Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek1996
Myślę, że teraz to LP rządzi po ostatnich przykrych wiadomościach.

Ja się wcale nie dziwię osobiście, że teraz znowu jest głośno o Linkin Park, że się narobiło sporo filmików na youtube o Chesterze, bo Chester był świetnym człowiekiem a przynajmniej tak można wywnioskować po koncertach na youtube, jego zachowaniu w wywiadach, bo sam nigdy niestety na koncercie jakiegoś zespołu w którym śpiewał nie byłem. Wokal też miał na bardzo wysokim poziomie. Umiał się wydrzeć porządnie, umiał też śpiewać spokojnie bardzo i był inspiracją dla wielu początkujących wokalistów oraz muzyków.

Inna sprawa, że teraz zrobi się sporo pseudo fanów, którzy zaczęli słuchać Linkin Park czy Dead by Sunrise albo innego zespołu w którym był Chester po jego śmierci...

Ja osobiście słuchałem Linkin Park już w gimnazjum i był to jeden z zespołów który pokazał mi cięższe brzmienia, więc mocno jego śmierć przeżyłem. Nadal się nie potrafię z tym pogodzić, że już go nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=K4UBeK8aFu8][/videoyoutube]

Jedna z najlepszych piosenek Miku która motywuje mnie do walki z tym całym syfem, pomimo iż nie mam jako takiej depresji czy myśli samobójczych.

Parodią było to, że po poznaniu jej, jak i Sali samobójców dostałem się do szpitala z pół roku później wskutek samookaleczenia ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×