Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


pelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na tym forum a to dlatego że zaczynam rozumieć co mi jest.Mam 35 lat do niedawna silny zdrowy facet lubiący żarty i towarzystwo oczywiście nie bez problemów ale to tak jak każdy.Tak na dobre zaczełosię cztery miesiące temu, spacer po bazarze i nagły atak brak oddechu, coś jakby mrowienie w brzuchu,próbowałem złapać się czegoś żeby nie upaść ale jakoś dotarłem do samochodu,kiedy tak siedziałem myślałem że to jakiś zawał i po paru minutach zaczeło puszczać byłem zmęczony i senny został jednak ból w klatce jakieś kłucie i jak by ból po uderzeniu, zaraz pojechałem do lekarza tam EKG ,cukier wszystko ok. i zaczełosię bieganie po lekarzach , laryngolog, endokrynolog, neurolog do zrobienia mam całą masę badań te które zrobiłem są ok. Sam niewiem czy to dobrze bo chyba wolałbym żyć bez ręki jak z tą narwicą :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zęby - tez nie odrosną - ale sa kapy, implanty i ewentualnie szuflady!

A tak poważnie - doskonale Cię rozumiem!

Wścieklizny można dostać już podczas samych wizyt u lekarzy!

Ja tez biegałam - przestałam! Poradzisz sobie!!!

W gruncie recy musisz, bo nie masz innego wyjścia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pelek, Jest to dla Ciebie nowe doswiadczenie wiec nie mozesz sobie z tym poradzic. Napady leku panicznego sa okropne. Mnie przeszlo po lekach antydepresyjnych. Tymczasem "doraznie" mozesz zastosowac benzodiazepiny w momencie ataku. Niestety nie mozna ich jesc za dlugo bo uzalezniaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim dzięki za słowa wsparcia, co do lekarzy mam wrażenie że mój mechanik bardziej przejmuje się moim autem niż oni mną! Kłopot w tym że ja nadal jestem przekonany że coś mi dolega jakiś problem z żołądkiem,zauważyłem że to złe samopoczucie pojawia się często po posiłkach lub po dłuższej rozmowie wtedy właśnie ciężko mi się oddycha i zaczynam się denerwować nogi jak z waty i nic nie mogę z tym zrobić! Dostałem od lekarza lek na obniżenie ciśnienia, małą dawkę i do tego coś na uspokojenie lek o nazwie SEDAM3 pół tabletki wieczorem.Powiedzcie czy u was było podobnie?Dodam jeszcze że w momentach ataku staram wmówić sobie że wszystko jest ok. ale bez efektu,myślę o kupnie czegoś ziołowego i tym wspomagać się w ciągu dnia a tą chemie chętnie bym odstawił ,słyszałem że silnie uzależnia,rzuciłem po 20 latach palenie to zacznę prochy wpie.......!!! , ze skrajności w skrajność ! :lol::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Pelku, ja latam po wszystkich lekarzach, upieram się, że coś szwankuje w moim ciele. lekarka swoje powtarza: to PSYCHE! komu wierzyć, hipochondrycznej intuicji czy "specjaliście"? hmm, oto jest pytanie!

a prochy dobre są, łagodzą. później się będę przejmować uzależnieniem phe :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak błędne koło a ja właśnie wybieram się do lekarza :D mam umówioną wizytę i jak tu nie iść przecież może teraz coś wymyśli da jakąś tabletkę i przejdzie :!: było by miło co!Kurcze można jakoś z tego wyjść zanim rozwali mi zupełnie życie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×