Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, nie do końca się zgodzę, może i każdy posiada swój rozum, ale nie zawsze rozum działa jak należy. Tematyka forum wskazuje, że czasem mózg danego osobnika nie działa jak trzeba i osoba wchodząca w wątek, może być mocno oderwana od rzeczywistości, albo mniej, ale to bez różnicy.

To trochę niesprawiedliwe oceniać forum po kilku wątkach, sporo dobrej roboty jest tu robione, porada, wsparcie, dobre słowo, to jest super.

W tasiemcach udzielają się też strażnicy, którzy ostrzegają przed zgubnym działaniem danego leku i samodzielnym dobieraniu dawek :great:

Ale są też posty mniej doświadczonych użytkowników

Nadie skarbie. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Ja potrzebowałem czegoś co da kopa i wenla mi to dała. A że czasami indukuje to lęki to biorę to na klate bo wiem że to od leku i od tego nie umre! Poza tym to tylko czasem. Małe dawki które pewnie zostały Ci przepisane nie jadą tak po noradrenalinie więc się nie martw. Stay strong :*

Na hyperrealu dostałby bana, bo tam narkomani nie pierd*lą się z idiotami :D No ale co ja tam wiem :D

Ja bym tu małą reorganizację zrobił :lol::lol: Liber8 na admina :pirate::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odebrałaś to jako wpychanie się w kompetencje, masz trudną sytuację pełniąc funkcję adm na tutejszym forum, nie powinienem tak pisać, proszę o:

1. wybaczenie

2. nie wybaczenie i przyznanie warna

3. wycięcie wszystkich powyższych postów (łącznie 6 sztuk z tym, po co ma być spina między nami)

nie pierwszy i nie ostatni raz piszę szybciej niż myślę i potem muszę na drugi dzień prosić o usuwanie, bo się okazuje, że jestem wkur*iający. Sorki jeszcze raz.

 

PS

Psycho-fizycznie nie udźwignąłem okowów moderatorskich, odbierały mi wolność, krępowały i zniewalały. No ale z jakąś tam inicjatywą wyszedłem jak byłem zielonką :D Tylko, że skrypt to trup. Jest martwy i niewiele da się tu nic zrobić nawet będąc adminem. Każde forum które znam, działa od strony technicznej lepiej i to są akurat fakty ;) Plusy jakie płyną nerwicy, są takie, że adminka jest seksowna, czasem mnie opiernicza i to jest najfajniesze :D (proponuję opcję nr 2 warn za seksizm :D, oraz 3. usunięcie postów :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrozumiałem i przyjąłem do wiadomości, ale 100% gwarancji nie dam, że jutro na skrzynce nie będziesz mieć prośby o usunięcie jakiegoś mojego posta :mrgreen:

Dla rozluźnienia atmosfery ezoteryczny temat zaraz wstawię w offtopicu, tym razem będzie bliźniaczych płomieniach (twin flames).

Naukowcy, katolicy i wikipedyści nie będą zadowoleni, ale zaryzykuję i zaczerpnę wiedzę z podpisu - Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony. Wiele wspaniałych tematów jest poruszanych oczywiście przez wspaniałych ludzi. Jestem na prawdę bardzo dumny z tych wszystkich ludzi, że tak dużo w nich ciekawości świata, jak i samych siebie. To nie to co na innych forach, gdzie wałkują jakieś miałkie, plotkarskie tematy, tutaj widać wyraźnie wybijający się ponad przeciętność intelekt, zdolność spojrzenia na świat z różnych perspektyw, zdolność zrozumienia innego człowieka, poprzez otwartość i chęć rozpatrzenia perspektyw innych ludzi. Być może ma w tym swój udział cierpienie, którego doświadczyli ludzie z tego forum, myślę, że ma to jakiś wpływ, dlatego, że cierpienie otwiera oczy, poszerza horyzonty, jesteśmy w stanie zobaczyć rzeczy, których nie którzy nie potrafią zobaczyć. Dlatego, że zrozumieliśmy pewne sytuacje na własnej skórze. Co prawda tęsknię za niektórymi ciekawymi osobami, których już nie widuję ale jest masa nowych ludzi, równie interesujących.

 

---normalnie Profesor Odbyt :uklon:8):papa:

 

Kierowniku , czegoś się dziś nażarł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego życzliwość odbierana jest w dzisiejszych czasach jako wazeliniarstwo? :roll: Czasem poznaje dupowłazów i jest to obrzydliwe ale nie każde chyba dobre słowo jest lizaniem tyłka... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf,

spoko Stary ,

ja tak żartobliwie , a Ty zaraz z tłumaczeniami .

Nie pomyślałem przez chwilę ,że jesteś wazeliniarzem , czy coś podobnego .

Chciałem Ci tylko wylać kubełek zimnej wody na/ jako ponowne Przywitanie w domu wariatów .

Dobrze gadasz , zresztą każdy z nas tutaj prawie dobrze gada ,pod warunkiem ,że nie troluje i jest szczery .Każdy ma swoja opowieść i każdemu należy sie jakiś szacunek .

Sorry , że uraziłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, każdy ma swój własny rozum i powinien wiedzieć, że od dobierania leków i dawek jest lekarz, a nie Forum internetowe. Jeśli uważa, że jest inaczej, to niestety - robi to na własną odpowiedzialność...

To+...

 

By zapanować nad podforum leków trzeba by było A)kogoś kto się na tym zna (i równocześnie zaraz byłoby burzenie że hurr durr mój lekarz.....)

B)X-botów-nazi-pachołów którzy by monitorowali owe tematy 24/doba i pacyfikowali lokalnych szamanów-czarodziejów-psychiatrów-wielkie-farmaceutyczne-pały.

 

Poza tym na dole strony jest nabazgrane.

Administratorzy forum psychologicznego nie biorą odpowiedzialności za treści pisane przez Użytkowników.

Forum ma charakter informacyjny.

Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptacje regulaminu.

 

Co innego jeśli dochodzi tam do potyczek słownych w wykonaniu fana benzyn wszelkiej maści,człeka któremu nekrologia nie dziwna i paru innych,zaciętych w bojach szamanów-mędrców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×