Skocz do zawartości
Nerwica.com

linka i mój problem


Adaś2222

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poruszyć temat linki, która ciągle z wszystkimi się sprzecza, jest chłodna jak lód i chyba ciągle uważa się za moderatora. Napisałem jej pw (bo małych sprzeczkach) żeby się pogodzić, ale nie odpisała nic. Nie raz dostawałem PW od osób, ze skargami na linkę, że uważa się za najmądrzejszą i to co ona robi mają robić wszyscy bo to jest dobra droga.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie nie zgodzic sie z Twoja opinia, jest naprawde fajna i fajnie sie z nia gada, nie wiem na czym ten chlod linki wobec Twojej osoby ma polegac, czy sadzisz moze ze linka powinna jakos mocniej zwracac uwage na Ciebie, albo ze powinienes byc jakos specjalnie traktowany???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wrecz przeciwnie, nawet w moich tematach może się nie wypowiadać. Tu nie chodzi tylko o mnie, dostawałem PW , że ludzie ze mną się zgadzają bo też odczuwają to samo co ja. A jak chciałem wyciągnąć rękę i napisałem symaptycznego PW to nie odpisała NIC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś2222, a Ty jestes bogiem ?? Czemu ludzie pisza do Ciebie skoro mamy moderatorow i adminow wiec jesli maja skargi na uzytkowniczke Linke niech pisza do nich ...

Wogole zauwazylam mode na to ze jesli sie ktos z kims nie zgadza to najlepiej odwrocic kota ogonem zalozyc nowy temat i sie podniecac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś2222, już skończ swoje wywody, bo maksymalnie przynudzasz. To, że dostawałeś na mnie skargi to już bardzo mi przykro, napisz temu tłumowi żeby pisał do Admina, a on najwyżej wyciągnie konsekwencje. 8)

 

Takie rzeczy załatwia sie przez wiadomości prywatne a nie zakładając temat na forum, nie odpisałam - widocznie nie miałam chęci - pogódź się z tym, poprostu, ignoruj mnie, nie czytaj moich postów, ja nie będę się wypowiadać w twoich tematach i wszyscy będą szczęsliwi - ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to adas szukasz wymyslonych problemow, ciagle zakladasz jakeis posty na forum by Toba sie ludzie glownie interesoiwali, chyba jestes naprawde niedowartsciowanym czlowiekiem, bo ciagle potrzebujesz aby ktos zwracal na Ciebie uwage tym samym wzbudzasz niechcec, i jestes denerwujacy. Moze zajmij sie czyms w realu zamiast wysmyslac nieistniejace problemy, zauwaz ze oprocz Ciebie nikt nic nie napisal negatywnego na linke - przemysl to. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś trochę luzu,na prawdę chyba jesteś przewrażliwiony...Nie lubisz kogoś,ktoś Cię irytuje,nie czytaj jego postów,nie odpisuj mu itp...To forum to nie towarzystwo wzajemnej adoracji.Są tu różni ludzi i nigdy nie będzie tak,że każdy będzie lubił każdego.Wiekszość ludzi jest tu bo ma problemy a nie pomoże szukanie nowych i wprowadzanie zamętu.Troszkę dystansu :smile:

Ja gdy kogoś nie lubię,gdy mnie denerwuje poprostu go ignoruję i Tobie radzę to samo,bo takie tematy nic dobrego Ci nie dadzą,a wręcz przeciwnie.

 

Agusia 100% racji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgodzę z tym że Linka jest raczej chłodną dziewczyną, napewno nie wylewną, bardzo poważną i momentami za sztywną.

 

Ale cóż, taka jej 'uroda', ludzie są różni. Ja osobiście do Linki nic nie mam personalnie, bo sama bywam niemiła więc nie mogę sie o to czepiać ludzi. Zresztą ciężko kogokolwiek oceniać (i nie powinno sie) tylko na podstawie znajomości z forum.

 

Adaś, szkoda czasu i siły na takie tematy. Kłótnie są bezsensowne. Jeśli Linka nie ma ochoty sie pogodzić i ma Cie gdzieś to też miej ją gdzieś i będzie kwita. Poprostu sie ignorujcie. Niepotrzebne jest robienie dymu na forum bo w sumie to nie jest problem.

Mamy przecież inne problemy, chociażby z nerwicą, więc po co szargać nerwy takimi głupotami?

Wyciągnałeś rękę do zgody, ktoś to odrzucił no i trudno, olej.

 

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adas2222 widze ze po tym jak twoj temat zostal zamkniety zmieniles nastawienie i juz nie ty czujesz sie niewygodny na forum tylko linka jest dla ciebie niewygodna :smile:

tutaj kazdy ma prawo do wyrazania siebie w kazdej formie o ile jest zgodna z regulaminem

rozumiem ze mozesz sie czuc urazony niektorymi postami linki tak samo inni jednak nie sa one wulgarne i nie obrazaja etc a jesli tak faktycznie jest wystarczy zglosic konkrety i sprawiedliwosci stanie sie zadosc 8)

no i nie wiem co ma na celu ten temat bo o ile pewne aspekty zachowania maja znaczenie w pelnieniu funkcji moderatora nie licza sie juz one tak bardzo jesli chodzi o pozostalych uzytkownikow

nawet jesli bardzo chcialbys prawdopodobnie nie wplyniesz na takie czy inne zachowania linki chocbys zakladal tysiac podobnych tematow

pozostaje sie z nimi pogodzic/ignorowac co zreszta sama proponuje wiec nie ma co robic zamieszania tylko zajac sie soba :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co w ogole powstal ten głupi temat.

Adas- przestan wariowac i dreczyc na forum ludzi swoja obecnoscia i brakiem inteligencji.

Linka jest fajna osoba,fajnie sie z nia gada i nie zgadzam sie z opiniami pani z zielonym bmw oraz wyżej wymienionego osobnika Adasia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co w ogole powstal ten głupi temat.

Adas- przestan wariowac i dreczyc na forum ludzi swoja obecnoscia i brakiem inteligencji.

Linka jest fajna osoba,fajnie sie z nia gada i nie zgadzam sie z opiniami pani z zielonym bmw oraz wyżej wymienionego osobnika Adasia.

 

 

O panią z bmw to o mnie chodzi? Mam imię chyba...?

A to ja wogóle mam jakąś jednostronną opinię w tym temacie? Ja jej nie lubie? Kurde, dobrze wiedzieć.. :shock:

 

P.s. Cieszę się również że "szanujesz" moje zdanie. Pamiętaj tylko że z racją jest jak z dupą -każdy ma swoją.

 

Jedni myślą tak, inni inaczej. To, że ktoś myśli inaczej niż TY, nie daje Ci prawa do wyzywania tej osoby.

 

pozdro i wiecej luzu bo na zawał padniecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdabmw tu nie chodzi o to kto ma racje,a kto nie.Dobrze wiesz,że ten temat zostal stworzony tylko po to,żeby Adas mogl sobie nawrzucac na użytkowniczke tego forum....

Linka jest raczej chłodną dziewczyną, napewno nie wylewną, bardzo poważną i momentami za sztywną.

 

Ale cóż, taka jej 'uroda', ludzie są różni. Ja osobiście do Linki nic nie mam personalnie, bo sama bywam niemiła więc nie mogę sie o to czepiać ludzi. Zresztą ciężko kogokolwiek oceniać (i nie powinno sie) tylko na podstawie znajomości z forum.

.Ty tez wykorzystujesz ten temat do nawrzucania jej a wydaje mi sie ze takie sprawy zalatwia sie na PW albo swoje wynurzenia zostawia sie dla siebie.

Poza tym nikogo nie obrazilem w tym temacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zaczynasz najeżdżać na mnie, i niewiem dlaczego :?

Napisałam, ze Linka jest dziewczyną chłodną, poważną i czasem za sztywną wg mnie -ale taka jej uroda. Czy to jest obrażanie kogoś?

Nawet nie napisałam czy ją lubię czy nie, bo nie potrafię tego stwierdzić na podstawie pobieżnej znajomości z forum.

Mi personalnie Linka nic nie zrobiła, chociaż czasem lubi sie poczepiać (może niekoniecznie mnie, piszę ogólnikowo), ale trudno, taka już jest.

 

Wg mnie temat też jest bez sensu. Jak mnie ktoś olewa to nie skarżę się w tematach, bo szkoda nerwów i tak naprawdę to nie jest powód do zmartwien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze tu jako zwykły użytkownik w pierwszej części a w drugiej zrobię porządek :mrgreen:

 

cz.1 Czy kurwa wam się w dupach przewraca ja rozumiem nerwice depresje itp no ale ja pierdole kurwa mać jakim prawem kogoś publicznie oceniać jak dziewczyna ma coś do powiedzenia mówi to :!: od tego jest forum chyba co nie :?: nie pasuje pisze na priv nie odpowiada znaczy nie ma ochoty ,mam taki straszny problem pisze do admina @ i staram się rozwiązać problem a nie publicznie opierdalam kogoś ,że się nie zgadzam z jego poglądami i jeszcze do tego w specjalnym temacie :!: sprawa druga widzieliście Linke ,że twierdzicie że jest zimna ja osobiście się nie zgodzę gorąca laseczka i tyle a jedyny problem jaki może mieć i to męska część forum ,że kobita zajęta :mrgreen:

 

cz2 drogi Adaś2222, ja wiem ,że starasz się być centrum kosmosu powiadasz ludzie listy piszą pewnie poczuli ,że jesteś tym epicentrum forum ja powoli zbieram gadżety bo jako moderator nie będę już nic miał o roboty adminom też zaproponuje no bo co tu tak będziemy siedzieć i tylko świecić na czerwono lub zielono . nie wiem jaki jest cel Twojego tematu usuniecie Linki z forum czy jak ale jest to bardzo nieładne zachowanie dlatego dostajesz ostrzeżenie z powodu publicznego wprowadzania zamieszania na forum jeśli się z tym nie zgadzasz prosze o kontakt z administratorem forum ,przykro mi jest ale takimi prawami się rządzi forum nie mogę robić wyjątków wczoraj za takie wprowadzanie sianie zamętu musiałem wykluczyć użytkownika ale ,że nie jesteś łobuzem to otrzymujesz tylko w nagrodę ostrzeżenie .

 

Ps. prosił bym również o bardziej cywilizowane określanie Adasia w postach ponieważ zasób nagród jest niewyczerpalny :mrgreen:

 

Pss. no to jeszcze doczytałem Agus buziolek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze, żeby informować mnie lub Scrata o wszelkich problemach i konfliktach a rzeczywistość jest taka, że łatwiej nawrzucać na kogoś publicznie i dowartościowywać się tym, że ktoś nas poprze.

Nie raz dostawałem PW od osób, ze skargami na linkę

Nie chcę mi się wierzyć, że osoby, które mają coś do Eweliny piszą najpierw do Ciebie a Ty w natłoku tych wiadomości postanawiasz załączyć je jako argumenty swojej racji. No ale ok, może tak było - nie wnikam.

 

Adam - zwracam się tak, bo jak piszę do Ciebie per Adaś to widocznie nie traktujesz tego poważnie: Założyłeś w ostatnim czasie kilka tematów. Najpierw o tym, że Ciebie nie lubią, teraz, że Ty kogoś nie lubisz.

Nie czujesz się tu dobrze? Denerwują Cie Użytkownicy forum? Nikt na siłę Cię tu nie trzyma. Rejestracja nie jest jednoznaczna z koniecznością przebywania tutaj.

Jeżeli jednak zależy Ci na odwiedzaniu forum i czerpania z niego jakichkolwiek korzyści - dostosuj się do zasad tu panujących, oraz zaakceptuj, że Twoja opinia nie jest tu najważniejsza.

 

Linka jest na forum postacią wokół której wiele się dzieje, nie raz byłem świadkiem lepszych jak i gorszych momentów które przekładały się na posty z którymi nie do końca się zgadzałem. Ale wszelkie konflikty starałem się rozwiązywać wewnątrz zainteresowanych osób. Tobie polecam to samo.

Nie narobisz smrodu sobie i nam.

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre, Linka chłodna i taki jej urok ;] Dzięki za poprawienie humoru. Czemu wypowiadacie się o innych trochę samodystansu, a już szczególnie Adaś222 ...., zachowanie małego dziecka, widać wyraźnie problem pretensjonalnej osobowości, popracuj nad tym. Linka jest ozdobą tego forum a wy szczekacze jesteście błaznami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre, Linka chłodna i taki jej urok ;] Dzięki za poprawienie humoru. Czemu wypowiadacie się o innych trochę samodystansu, a już szczególnie Adaś222 ...., zachowanie małego dziecka, widać wyraźnie problem pretensjonalnej osobowości, popracuj nad tym. Linka jest ozdobą tego forum a wy szczekacze jesteście błaznami.

 

A może TY jesteś błaznem szczekaczu?

 

 

 

:shock:

 

Wiesz co, już od jakiegoś czasu przyglądam sie Twoim postom. Jeśli już sie gdzieś wypowiadasz w jakimś temacie to tylko po to, aby kogoś pocisnąć.

Masz z tym problem?

No chyba, ze to tylko ja żle odbieram Twoje słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo boją sie napisać że im sie to nie podoba, bo mają świadomość tego, że naskoczysz na nich jeszcze bardziej.

Czemu jesteś taka agresywna i prześmiewcza w stosunku do ludzi? Sprawia Ci to przyjemność? Wiesz, jesli inni dają Ci zgodę na obrażanie ich to okej, obrażaj, ale ja Ci takiej zgody nie daję na obrażanie mnie.

Więc jeśli możesz i umiesz to uszanuj moją opinię i nie wyzywaj mnie od błaznów bo po pierwsze -mi to przeszkadza, a po drugie- jesli Ty mnie obrazisz to ja obrażę Ciebie. Proste prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw,skończ już naprawdę, robisz tu za adwokata a nikt cię o to nie prosił.....jak dobrze, że bronisz poobrażanych przez Mo ludzi inaczej byłoby krucho z forum...a nie....czekaj.....ojej bez ciebie jakoś się obyliśmy ten rok i nikt obrażony się nie czuł, to jak to jest?

Naucz się odróżniać złośliwą inteligentną ironię (za którą uwielbiam Mo) z obrażaniem ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×