Skocz do zawartości
Nerwica.com

[POZNAŃ]


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś poleci dobrego psychiatrę na nfz, do którego nie trzeba długo czekać?

 

dominik1622, jesteś zadowolony z leczenia u dr Dagmary Dudzik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych paniach:

mgr Anna Dolczewska-Samela (http://www.od-nowa.net/)

dr n. med. Jolanta Rajewska

 

Dostałam rekomendacje od znajomych, a opinii o nich niewiele, może ktoś ma jakieś doświadczenia?

Terapia eriksonowska i możliwość pogadania przez 2h brzmi dla mnie zachęcająco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, którym pomaga wsparcie grupowe lub chciałyby z niego skorzystać:

 

Rusza nabór osób zainteresowanych udziałem w grupowym wsparciu dla osób z zaburzeniami odżywiania!

 

Spotkania będą odbywały się co 2 tygodnie przez ok. 2-3 godziny w ramach działań Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania w Poznaniu (http://www.ctzo.org).

 

Poruszane tematy w cyklu spotkań dotyczyć będą zarówno aspektów psychodietetycznych, jak i ogólnorozwojowych (zajęcia z asertywności, radzenia sobie ze stresem, samopoznania itp).

Przewidywany koszt to 50zł/os i uzależniony jest od ilości uczestników.

 

Planowany termin rozpoczęcia: koniec września 2015r.

 

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na e-mail kontakt@ctzo.org

 

Zapraszamy do kontaktu również osoby, które chciałyby wziąć udział w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych i posiadają własne programy zajęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alicja92, dobrzy lekarze są w Katharsis na Kórnickiej. Ja chodziłam do dr Zielińskiej.

 

Polecicie jakąś dobrą psychoterapeutkę na nfz w Poznaniu, z niedługim terminem oczekiwania? Mam już dosyć nietrafionych terapeutów. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o jedno spytam: psychoterapeutka prywatnie, niedroga, tzn. za wizyty mniej niż 100 zł (nie licząc pierwszej), polecicie?

 

 

Korzystałem ostatnio z pomocy pani Bereniki Korcz-Wasińskiej, gabinet możesz znaleźć pod adresem ul. Zakręt 16/3 - Poznań, była to moja 4 wizyta i z całego serca mogę polecić. Jeżeli chcesz się dowiedzieć coś więcej wejdź na stronę http://www.psychoterapeuta-poznan.pl/ i skontaktuj się z p. Berniką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Marcina Adamskiego byłam na kilku spotkaniach na nfz, wydaje się być ok, słucha uważnie, wchodzi w dialog z pacjentem, dużo mówi od siebie. Więcej niestety nie mogę powiedzieć, bo trwało to zbyt krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×