Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ja staje się niewygodny na forum?


Adaś2222

Rekomendowane odpowiedzi

To jest 7 miesięcy. Wychodzi po 4 posty dziennie. Poczytaj moje wiadomości, to nie są posty napisane w temacie 'Skojarzenia' na dziale off top, tylko są to porady dla ludzi z nerwicą, próbuję komuś pomóc. Jeśli to nabija mój licznik- trudno, mam to w dupie, ważne jest dla mnie to że komuś pomogłam.

 

Swoją drogą jesteś/byłaś modem i nie wiesz że miałam tu konto wcześniej? Poprostu zapomniałam hasła do niego i musiałam nowe konto założyć na nowy adres e mail bo stary miałam zablokowany. Jestem na forum od lutego 2008.

 

Jeśli nie tolerujesz tej Larisy to dlaczego jej tego wprost nie napiszesz?

Tak sobie owijacie w bawełnę a przecież widać że byście sobie najchętniej oczy wydłubały... Słodzenie na siłę.

Ja tej Larisy nie znam więc nie jestem po niczyjej stronie (zresztą to dziecinne), ale nie lubię kiedy ktoś mnie poucza żebym czegoś nie robiła a sam robi to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jesteś/byłaś modem i nie wiesz że miałam tu konto wcześniej?

Nie. Nie wpadło mi do głowy żeby prześledzać IP użytkowników, za dużo by tego było.

Jeśli nie tolerujesz tej Larisy to dlaczego jej tego wprost nie napiszesz?

Tak sobie owijacie w bawełnę a przecież widać że byście sobie najchętniej oczy wydłubały... Słodzenie na siłę.

Ja piszę wprost, nikomu nie słodzę, nie mam tez ochoty oczu nikomu wydłubywać......to jak ty postępujesz jest twoją sprawą, a ja nie prosiłam o dobre rady w tym temacie.Ja jej nie znam, i nie wiem nawet czy lubię czy nie, napisałam tylko, że to jak postąpiła w tym temacie jest niefajne..

Co do śmiecenia:

magdalenabmw, :lol: jeśli dla ciebie nie ma różnicy między dyskusją o forum a opowiadaniem o:

-infekcji swoich dróg rodnych

-preferencjach seksu oralnego

-tajnikach swojego makijażu

No to wybacz....... :roll:

Z mojej strony EOT.

 

[Dodane po edycji:]

 

Na forum kto co by nie napisał to i tak linka nie bierze tego na luzie to juz wiemy

Oh, to dobrze, ze już wiemy :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz, dostaję pręgi za to, że wchodzisz w jakiś temat i zamiast tematu musisz przeczytać dwie strony prywatnych wywodów, ale sama robisz dokładnie to samo.

Wchodzę sobie tutaj, poczytać o Adasiu, co mu nie pasuje, i znaim sie dokopię do tego co mnie interesuje to muszę sie przedrzeć przez kilka stron prywatnych wywodów między Tobą a Larisą.

 

Ta sama sytuacja. Poprostu nie strofuj jeśli robisz to samo, bo świat powinno sie zmieniać od siebie.

pozdrawiam, jest luz.

 

p.s. A swoją drogą może śmiecimy forum, ale jesteśmy 'inni' i może czasami musimy sie pożalić na forum i wylać żale..bo nie mamy komu w rzeczywistości, i tylko forumowi przyjaciele zostają. Po to jest forum aby sie powymieniać poglądami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak zalozyc kolejne konto?

 

Jak je skasować koleżanko.Nie wiem ,ale po przeczytaniu tego wszystkiego ,tej całej netykiety itd poprostu się boję konsekwencji.Chociaż bym nie chciała bo tak jak napisała magdalena tutaj jest inaczej jak w realu,to forum zaspokaja takie pewne nasze potrzeby itd.

 

bunny jak chcesz to sobie zarzuć ignora czy coś tam,mnie wszystko jedno jest.Co to jest wogóle ten ignor znowu ? :shock:

 

kolezanka rownie goloslowna :!:

 

Koleżanka dobrze napisała,nie można wrócić do dawnego konta i nicka po jego skasowaniu.Ja wróciłam ,ale z nowym kontem i nickiem.

 

gavril prorok 8)

 

Pan gavril i jego posty to odrębna historia.Pozdrawiam Panie gavril :)

 

Co do linki to ja do niej nic nie mam i nie sądze żeby ona miała coś do mnie.Tak naprawde to nie znamy się wogóle,tyle co z forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami to podstawa przyznać się przed samym sobą. Przyznaję, że mi np. było trudno.

 

Tak ? A dlaczego ? Jesteś psychologiem ? :)

 

A powiedz mi jak z tego wyciągnęłaś taki wniosek? Ech.... dziewczyno - widzę, że lubisz po prostu jak zawsze zrobić zamieszanie. Poczytaj to o trollowaniu.

 

A co do Garvila - to widać zna Cię lepiej po Twoich wypowiedziach niż sądzisz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jak z tego wyciągnęłaś taki wniosek? Ech.... dziewczyno - widzę, że lubisz po prostu jak zawsze zrobić zamieszanie. Poczytaj to o trollowaniu.

 

Bo napisałeś to w taki sposób,że tak można by sobie pomyśleć.

Co Wy z tym trollem? Dobra jestem nim i co ? :lol:

 

A co do Garvila - to widać zna Cię lepiej po Twoich wypowiedziach niż sądzisz. :)

 

Tak....jak napisałam to odrębna historia już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ też, że skasowanie konta nic nie rozwiązało. Warto się nauczyć jak radzić sobie w takich sytuacjach. Bo w realnym życiu taki numer nie przejdzie.

 

 

Bardzo tajemniczo.....a możesz jaśniej ?

 

Co linka chciała mi przekazać i co miało rozwiązać skasowanie konta bo dalej nie rozumiem ? namiestnik skoro masz tak duże doświadczenie bo tak to odebrałam to może mnie naucz jak sobie radzić właśnie w takich sytuacjach.

 

Hmmm zauważam fakt, że w prawdziwym życiu jak nie radzisz sobie w jakiejś sytuacji to nie skasujesz siebie i nie założysz życia od nowa. Nie przedstawiając się nawet, pozostawiając domysłom swoją osobę. Nie da się fizycznie. Spróbuj sama zapytać się co robić w takich sytuacjach?

 

 

 

Spójrz też na swój krytycyzm. Czy z nim wszystko ok? Przeanalizuj na spokojnie i obiektywnie.

 

Nie chcę Cię ganić. To moje dobre rady które mogą Tobie pomóc. Przyznaj czy w realu masz takie same problemy z tym by Cię rozumiano?

 

Tak ogólnie zastanawiam się czemu nie skorzystasz z rady i nie założysz własnego wątku, a piszesz tu? To by naprawdę było miłe i eleganckie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Bo napisałeś to w taki sposób,że tak można by sobie pomyśleć.

Co Wy z tym trollem? Dobra jestem nim i co ? :lol:

 

A co do Garvila - to widać zna Cię lepiej po Twoich wypowiedziach niż sądzisz. :)

 

Tak....jak napisałam to odrębna historia już.

 

Odrębna historia? Tak nie zbijesz faktu, że jednak on miał rację, a nie Ty i Ty jako Stella lub Twoja koleżanka. Tak swoją drogą nie wydaje się Tobie dziwne, że koleżanka śledzi Twoją aktywność na forum na którym nie ma konta? Wypowiada się w Twoim imieniu, i tak jak by Ty się wypowiadasz ustami koleżanki.

 

Nadal nie wyjaśniłaś jaki był Twój tok myślenia. Ale nie jest to istotne. Pytałem z ciekawości. Wiem, że się nie dowiem bo jak sama mówisz jesteś trollem.

 

Jeżeli tak to przykro to mówić, ale nie ma tu dla Ciebie miejsca. To forum dla osób związanych z nerwicą i ew. innymi zaburzeniami i chorobami. I raczej trollując tu możesz tylko mocno zaszkodzić pewnym osobom. Dość istotne dla mnie jest szczere odpowiadanie na pewne pytania. Np. po co jesteś tu na forum. To nie fer, że skłamałaś, że jesteś jako psycholog z problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz też na swój krytycyzm. Czy z nim wszystko ok? Przeanalizuj na spokojnie i obiektywnie.

 

Co masz na myśli tak konkretnie ?

 

Nie chcę Cię ganić. To moje dobre rady które mogą Tobie pomóc. Przyznaj czy w realu masz takie same problemy z tym by Cię rozumiano?

 

Tak ogólnie zastanawiam się czemu nie skorzystasz z rady i nie założysz własnego wątku, a piszesz tu? To by naprawdę było miłe i eleganckie.

 

Nie założe bo to nie ma sensu,zaraz mnie już tu nie będzie.

 

Nie mam poczucia ,że mnie ganisz,Twoje rady......z uwagi,że o ile dobrze pamiętam jesteś ode mnie starszy i co za tym idzie bardziej doświadczony przez życie.....postaram się przeanalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz też na swój krytycyzm. Czy z nim wszystko ok? Przeanalizuj na spokojnie i obiektywnie.

 

Co masz na myśli tak konkretnie ?

 

Skoro jest jakaś sprawa w której wszyscy komuś mówią, że się myli, a ten ktoś uważa się niesłusznie potraktowany, to warto się zastanowić czy nie ma zaburzonego krytycyzmu. Oczywiście niekoniecznie musi być w błędzie. Jednak z ogromnym prawdopodobieństwem jest.

 

 

A co do wieku - to wierz mi - czasami ma się on nijak do mądrości. Trzeba patrzeć na istotniejsze aspekty wypowiedzi. Tak czy inaczej dobrze, że przeanalizujesz.

 

 

Choć sam nie wiem czy to też podpucha, czy też rzeczywiście pytasz bo chcesz wiedzieć, a piszesz by coś przekazać. Skoro dopiero co po przeczytaniu o netetykiecie pisze, że jesteś trollem forumowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie zbijesz faktu, że jednak on miał rację, a nie Ty i Ty jako Stella lub Twoja koleżanka.

 

Nie miał racji,to kula w płot.

 

Koleżanka zaczeła śledzić jak jej to forum pokazałam i napisała nie na moją prośbę a sama tak zdecydowała.

 

Nie jestem trollem.To był żart. :lol: Nie znasz się na żartach i w nic nie wierzysz.Gavril postawił by już odpowiednią dla Ciebie diagnozę.

 

Nie twierdze ,że się nie pomyliłam,ale twierdze ,że z dużym prawdopodobieństwem nie.Wychodzi więc ,że z moim krytycyzmem jest ok.Zresztą dziwne....oceniać czy ktoś jest krytyczny czy nie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej - to już zaprzeczasz faktom. Czyli z kim ja teraz prowadzę tą dyskusję? Mówił, że wrócisz. I miałem wrażenie, że wróciłaś. No ale skoro twierdzisz, że się mylił. Znaczy nie wróciłaś. Czyli Ty to nie Ty....

 

Pamiętaj też o podstawowych zasadach ludzkiego współżycia. Piszesz, że jesteś psychologiem a nie umiesz stosować się do podstawowych zasad zdrowej dyskusji. Coś tu nie gra. Wkładasz Garvilovi w usta słowa których nigdy nie wypowiedział.

 

Co do żartów - to widać nie sposób traktować Cię poważnie. Cóż - muszę się oswoić z myślą, że straciłem sporo czasu rozmawiając jednak z trollem. Lubisz tylko pohałasować wokół siebie i potrolować. Więc nie warto z Tobą rozmawiać. Jak kiedyś zapragniesz rozmawiać rzeczowo i poważne to kto wie...

 

Ech panno ESTER. Szkoda na dyskusję z Tobą czasu. Jak fakty mówią nie tak jak chcesz to tym gorzej dla faktów.

 

Czekam z upragnienie aż zrealizujesz swoje obietnice.

 

Swoją drogą lepiej, że to trollowanie. Bo jak by ktoś naprawdę był psychologiem i tak się wypowiadał.... szkoda by tych pacjentów było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenobmw ja chcialam niesmialo zauwazyc ze ty tez nie do konca bezposrednio napisalas lince co cie wkurza w niej w tym temacie ;) tak chyba jest ze czasem nie zauwazamy swoich bledow ale czyjes choc te same nas z miejsca raza i moze czasem potrzebne jest aby ktos nas uswiadomil

ja w kazdym razie bylabym wdzieczna za takie uwagi - o ile niezlosliwe i w dobrej wierze :smile:

 

ester jasne ze najpierw skasowac ale potem zalozyc nowe czyz nie tak? skoro juz tak bardzo zalezy ci na (swoja droga jakby niedojrzalej?) ucieczce przed konsekwencjami swojego dawnego zachowania to bardziej sie kamufluj bo ja juz po pierwszym poscie cie rozpoznalam nie mowiac o tym o orgazmach ktory mnie niesamowicie rozbawil swoja droga :mrgreen: ale to tak w ramach zartu

co do ignora to wiesz powszechnie panuje zasada by wspomnianych trollow nie karmic ;)

gavril tak czy siak mial racje bo wrocilas jakby nie bylo wciaz ta sama choc moze jest delikatna zmiana bo przyznalas sie do problemow(?)

jesli faktycznie szukasz tu pomocy to mam nadzieje ze wezmiesz sobie rady namiestnika do serca bo sa wg mnie bardzo trafne

ale jesli jestes tu jedynie dla zabawy kosztem uzytkownikow to tak czy inaczej dopadna cie konsekwencje

 

a i szacun dla piotrka za cierpliwosc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miał racji,to kula w płot.

 

Ej - to już zaprzeczasz faktom. Czyli z kim ja teraz prowadzę tą dyskusję? Mówił, że wrócisz. I miałem wrażenie, że wróciłaś. No ale skoro twierdzisz, że się mylił. Znaczy nie wróciłaś. Czyli Ty to nie Ty....

 

o matko namiestnik hello....! Miałam na myśli ,że złą diagnozę postawił mnie.Ja nigdy nie napisałam ,że nie wróce tutaj.

 

Wkładasz Garvilovi w usta słowa których nigdy nie wypowiedział.

 

Tak ? A to ciekawe a jakich słów nigdy nie wypowiedział ?

 

Czekam z upragnienie aż zrealizujesz swoje obietnice.

 

Obietnice ? Ale ja rzadnych obietnic nie składałam.

 

Jak kiedyś zapragniesz rozmawiać rzeczowo i poważne to kto wie...

 

No wątpie w to naprawde tzn. z mojej strony nie ma przeszkód ,ale gorzej z Tobą.Dla Ciebie zapewne każdy psycholog się żle wypowiada.

 

ester jasne ze najpierw skasowac ale potem zalozyc nowe czyz nie tak?

 

 

Nie, już pewnie nie będzie mi się chciało albo nie bede miała czasu.

 

 

 

gavril tak czy siak mial racje bo wrocilas jakby nie bylo wciaz ta sama choc moze jest delikatna zmiana bo przyznalas sie do problemow(?)

 

Problemy ma każdy.Przyznałam się do nich już dawno wchodząc tu jako Ester więc jestem w zasadzie taka sama.

 

Co do zabawy na forum to mam wrażenie jakbyście to Wy dobrze się tu bawili moim kosztem.Zresztą dostarczam Wam tematów do rozmów na tych Waszych spotkaniach w realu przynajmniej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LARISA FERFETTA, naprawdę trudno z Tobą dyskutować. Wróć te parę postów, doczytaj. Teraz mylisz fakty. Zapominasz co piałaś post czy dwa wcześniej. Np. w przypadku wkładania w usta garvila słów, to czy ktokolwiek mówił o diagnozie psychologicznej czy o tym, że wrócisz? Przeczytaj co Bunny pisała. Miałaś tam doskonale zacytowane wypowiedzi Twoje i Garvila. Na konkretny temat. I tylko tego ta wypowiedź dotyczyła. Musisz starać się pamiętać post na który odpowiadasz by dyskusja miała sens. Naprawdę nie wiem czy Ty tak specjalnie nie rozumiesz i przeinaczasz fakty by robić zamieszania czy to tak bardzo źle z Tobą, że nie potrafisz kojarzyć o czym mowa.

 

Rozmowa z Tobą to jak zabawa w pomidor. Więc nie będę odpowiadał - tym bardziej, że odpowiedzi masz parę postów wcześniej. Cóż z tego, że ja Ci odpowiem, skoro za chwilkę zapomnisz o czym jest wątek i będziesz się zachowywać znowu tak jak by tego nie było. Ew. zaprzeczać sama swoim słowom.

 

Akapit wyżej wskazuje, że naprawdę jesteś tu tylko po to by robić zamieszanie. W każdym razie tak by było lepiej. Bo inne wytłumaczenie takiego zachowania oznaczać będzie dość przykry fakt, że nie kojarzysz o czym mówisz, w czym jest temat i co piszesz. Jednak przy takim nastawieniu do forum ciężko będzie Ci znaleźć tu wsparcie.

 

Co do psychologów i mojej ich oceny to nie wiem co to ma do rzeczy. Znam kilku i bardzo ich cenię. Ale Ty oczywiście wkładasz w moje usta słowa, że jest inaczej. No nie wyobrażam sobie kogoś takiego jak Ty w roli psychologa. O ile nie bawisz się tutaj naszym kosztem.

 

No i nie myśl sobie, że jesteś tu taka ważna, że zajmujesz nam czas na spotkaniach na priv na których myślimy co tu począć względem Ciebie. Nie ma co myśleć, bo Ty nie chcesz pomocy.

 

 

Bunny tak - heh sam się dziwię, że mam tyle cierpliwości. To jednak ta tląca się obawa, że Ester naprawdę ma problem a nie tylko trolluje. Jednak coraz słabsza. :) A z drugiej strony obawa komu może tu zaszkodzić robiąc coraz to nowe wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do linki to ja napiszę właśnie, że ona mnie na forum nie akceptuje, wszystko co napiszę od razu się ze mną nie zgadza a jej poglądy w większości przypadków są do bani i nie zgadzam się z nią w większości jej wypowiedziach.

Czyli robisz dokładnie to o co masz żal do Linki.Uważasz,że ona Cię nie akceptuje,nie zgadza się z Tobą,ale sam piszesz,że wg.Ciebie jej poglądy są do bani i się z nią nie zgadzasz.Więc gdzie problem?

Adaś z całym szacunkiem i sympatią,ale wydaje mi się,że jesteś trochę przewrażliwiony i za bardzo bierzesz wszystko do siebie(rozumiem to bo sama tak mam i uczę się by tak nie było).Więcej luzu ;)

Pozdrawiam

 

Co do Ester vel Larisa Ferfetta - dziewczyno to Ty rozpętujesz burzę,poważnie oskarżasz leczenie na Dolnej,bez żadnych argumentów,Twoje zachowanie jest bardzo niedojrzałe - patrz skomentowanie postu Bunny o leczeniu na dolnej.Krzyczysz,ale nie masz nic konkretnego do powiedzenia,tylko oszczerstwa.Obrażasz,ale gdy ktoś nie zgadza się z Tobą,bierzesz to za atak i obrażona twierdzisz,że to Ciebie obrażono.Mówisz,że nie szanuje się tu psychologów.Nie prawda.Każdy ma różne doświadczenia,ja mam np.świetną psycholog/psychoterapeutkę która bardzo mi pomaga,ale mam również bardzo dobrą psychiatrę na dolnej,choć np.z psychologa z dolnej nie byłam już zadowolona.Każdy człowiek wie,że w każej instytucji spotka się różnych specjalistów,tak jak w życiu różnych ludzi.Nie wiem jaki masz problem,ale postaraj się go rozwiązać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do linki to ja napiszę właśnie, że ona mnie na forum nie akceptuje, wszystko co napiszę od razu się ze mną nie zgadza a jej poglądy w większości przypadków są do bani i nie zgadzam się z nią w większości jej wypowiedziach.

Adaś a czy gdzieś jest napisane, ze muszę akceptować twoje poglądy? Mi to np. dokumentnie zwisa, że Ty mnie nie akceptujesz - radzę i tobie przyjąć taką samą postawę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, a czy nie widzicie, ze ta Ester, czy jak jej tam osiągnęła swój cel? Doszło do przepychanek słownych, w których parę osób powiedziało sobie kilka przykrych rzeczy, bo zostało do tego sprowokowanych przez podpuszczenia tej panny.

Normalnie nie ma tutaj wypominania ile razy, jak, gdzie i z kim. Jakoś nieprzyjemnie czyta się teraz ten temat :?

Co powiecie na następującą propozycje: nie karmić trolli?

 

Mam nadzieje, ze wszyscy do spółki mnie teraz nie okrzyczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz ja wprowadzam odrębną historię i wale prosto z mostu :

 

a) nowa stara Ester ban za wprowadzanie zamieszania otwieranie kasowanie kont nie interesuje mnie to robisz syf i to jest powodem

 

b) Adaś2222 przykro mi Twój temat muszę zamknąć jedna koleżanka Ci go uprowadziła ,dwie inne starają sie jej wyrwać i uprowadzić ;)

 

c) ponowienie głupiej dyskusji w innym temacie dla zainteresowanych ,będę dawał nagrody w postaci ost.

 

niech moc będzie z wami , ale jestem dziś stanowczy ,siła x moc :mrgreen:

 

(uff hallelujah 8) /bunny_wrrr)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×