Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe ciekawe czy sie watek rozwinie Moze byc ciekawie

 

To ja pierwsza Jestem wierzaca w sny szegolnie w jeden :P Jak przysni mi sie sen ze biegam gdzies Nago to nie pije alkocholu przez najblizy tydzien bo jak w banku mam moralniaka ze wstyd ludziom sie pokazac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się, że chodziłam po torach kolejowych. noc, ciemność, wielkie nasypy z obu stron, wilgotne powietrze, dużo strachu. chciałam stamtąd wyjść, ale nie mogłam znaleźć drogi powrotnej. szłam przed siebie i bałam się kiedy nadjedzie pociąg. ścieżki poplątane, błyskające prosto w oczy oślepiające światła, sen dość oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się śniło, że chodziłam z facetem, któremu najchętniej nakopałabym... wiadomo gdzie. Chodziliśmy po mieście, potem poszliśmy na urodziny do mojej babci... normalny koszmar :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no masakra jakaś, śniło mi się że poszłam do mojego ex przyjaciela i uprawialiśmy dziki seks :shock::shock::shock: Przed tym oczywiście długa akcja była i cały wątek.... Dobrze, że mój chłopak nie czyta forum :lol: Cikawe co taki sen oznacza. I ciekawe jest też to, że czasem przez sen krzyczę jego imię na głos - wtedy mam przeje*ne. Dodam że z tym przyjacielem nagle sie rozsypało bo jego dziewczyna i mój facet podejrzewali nas o romans i gruba akcja z tego wyszła- romansu nigdy nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy lunatykowaniu to jest trudne, bo nic nie pamiętam rano :smile: Potrafię nawet z domu wyjść nieświadomie !

Bardziej mnie zastanawia dlaczego mi sie śniją takie rzeczy, czemu krzyczę jego imię ? Czy to siedzi gdzieś w podświadomosci? Bo świadomie ja wogóle nie myślę o nim. Wogóle to po rozsypaniu się tej przyjażni miałam nawrót nerwicy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy lunatykowaniu to jest trudne, bo nic nie pamiętam rano :smile: Potrafię nawet z domu wyjść nieświadomie !

Bardziej mnie zastanawia dlaczego mi sie śniją takie rzeczy, czemu krzyczę jego imię ? Czy to siedzi gdzieś w podświadomosci? Bo świadomie ja wogóle nie myślę o nim. Wogóle to po rozsypaniu się tej przyjażni miałam nawrót nerwicy..

A mnie znowu mata i problemy szkolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że kanary mnie dopadły bo zapomniałam skasować biletu.Jeżdżąc na rolkach układałam jednocześnie towar w markecie przed uroczystym otwarciem.Bajzel tam był wielki.Ja myślałam tylko o tym żeby porozwozić po kasach reklamówki, bo przecież miało pół miasta przyjść na otwarcie.

Jej ile to się tego może naśnić jednej nocy.

 

[Dodane po edycji:]

 

O jeszcze mój ojcieć ŚP. mi się śnił.Kurde mógłby mi chociaż sny odpuścić.Babcia moja jak dziecko myła.Ja na rowerze gdzieś jeździlam.Chyba do sennika muszę zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi znowu snila siè winda:jadè windà sobie i ona nie zatrzymuje siè na zadnym piètrze,tylko w piwnicy..ja siè bardzo bojè piwnic :? albo zatrzymuje siè mièdzy piètrami,otwieram drzwi a tam sciana :!: budzè siè wystraszona,do dupy z takimi snami :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być symboliczne - obawa, że coś cię blokuje, ogranicza, cofa z drogi, którą chciałabyś realizować.

 

A mnie się dla odmiany śnili jacyś chudzi faceci w czarnych koszulach, tańczyli i śpiewali Y M C A :!:

To chyba już symboliczne nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×