Skocz do zawartości
Nerwica.com

[POZNAŃ]


Rekomendowane odpowiedzi

Krąg Kobiet to zajęcia przeznaczone:

budowaniu pozytywnych kobiecych więzi,

tworzeniu korzystnego poczucia własnej kobiecości.

 

Jeżeli chcesz czuć się dobrze jako kobieta oraz wśród kobiet, brakuje Ci tego albo przeciwnie - tego właśnie doświadczasz i pragniesz się tym dzielić,

zapraszamy na warsztaty, gdzie będziemy mogły wspólnie przeżywać naszą kobiecość.

 

Uznajemy jej negatywne, „zranione” aspekty, uczymy się podtrzymywać i celebrować jej pozytywny, spełniony wymiar.

Chcemy odkrywać i pielęgnować nasze SIOSTRZEŃSTWO – jak mawia prowadząca zajęcia Alicja Bednarska „Berckana” - http://www.berckana.pl.

 

Miejsce: Poznań, ul. B. Prusa 4 (Jeżyce)

Termin: 08 czerwca 2014 r., godz.: 10.00-18.00

Koszt: 190 zł (poczęstunek oraz napoje w cenie)

 

Zapisy: pracownia@mocpoznania.pl, http://www.mocpoznania.pl, tel.: 512 357 158

Organizator: Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC POZNANIA

 

Polecamy też sesje oddechowe (06 czerwca) oraz ustawienia rodzinne (07 czerwca) z Berckaną w Poznaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darujcie sobie, wątpię by ktoś się wam zgłosił z tego forum.

Powód jest jeden - każdy widzi 'profesjonalność' firmy która nie zainwestuje w normalną reklamę tylko spamuje na forach internetowych ogłoszenia.

 

Tak, mieć konto na forum który służy tylko dla dodawania ogłoszeń to spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja również poszukuję psychologa/psychoterapeuty w Poznaniu, ale przyjmującego na NFZ. Ostatnia pani była pomyłką ("wszyscy się stresują i mają problemy, trzeba z tym żyć, brać się do roboty i tyle"), ale nie stać mnie niestety na wizytę odpłatną. Powodem wizyty jest ciężka depresja, wizyta u psychiatry już była, kilkakrotna zmiana leków, ale wiem, że leki nic nie poradzą, jeśli nie połączę farmakologii z psychoterapią... Jeśli ktoś coś wie, będę wdzięczna za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja również poszukuję psychologa/psychoterapeuty w Poznaniu, ale przyjmującego na NFZ. Ostatnia pani była pomyłką ("wszyscy się stresują i mają problemy, trzeba z tym żyć, brać się do roboty i tyle"), ale nie stać mnie niestety na wizytę odpłatną. Powodem wizyty jest ciężka depresja, wizyta u psychiatry już była, kilkakrotna zmiana leków, ale wiem, że leki nic nie poradzą, jeśli nie połączę farmakologii z psychoterapią... Jeśli ktoś coś wie, będę wdzięczna za odpowiedź!

mogę polecić DIAMED - poradnia na NFZ, w Gnieźnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może coś powiedzieć o dr Łabędzkiej z Poradni Zdrowia Psychicznego "CENTRUM" na Rybakach? Jestem po pierwszej wizycie i pani doktor zaordynowała mi dość "konkretny" zestaw leków, mam wątpliwości czy wszystkie są mi potrzebne. Może ktoś ma jakąś opinię na temat skuteczności tej lekarki? Będę wdzięczna za wszelkie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego psychoterapeutę z Poznania, cena raczej nie gra roli...

2 psychologów w ciągu ostatnich 5 lat zdiagnozowało u mnie osobowość schizoidalną, miałem już z 7 różnych terapii. SSRI i małe dawki benzo na mnie nie nie działają, ostatnio zacząłem brać neuroleptyk... Dosyć częste myśli samobójcze.

 

Myślę, że terapia psychodynamiczna byłaby lepsza, bo już od dzieciństwa mam wiele przekonań które wg. mnie utrudniają mi życie, np. że wystarczy że jak znajdę "rozwiązanie" swoich problemów, to będę mógł się pozbyć prawie wszystkich swoich problemów i już za rok albo 2 będę miał bardzo szczęśliwe życie...

Mam dosyć wysokie IQ, ale raczej mi ono nie pomagało w życiu :P Wiek ok. 30 lat.

 

Czy ktoś zna jakiegoś terapeutę który mógłby pomóc na taki ciężki przypadek? Jak już odpiszecie, to podajcie jakie mieliście z nim/nią doświadczenia.

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabinet Psychoterapii Krzysztof Juchacz - Drzwi Otwarte!

 

Zapraszam na „drzwi otwarte”. Możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji!

 

Jeżeli:

 

- znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz się poradzić,

- zastanawiałeś/aś się nad własną terapią, ale nie wiesz co i jak,

- myślałeś/aś już kiedyś o rozmowie z psychologiem,

 

masz okazję spotkać się i porozmawiać na ten temat z psychologiem/terapeutą na bezpłatnej konsultacji (50 min.).

 

Jeśli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z takiej propozycji - udostępnij informację.

 

Data: 13.11.14 r. (czwartek)

 

Zgłoszenia przyjmuję telefonicznie. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapraszam,

 

Krzysztof Juchacz

psychoterapeuta, psycholog

 

tel.:501-465-485

ul. Krauthofera 16E/11, Poznań

 

http://www.gabinetpsychoterapii.republika.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludki mam dwa pytania:

 

1. Czy planujecie jakies spotkanie poznanskie w ten weekend?

2. Mam wejsciowki na kolacje i koncert w czasie festiwalu mozzartowskiego a mie mam z kim isc. Moze ktis z was ma ochote wcisnac sie w garnutur badz kiecke i wybrac sie ze mna? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny ,że psychoterapeuta Sokołowski Stanisław jest w stanie Tobie pomóc: http://www.dobrylekarz.info/gabinet/stanislaw-sokolowski-psychoterapeuta.htm

Szczerze polecam.

Nie rezygnuj po kilku sesjach,na początku jest ciężko, ale potem zaczniesz nowe szczęśliwe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chodził do pani Moniki Chrząstowskiej w POZP na os.Kosmonautów. Proszę o opinie .

 

-- 13 sie 2012, 17:05 --

 

Jeśli chodzi o psychiatrów to moge polecic mojego - pan Maciej Wilczyński, przyjmuje na os.Marysieńki w przuchodni Hipokrates i w POZP na os.Kosmonautów , w obydwu na NFZ :) Wspaniały człowiek no i póki co dobry lekarz.

 

Na os.Kosmonautów chodzę do p Moniki Chrząstowskiej ale zmieniam ją, bo nie moge sie jakos dogadac a po drugie wątpie czy wizyta u psychologa powinna trwac 15-20 min i ledwo sie rozkręcisz z mówieniem i poukładasz co chcesz powiedzieć to ona kończy wizyte, powie dwa zdania i cześć. Nie polecam...

 

Tak, to ona. Skończyła wizytę dość szybko, wykazywała przez cały czas zniecierpliwienie... i ten jej wzrok pełen nienawiści.

Byłam u niej parę lat temu szukać pomocy jako ofiara przemocy w rodzinie. Powiedziała mi, że jedyne miejsce dla mnie to oddział zamknięty, że jeżeli chcę dla siebie dobrze, to muszę tam iść. (Powiedziała też, że większość ludzi w Polsce powinna się tam znaleźć). Wyśmiewała się ze mnie, z mojej sytuacji, m.in. szukałam wtedy pracy. Ona sama sprawia wrażenie osoby bardzo niezrównoważonej.

Nie rozumiem jak ktoś taki może być dopuszczony do tego zawodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem tu nowy. Dla bliskiej mi osoby wykazującej chęć zmian szukam dobrego psychoterapeuty w leczeniu nerwicy lękowej.

Mamy póki co złe doświadczenia z psychologami z Poznania, mam nadzieję, że wskażecie kogoś godnego polecenia. Zależy mi na tym aby w razie możliwości pomoc była w zakresie NFZ.

Przerobiliśmy już poradnie na: Śniadeckich, os. chrobrego i litewskiej i nigdzie nie spotkaliśmy się z adekwatną pomocą i zrozumieniem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×