Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciężkie oddychanie, uczucie ucisku w klatce.


eksajter

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele, osób które maja nerwice maja problemy z oddychaniem. Podczas oddechu czuja ze nie moga nabrać powietrza do końca, i czuja ucisk w klatce. Ja tez mam te objawy. Szukamy odpowiedzi jak sobie radzic z tym problemem, ale niestety inni zamiast im odpowiedziec sami odpisuja swoj problem. W tym poscie wypisujmy nasze sposoby na problemy z oddychaniem z wiązane z nerwicą.

 

Ja słyszałem ze są jakies ćwiczenia dla osob mających problemy z oddychaniem. Dodatkowo gdy nie myslimy ze sie dusimy albo ze nam się ciezko oddycha, to wtedy jest lepiej.

Dodatkowo bieganie i pływanie poprawia oddech. Czekam na wasze sposoby. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę nietypowe, ale... mi pomaga wąchnięcie sobie olejku tymiankowego, dlatego zawsze mam ze sobą małą buteleczkę w torebce :) Nie wiem dlaczego tak jest, zauważyłam, że podobne działanie na mnie ma również czosnek :)

 

Albo wypicie ciepłej wody, czasem zjedzenie czegoś.

 

Staram się też o tym nie myśleć (choć to bardzo trudne), nie zwracać uwagi, że mam duszności, zająć się czymś (najczęściej chwytam za komórkę i wysyłam smsy :P)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bierzesz wogole jakies leki psychotropy???

 

ja mialam straszne klucie w sercu, jak bralam leki ktore mialy pomoc bylo jeszcze gorzej a ja myslalam ze trzeba zwiekszyc dawke i tak sie malo nie zabilam... teraz jestem bez lekow i jest ok ale to tylko jeden przypadek sa rozne powody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore leki ale nie czuję ulgi. Ogolnie jesli chodzi o ciezkie odddychanie to słyszałem ze moze byc wiele jego powodów, zaczynając od chorób serca lub płuc kończąc na nerwicy.

Podobono tez jesli tez ma sie przepuchline rozworu przełykowego to tez mozna miec problemy z oddychaniem.

 

adaś: a ty jakie bierzesz te leki na uspokojenie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×