Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica zoladka


never1337

Rekomendowane odpowiedzi

znacie jakies ziola albo leki na nerwice zoladka? najlepiej bez recepty... drecza mnie nieregularne wyproznienia, czesto siku musze robic, biegunki itp. boli zoladka raczej nie mam, wszystko to jest na tle nerwowym. probowalem juz miety, kropel mietowych, wegla, rumianku, melisy ale nie pomaga mi to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "nerwica żołądka". To jakieś chyba przedwieczne określenie stanów podobnych do zespołu jelita drażliwego...

Ja jestem w trakcie badań przewodu pokarmowego (już po morfologii, będzie jeszcze USG) i ciekawa jestem co lekarka wymyśli. Chętnie się podzielę tym doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problemy z układem pokarmowym. Na dolegliwości przewodu pokarmowego polecam mieszankę ziół Gastrosan. Jeśli ktoś ma zgagę - doskonały jest sok z aloesu kupiony w aptece - 50 ml na czczo codziennie, naprawdę pomaga, leczy nadżerki, ranki, obniża poziom kwasów w żołądku. Dobre są też zmielone ziarna siemienia lnianego (również na jelita, polecam koktajl błonnikowy z ziaren siemienia i pestek dyni - reguluje wypróżnianie, normuje stolec).

Miałam robioną gastroskopię - nieszczelny zwieracz przełyku (zbyt luźny wpust) :/ Aloes pomaga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×