Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


norweg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 23, studiuje i od paru miesięcy jestem żonaty z czego bardzo sie ciesze, gdyż trafiłem na wspaniała osobę. Zawsze wiedziałem, że ciężko mi idzie poruszanie sie w nowych wymagających sytuacjach. Chyba od zawsze bałem sie nowych zadań i wyzwań. Jestem osobą, która bardzo się zamartwią gdy słyszy krytykę. No właśnie i chyba to jest mój największy problem, który odbiera mi radość życia. Czasami nawet najmniejsze słówko krytyki powoduję, że rozmyślam o tym całymi godzinami. Dlaczego jakaś nawet nieznana osoba powiedziała coś krytycznego wobec mnie albo potraktowała mnie w taki zły sposób.

Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Przecież każdy jest krytykowany.Z tej prostej przyczyny , że ideałów NIE MA.Ja krytykuję(w myślach) innych , inni krytykują mnie , i tak koło się toczy.Kiedyś siebie nie lubiłam , dzisiaj jest inaczej.jestem dla siebie łaskawsza.Staram się żyć z ludzmi w zgodzie.I powiem Wam , że nie jest to takie trudne.Być miłym , życzliwym , i pomocnym.Krytyki nie słyszałam już dawno...Zachęcam was do pracy nad sobą..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×