Skocz do zawartości
Nerwica.com

jakim typem jestem?


Gość córeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Postanowilam napisac, bo cos mnie dreczy...

Nie wiem ,czy y=to co mam jest nerwica lekowa, czy jest to zespol stresu pourazowego? Moze ktos tu mnie "zdiagnozuje"? Moj tata zginal w wypadku samochodowym. Przez rok sie trzymalam, jak na bateriach! Bylo mi zle, smutno, bylam zla, wsciekla na caly swiat ale dawalam rade i to zapewne dlatego, ze mama zupelnie sie nie trzymala!!! Po tym jak mama poczula sie troche lepiej ja zaczelam:

- trzesly mi sie rece

-zawroty glowy

-bylo mi slabo

- niedobrze

- mialam bole glowy

-mdlosci

-kolatanie serca

- nie moglam zlapac oddechu

- temperatura podwyzszona 367,3 - 37,5

- zaczelam sie bac ze umre

- zaczelam sie bac,ze zanim sie obejrze bede sama, bo mamy nie bedzie

- stres za kierownica

To wszystko przerabialam.

Teraz temperatura mi spadla (leci 2 rok po smierci taty) do 37,2 max 37,3! Ale dusznosci, zawroty glowy i mdłości nie ustępuja!

Sa co prawda rzadsze ale ju sama zaczynam sie zastanawiac czy to na pewno od nerwow!? Niby badania krwi ok, spirometria tez ok, bylam u kardiologa serce bije za sybko ale nie ma powodu do obaw! Martwia mnie tylko powiekszone wezly chlonne ale moga byc od zebow. Ciagle sie zastanawiam,czy to wszystko co sie ze mna dzieje to sa nerwy? A moze cos faktycnie mi jest?

Hmmm co to jest??!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Objawy typowo nerwicowe, stres poourazowy to tylko (moim zdaniem) inna nazwa na podobne zjawisko. Nie wyleczysz nerwicy szukajac w sobie chorob, stres potrafi zdzialac takie cuda z czlowiekiem, ze ciezko uwierzyc, ze to tylko nerwy.... a jednak.

 

PS. Najlepiej odwiedz kompetentnego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzilam 2 psychologow i jednego psychiatre. Po nich mam serdecznie dosc!

"Lecze " sie sama -- pozytywnym nastawieniem, kroplami ziolowymi, herbatkami na nerwy itp. Jesli ziola pomagaja, nie zamierzam pakowac w siebie chemii.

A to forum jest czescia mojej "terapii" i dzieki,ze jestescie!!

 

[Dodane po edycji:]

 

Ps i w ogole jaki jest uklad tego forum? Moge sobie na przyklad tu z wami gadac w moim poscie? Czy pierdoly o samopoczuciu i prosby o rady to gdzies indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze przeszkod, mozesz robic wszystko, co nie lamie zasad regulaminu.

Szczerze, to ja nie wierze, ze samo dobre nastawienie jest w stanie wyleczyc nerwice, ziola, witaminki, itd. rowniez. Jednak ty masz lekkie objawy, to raczej nie jest jeszcze nerwica, wiec pewnie to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekkie objawy?

To powazne sa jakie?

Troche mnie pocieszyles ale skoro bol glowy, mdlosci, kluska w gardle, brak oddechu i zawroty glowy to lekkie objawy to ja juz wole zostac przy tych lekkich:: hahaha na szczescie nie mam tego tak czesto jak kiedys!

Ale dzisiaj mam - bo co tam kurna:P Dziś jeste "ten" moj dzien:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×