Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy, proszę pomóżcie i odpowiedzcie co to jest ?


Damian1000

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze Was o pomoc. odpowiedzcie na moj niepokoj.

 

czego to objawy ?

-uczucie zniechecenia do wszystkiego

-zaniku zainteresowania czymkolwie

-uczucie bezsensu swiata i jego funkcjonowania

-uczucie ze wszystko przestanie miec sens nawet rodzina i ze zwariuje i ze stanie sie cos zlego?

(czy to w ogole mozliwe ze nawet ludzie , czlonkowie rodziny i ich funkcjonowanie moeze wydac sie bezsensowne?)

 

prosze odpowidzcie co to wszytsko ma znaczyc ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to powinieneś iść do psychologa. Tutaj nikt Ci nie postawi diagnozy bo byłaby ona obarczona zbyt dużym wpływem własnych niekoniecznie szczęśliwych doświadczeń. Jeżeli nie możesz normalnie funkcjonować przez takie rozmyślania to znak że czas odwiedzić psychologa. Możesz się normalnie zapisać w szpitalu czy w przychodni nie musisz za to płacić itd. Myślę że on z Tobą porozmawia i dowiesz się więcej niż My Ci powiemy.

 

Pozdrawiam

G

 

I proszę nie koloruj tak wszystkiego bo zaczynam się zastanawiać ile ty masz lat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

A od jak dawna bierzesz leki i odwiedzasz psychologa?

 

Edit:

Sorki, nie zauważyłam Twojego drugiego tematu, gdzie odpowiadasz na to pytanie ;)

 

Nic odkrywczego nie mogę Ci napisać, oprócz tego, i że znam ten stan, i że w końcu on minie, bo zawsze mija... Trzymaj się i pamiętaj, ze z depresji się wychodzi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mnie dopadlo "to" okolo 3 mscetemu to poszedlem do psychiatry i bralem 2 msce lexapro + mianseryne az do wczoraj

(z tym ze przez 3 dni juz schodzilem z lexapro)

lexapro jednak nie pomoglo chyba i zmienilem od dzis w konultacji

z lekarzem na seroxat i od dzis rana wzialem +mianseryna na noc

 

do psychologa na psychoterapie tez chodze od miesiaca zaczalem

aczkolwiek nie wiem czy trafilem na dobra psychoterapeutke

nie wiem do konca jak powinny wygladac takie spotkania i nie wiem czy ona mi pomaga

robi mi nieraz jakies hipnozy relaksacyjne lub prowadzi jakies rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jesteś na początku swojej drogi i dobrze robisz że nie zmieniasz leków bez konsultacji z lekarzem. To podstawowa sprawa. Tutaj naprawdę nie ma łatwych odpowiedzi. Zrozum. Nie ma drogi na skróty. Leczysz się jest ok. Uwierz że to Ci pomoże ale nie od razu i nie po miesiącu i nie po dwóch. Taki cykl leczenia trwa conajmniej 6 miesięcy. Więc nie denerwuj się tym. Psychologa można zawsze zmienić jeśli uważasz że ten jest nieciekawy czy też te spotkania nie pomagają Ci tak jak byś chciał bo to jest główne kryterium chyba. Nie wiem gdzie mieszkasz i tak dalej. Poszukaj jest wątek na forum o polecanych lekarzach. Może uda Ci się kogoś znaleźć. Robisz wszystko to co trzeba i to jest OK. Więc bądź cierpliwy.

 

Pozdrawiam

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×