Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba zaczynam mieć schizofrenie


Adaś2222

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz dziwniej się czuje, czuje się nieswojo w swoim ciele, nie wiem czy naprawdę żyje czy to sen. Jak pije coś itd to już nie ma takiego smaku jak kiedyś nie wiem czy wogóle ma jakiś smak. Ostatnio zewsząd czuje zagrożenie czuje się najlepiej w domu, wydaje m się ze ktos mnie sledzi czesto a to zwykle ktos jedzie normalnie za mna. Caly czas jestem przygotowany na atak jak ide ulica i mijam sie z kims ze mnie zaraz za atakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz dziwniej się czuje, czuje się nieswojo w swoim ciele, nie wiem czy naprawdę żyje czy to sen. Jak pije coś itd to już nie ma takiego smaku jak kiedyś nie wiem czy wogóle ma jakiś smak. Ostatnio zewsząd czuje zagrożenie czuje się najlepiej w domu, wydaje m się ze ktos mnie sledzi czesto a to zwykle ktos jedzie normalnie za mna. Caly czas jestem przygotowany na atak jak ide ulica i mijam sie z kims ze mnie zaraz za atakuje.

 

Najlepszym dowodem na to, że nie masz schizofrenii, jest ten fragment "wydaje m się ze ktos mnie sledzi czesto a to zwykle ktos jedzie normalnie za mna". Wiesz ja już miałam takie natręctwa, że strach się bać. Pozdrawiam :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz źle przepisane leki. Poza tym radzę Ci znaleźć sobie dobrego lekarza tam, gdzie mieszkasz (zgadzam się z wovacuum). Nie wiem, czy masz schizofrenię, raczej nie. Są różne jednostki chorobowe, np. psychoza czy paranoja, ale ja bym Cię tak nie zdiagnozowała. Bardzo się cieszę, że masz zachowany krytycyzm, to dobrze rokuje. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×