Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z ojcem


słaby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem słaby i to mój pierwszy post na tym forum nie wiem po co to pisze po co się tu wogóle zarejestrowałem, do tej pory takie rzeczy to była dla mnie oznaka słabości, pisać na forum dla obcych ludzi wyżalać się jakie to nie męskie mężczyzna powininen sobie radzić z wałsnymi problemami samemu zresztą kto wogóle czyta takie forum i co pisanie tutaj mi wogóle moze dać. Co i nadal tak mysle powiem szczerze. Ale dzisiaj sytuacje w moim domu mnie dobiła. Ojciec kopnął mojego brata w plecy gdy ten ubierał buty na schodach i chcaił wyjsc z domu po kłótni ja wstawiłem sie za bratem a stary spunął mi za to w twarz. Rozumie ktos ta sytuacje bo ja nie nie wiem co się dzieje. kiedy pisze te słowa to zaczynam się tylko wkurwaić. Nasz wina brata wywaili ze studiów ma problemy z prawem bije się na ulicy ja też jeszcze nie skończyłem edukacji chociaż downo powinienem ale to on jest i jego wychowanie jest przyczyna wszystkiego. Jak można wymagać id kogos zeby sie dobrze uczył a z drugiej strony mu grozić. nie wiem co mam robić jestem załamany .Brak szkoły brak kasy nie mogę sie pozbierać mam myśli samobójcze bede sie tu żalił a to i tak nic nie pomoze. Przed chwila pisałem na innym forum ale nie wysłałem wiadomości jestem kompletnie rozbity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze piszesz nie jest niemeskie, u kazdego jest pewien prog wytrzymalosci, po jego przekroczeniu przestajemy sobie samodzielnie radzic z problemami.

Forum czyta cala masa ludzi, z tego co piszesz macie fatalne stosunki w rodznie (nie u Ciebie jednego).

Dlaczego brata wywalili ze studiow i co to za problemy z prawem???

Ja tez skonczylem edukacje pozniej niz powinienem i co z tego.

Ciagle funkcjonuje w sytuacji podobnej do twojej, jak chcesz wejdz na czat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic niemęskiego w tym, że szukasz porady. Co złego jest w rozmowie? Nie wkręcaj sobie. Ile masz lat? Mieszkasz z tym ojcem i z bratem, tak? Co na to mama? Czy ojciec wcześniej był taki agresywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam prosić o radę w sprawie swojego ojca, którego nawet nie wiem czy kocham,a wiem, że w jakimś stopniu Go nienawidzę. Chodzi o to,że nie odzywamy się od roku, w ogóle jest tak ,że często się kłócimy i po jakimś czasie godzimy. Nie umiem powiedzieć kto jest winny naszych kłótni. Więc na ten moment moim problemem jest to, że zaprosił mnie na 1 dzień świąt do siebie, tylko zaprosił mnie przez siostrę, tzn. sam nie zadzwonił tylko Jej powiedział, a Ona mi... Chore, wiem. I ja nie wiem co robić?? Czy iść, czy też nie?? Boję się, że znów się pogodzimy, ale nasze relacje będą sztuczne, przynajmniej ja je tak odbieram. Zresztą mogę być pewna, że się pokłócimy. Co mam robić?? Proszę o radę.

 

[Dodane po edycji:]

 

Dziekuje, nie trzeba bylo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina- zadzwoń do niego i zapytaj czy faktycznie jesteś zaproszona i dlaczego sam nie zadzwonił. A jak juz pojedziesz to nie zaczynaj sama niemilych tematów i nie pozwól sie w takie wciągać, jak ojciec zacznie gadać o czymś co moze Cie wkurzyć to zmień szybko temat. Święta sprzyjają godzeniu sie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec kopnął mojego brata w plecy gdy ten ubierał buty na schodach i chcaił wyjsc z domu po kłótni ja wstawiłem sie za bratem a stary spunął mi za to w twarz. ... brata wywaili ze studiów ma problemy z prawem bije się na ulicy ja też jeszcze nie skończyłem edukacji chociaż downo powinienem ...

 

Czy ma sens? No jasne, ze ma, ale chyba nie do konca dla Ciebie, w koncu juz nie jestes malym dzieckiem. Bardziej dla Twoich dzieci, jesli bedziesz je kiedys mial. Sam widzisz teraz jak relacje w rodzinie wplywaja na wychowanie: przemoc ojca wobec wlasnych synów daje w efekcie wychowawczym agresorów, ktorzy rozwiazuja problemy metodami znanymi z obserwacji poczynionych w domu rodzinnym. Czy Ty bedziesz bil swoje dzieci? A Twoj brat? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×