Skocz do zawartości
Nerwica.com

godless aka linchpin


godless

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przyszła pora, żeby wreszcie porządnie przywitać się z użytkownikami tego forum.

 

Witam więc wszystkich mniej i bardziej zaburzonych! Nie jestem zbyt aktywny na samym forum, ale dość często bywam na forumowym czacie. Sprowadzają mnie tu głównie problemy z życiem towarzyskim i relacjami międzyludzkimi. Spełniam kryteria DSM-IV dla osobowości unikającej i część dla zależnej, ale raczej nie są to u mnie bardzo silne zaburzenia. Może to tylko typ? Nie mam objawów somatycznych.

 

Jest już późno, a ja nie spałem ostatnio zbyt dużo, więc dokończę i rozwinę ten post później.

 

Niecierpliwych/ciekawych zapraszam na http://linchpinpl.sympatia.onet.pl/ oraz na forumowy czat :)

 

Większość informacji z Sympatii postaram się przenieść tutaj, postaram się też dokładniej wyjaśnić problemy mojej zaburzonej psychy.

 

Pozdrawiam

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madseason, wpadnij na czata jak będziesz miała okazję!

 

[Dodane po edycji:]

 

Dzisiaj zorientowałem się, że nie mogę edytować pierwszego postu. Byłem przyzwyczajony do uprawnień admina (zarządzałem forum mojego roku na studiach) i nie przyszło mi do głowy, że nie tutaj nie będę miał takiej władzy ;)

 

Trzeba więc będzie pisać o sobie w odcinkach. Jednak znowu jest za późno, nadal się nie wyspałem, więc wrzucę tylko dwie foty ;)

 

sleeplessgodless006.th.jpgsleeplessgodless011.th.jpg

 

Tak wyglądam niewyspany.

 

[Dodane po edycji:]

 

sleeplessgodlesssmall.th.png

 

[Dodane po edycji:]

 

Byłem wczoraj u psychiatry. Niestety, kontrakt na 2009 już zrobili, więc termin wizyty (zostałem wysłany do psychologa) mam dopiero na 22 stycznia. Martwię się czy do tego czasu nie odwidzi mi się... może poszedłbym jakoś wcześniej prywatnie?

 

[Dodane po edycji:]

 

Update: Przed świętami byłem u psychologa prywatnie, następną wizytę mam 6 stycznia. A od szalonej rodzinnej lekarki załatwię sobie receptę na Coaxil i będę miał taaaaki dobry nastrój. Na razie nadal mam samotnościową depresję. Sylwester z butelką wina przed kompem nie mógł mi poprawić humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, Basia, nie miałem na myśli czegoś takiego... Miałem nadzieję, że ktoś mi napisze coś, do czego będę mógł nawiązać. Jakiś komentarz czy pytanie... Poza tym mam straszny spadek formy i wydaje mi się, że i tak nikt tego nie czyta, więc nie mam po co pisać :/ Ech. No ale skoro już podbiłaś mi temat to muszę pisać.

 

Może jest ktoś, kto ma do mnie jakieś pytanie? Chciałby się czegoś o mnie dowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×