Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Birchmen napisał:

znasz deathammera? toxic radiation zajebisty kawalek ;)

nie, to nie moja bajka! poza tym, muzyka nie wyrywa z kapci, ale niesie przesłanie! pomyłka!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Birchmen napisał:

ej jak zrobic zeby byl ten link w formie obrazka?

wklejamy pełny adres YT, jak jest podkreślony i zmienił kolor! jak nie da się po wklejeniu, to odśwież stronę F5 wskoczy możliwość usunięcia, usuń, no i wklej jeszcze 1x! w sumie to też zależy od przeglądarki! takie problemy mam czasami na firefox!

!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jinjer zajebiste!

a ja słuchałem i słucham nadal tego! ;) power metal ma to do siebie, że na vocalu zawsze siedzi facet ze zbyt wysoką tonacją*, razi po uszach, no przynajmniej mnie! ale co kto lubi!*

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj o ile sie nie myle wyszedl nowy album frontside :) widzialem jeden klip, w stylu podobne do tego co bylo na plycie "Zniszczyc wszystko", wolalbym zeby bylo podobne do teori konspiracji, najlepszy album moim zdaniem. apropo wysokich wokali to kiedys namietnie sluchalem tego, solowy projekt goscia z blazon stone o ile dobrze pamietam ;) dobry klimacik zeby pograc w jakis hack'n slash przy tym ;) znalazlem to na blogu, powermetal-warrior.blogspot.com

 

i to tez na tym blogu,tez sluchalem jakis czas, bardzo dobry wokal i dobrze gitary wspolgraja ze soba ;) 9/10 ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze coś z nowości:

vocal wyjebany! utworek na miano topki... bo jest wszystko...!

 

a to chyba najbardziej rozpoznawalny utworek tej kapeli, charyzmatyczny vocal! no już nie nagrywa! no ale mimo wszystko ma to coś! ;)

no to na dobranoc! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, ta młodość! :105: zacytuję klasyka:

Cytat

Pedofilia to choroba psychiczna.Ma swój kod i sposoby leczenia.Niestety nie wiem wiele na temat terapii.Oczywiście pedofilów świadomych swojej choroby i chcących się leczyć.

hmmm... no coś w tym jest! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×