Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ja tylko chciałem...


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym forum to same miłe wspomnienia, Shadowi nawet przez głowę nie przeszło jak to miejsce przyciąga ludzi, a i jeszcze jak to miejsce może połączyć ludzi :D Mamy tu nk - depresja nerwica, gotuj z wariatami ^^ właściwie każdy odnajdzie się tu szybko, tak dalej. Grupa moderatorska też niczego sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie kto założył temat o id = 1? :mrgreen:

Właściwie to o id=2, bo 1 był dodany z automatu:

Klik tutaj wywołuje u mnie zawsze miłe uczucie

To tak na sucho ten temat 1800tny to dlugo nie pociagnie hehehe Postalwilbys choc wody mineralnej :D

 

[Dodane po edycji:]

 

A ja mam nadzieje ze choroba mi dopisze i bede mogła do usranej smierci klikac z Wami czubami :mrgreen:

Masz jak w banku mi dopisuje juz ... lat Nie, nie powiem ale liczba jest dwucyfrowa :D i tak sobie mysle ze ja chyba juz bez Deprechy to bym juz chyba zyc nie umiala Jak by ona odeszla calkiem to tak jak bym kogos bliskiego stracila hehe

 

[Dodane po edycji:]

 

A tak wiecie co? to moze byc calkiem fajny temat pt "Ja tylko chciałem..."

Tak mi przyszlo do glowy bo wczoraj w pracy ja chcialam tylko umyc drzwi A one na mnie razem z futryna wypadly :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocka, hahaha jak to na Ciebie drzwi wypadły ?? :D Tosz trza je było z poł obrotu jak Chuck Norris :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Ale tak jak mowisz , jakby mi całkiem odeszła choroba, to tak jakbym straciła swoja osobowość, jakby jakas ogromna czesc mnie odeszła, czułabym sie ...dziwnie tak powiedziec ale ...żle , tesknilabym za tym ... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×