Skocz do zawartości
Nerwica.com

Da się zakochać drugi raz??


Loca

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam jakiś czas w paroletnim związku, który rozpad się...przez monotonność, nie dogadanie się, ja chciałam stabilności, on przeciwnie...no i nastąpił koniec.

Los tak chciał, że nasze losy się spotkały po paru miesiącach, były imprezy, kolacje, spotkania, on stwierdził, że mnie nadal kocha, zrobi wszystko dla mnie, zaczęło mu się w życiu układać, przyjeżdżał, jak się źle czułam...a ja go odpaliłam, bo nic kompletnie nie czułam, stwierdziłam, ze nic z tego nie będzie, miał szansę kiedyś, a teraz już za późno

 

Nie wierzę w takie nawracane związki...no ale znowu nasze drogi się zetknęły...znowu się pojawił u mnie, jak tylko coś złego się dzieje....no i nie wiem co dalej począć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loca- ja zawsze mówię tak: skoro już raz sie popsuło to nie bez powodu. Piszesz, że nie mogliście sie dogadać, monotonia, on chciał szaleć a Ty chciałaś sie ustatkować- czy on sie zmienił? Jeśli Wasza miłość jest żywa i z obu stron to taki powrót ma sens. Jeśli Ty nie czujesz pewności że to ten jedyny (on wątpie aby miał Cie za jedyną skoro nie chciał sie ustatkować z Tobą) to to nie ma sensu. Wyboru i tak dokonasz sama. Zastanów sie czy go kochasz a on Ciebie, czy on sie zmienił, dlaczego tak naprawdę raz sie nie udało i czy ma sens próbować znów skoro raz próbowałaś i nie wyszło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nigdy nie obrazaam.

ymm a jaka jest twoja corka?

pewnie fajnie miec taka mame!

a chyba jakos leci zaszywam sie ostatnio w kasiazki bylam u lekaza dzis i przepisal mi tabletki uspokajajace. generalnie daje rade. Nie jest latwo ale nikt niemowil ze bedzie wiec niemoge sie skarzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iryss, moja corcia kochana i tez w liceum!narzeka na ogrom nauki biedactwo :roll: chyba trochè zboczylysmy z tematu.. ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

z tabletkami uwazaj tylko w razie koniecznosci,meliskè pij na noc!!pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×