisałem tu rok temu na temat bólu głowy , serca i dusznościach i przez ten rok jakoś nic sie nie pojawaiło trochę tylko serce mnie kuło nieraz . Ale teraz mam pytanie ból głowy znowu powrócił w tych samych miejscach mnie głowa boli czoło górna cześć kuje mnie nieraz i ogólnie całą głowa mjie boli. Czy nerwica znowu powróciła ????

w trakcie obciążenia stresem ból głowy może lokować się w górnej części czołowej (pewnie nie tylko), może pojawiać się też taki rodzaj pulsowania w tej części

próbuj relaksacji, zanim pójdziesz do kogokolwiek, może da ulgę

no i oczywiście unikaj sytuacji, które mogą to nasilać, o ile to jest możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak dziewczyny piszą w internecie: kochałam się z chłopakiem, pękła nam gumka, czy ja jestem w ciąży??

 

Linka zawsze może postawić pasjansa albo zakupić szkalną kulę - ale to chyba nie jest za dobra diagnoza tak?

Więc zamiast zadawać pytania na które tu nie uzyskasz odpowiedzi idź do neurologa zrób badania, idź do psychiatry - a postawi diagnozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczyiwiscie ze nie my jestesmy od stawiania diagnozy, ale mozemy sie wymienaic uwagi, zebysmy sie nie wymieniali to forum ani zadne inne nie mialoby sensu bo jedna prawidlowa odpowiedz to idz do lekarza. Natomiast jezeli czujesz pieczenie glowy, i bole glowy to warto sie przebadac. Jezeli objawy sa podobne do tych co miales wczesniej w nerwicy to choroba wrocila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×