Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Strona jest super a i ludzie bardzo mili. Czesto tu zagladam, moge tu znalezc wiele informacji na temat mojej choroby i ludzi, ktozi byli lub sa w trakcie walki z ta okropna choroba.Dziekuje Wam wszystkim, ze jestescie, ze nie jestem sama za to,ze jestescie otwarci i nie wstydzicie sie tej choroby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też tutaj bardzo podoba. nie mam do czego się przyczepić - a podobno ja zawsze coś znajdę :).

Ale pewnie przyjdzie taki dzień, że palnę coś tak głupiego, że będę wstydziła się tu pokazać albo znowu wylezie moje przewrażliwienie na swoim punkcie i uznam że nikt mnie nie lubi i ucieknę . Normalka. Ale na razie jest świetnie, dużo sie tutaj dowiedziałam i teraz czuję się lepiej. I mogę sie tutaj udzielać, bo nie mam problemu z patrzeniem ludziom w oczy. Nie potrafię mówić i patrzeć komuś w oczy. Można sobie pomyśleć że kłamię jak z nut. Też tak macie?

Pozdrawiam i dzięki za to forum i za to że jesteście. Ewcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja za kazdym napisanym postem mowie sobie , ale wstyd pewnie ktos to czyta i mnie ocenia ! potem mysle sobie juz wiecej tu nie zagladne i bach rano sie budze otwieram slipia i forum!chyba ucze sie tu odnowa siebie , staram sie uczyc od innych wspolczucia , i dawania rad !Moja depresja byla tak gleboka ze jak male dziecko musze sie uczyc wszystkiego od nowa wy jestescie jak te rence rodzicow co podtrzymuja dzieciaka kiedy uczy sie raczkowac!!to jest jak dziennik walki z deprecha!

 

mowie sobie ,ze jak wygram w totka to zaloze fundacje pomocy ludzi chorych na nerwice i depresje ! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja za kazdym napisanym postem mowie sobie , ale wstyd pewnie ktos to czyta i mnie ocenia !

 

Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek odbierał Twoją osobę negatywnie. Tego typu lęki są częste u Użytkowników forum. Sam często pisząc posta zmuszam się do jego nie przeczytania, bo gdy bym przeczytał - post poszedł by do śmietnika. Aby pozbyć się takich lęków, trzeba przede wszystkim zaakceptować siebie. Jest to trudne, ale jak najbardziej możliwe.

 

pozdrawiam serdecznie,

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moimi zacnymi przedmówcami, że to forum jest WSPANIAŁE! To jedne z nielicznych "miejc" o ile nie jedyne, gdzie nie czuję się jak jakieś nienormalne dziwadło, które trzeba zamknąć, aby nie psuło obrazu świata... :roll: Dodam, że wypowiedzi użytkowników (te bardziej pozytywne) niesamowicie motywują do działania, aby poprawić swoja beznadziejną sytuację, nawet jeśli nie mam dla kogo walczyć o siebie, co nieraz bardzo dołuje, to przynajmniej mogę to zrobić dla was (brzmi troche dziwnie i nierealistycznie, ale nie wiem czy wiecie, jak bardzo można być samotnym wśród ludzi-ta samotność jest dużo bardziej bolesna, niż świadome dobrowolne ododobnienie, tak to wygląda z mojego punktu widzenia).

Buziaczki dla Was wszystkich, jesteście fantastycznymi ludźmi (szczególnie serdecznie ściskam admina za to forum, z pewnością niejednemu desperantowi uratowało życie...)

Acha, jakby co to nie jestem lizuską ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialabym bardzo podziekowac osoba ktore zalozyly to forum barzdo pomoglo mi w chorobie jestem tu krotko ale czuje sie tu jak w domu wsrod bliskich osob wstanelam na nogi i biore zycie na wesolo i moja chorobe bo to wy nauczyliscie mnie tego nie dac sie chorobie tylko walczyc z nia czasami sie zastanawiam sie czy moje posty nie sa glupie ale z chwile mi przechodzi bo tu nikt nikogo nie wysmiewa pozdrawiam wszystkichi ibardzo dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może faktycznie palnęłam z tym życiem,ale ja tu trafiłam po to,żeby pomóc i zrozumieć mojego faceta... Bardzo mi pomaga to forum,sama miałabym poważny kłopot a z Wami radzę sobie duuuużo lepiej,chociaż może nie zdawałam sobie sprawy z tego,że optymizm może być odbierany dwuznacznie....Na przyszłość będę uważała....Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest super bo może to źle zabrzmi ale miło poczytać o ludziach którzy mają podobne problemy, objawy.Jestem od niedawna na forum , nie umiem się jeszcze w nim poruszać a bardzo bym chciała uczestniczyć więcej na forum.Proszę o instrukcje. :oops::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój Temat napisany przez Ciebie na Forum, został przesunięty przez Administratora lub Moderatora"Nerwica, depresja, psychologia"
Witam, czy mógłbym dowiedzieć dlaczego mój post został przesunięty do kosza ? Byłbym także wdzięczny za podanie jego pierwotnej treści.

 

Sorry, lecz informacja o przesunięciu pochodzi od anonimowej osoby i nie mogąc odpowiedzieć na ten PM podaję odpowiedź tutaj. Odpowiadam tym samym na pytanie, czy jestem zadowolony z forum - dopóki nie poznam powodów usunięcia moich postów, a usunięte zostały chyba wszystkie trzy jakie w ogóle napisałem, oraz dopóki z pytaniem tym będę musiał zwracać się do anonimów raczej nie jestem zadowolony.

 

pozdrawiam

zbyszek

pozdrawiam

zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.nerwica.com/cenzura-vp6654.html?highlight=#6654

 

Niestety nie znam pierwotnej treści Twojego tematu..ale sądząc po komentarzach był sprzeczny z regulaminem forum. Wtedy też został zamknięty.

 

Od jakiegoś czasu tematy zamknięte trafiają do "kosza". Pozwala nam to utrzymać porządek na forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... sądząc po komentarzach był sprzeczny z regulaminem forum.
Nie dowiedziałem się z jakim punktem regulaminu był sprzeczny mój post, szkoda, że nie pamiętam już jego treści, lecz było to chyba przedstawienie się. Odkryłem natomiast zamianę w moim profilu mojego podpisu na słowo cenzura. Oryginalnym podpisem był adres mojej strony domowej. Jak przypuszczam , bo nie zostałem o tej zmianie poinformowany, administratorzy zakwalifikowali to jako niedopuszczalną reklamę. Jednak moja strona domowa nie zawiera żadnych treści komercyjnych, a forma umieszczania jako podpis strony domowej jest praktykowana (np. przez administratora shadow_no).

 

W sumie nie wiem o co chodzi !

I to jest moja ocena (odp. na pytanie wątku) : fora internetowe mają swoje trudności z nadużyciami, fajnie że administratorzy o nie dbają, jednak tu ich działanie są niezrozumiałe, to zraża chyba nie tylko mnie.

 

organizatorom życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dokładnie sprawy bo nie brałam w tym udziału. Zapewne Administracja wypowie się w tym temacie w przeciągu kilku dni. Cierpliwości.

 

Od siebie tylko dodam,ze forum jest własnością Shadow'a i nie ma tu nic dziwnego,ze zamieszcza odnośniki do innych swoich stron.

 

Ciężko zadowolić wszystkich użytkowników. Ogólnie nasze forum cieszy się ogromną popularnością i mam nadzieję,ze tak już pozostanie ;)

 

Krytyka też działa pozytywnie (pod warunkiem,ze jest uzasadniona). Pozwala nam spojrzeć na sprawę z innej strony..i ewentualnie dopracować zasady funkcjonowania forum.

 

Powodzenia

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się,że to forum WCALE NIE JEST ani zimne ani niepotrzebne, tu ludzie wzajemnie się wspierają, pomogają sobie w krytycznych sytuacjach... czują zrozumienie i ukojenie w słowach forowiczow... tak trzymac ludzie!!! nadzieja umiera ostatnia. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post użytkownika zlisiecki napisany był 15 Sty 2006 roku, nie jestem w stanie przypomnieć sobie co było powodem usunięcia, ale tak jak pisałem na pw - coś musiało być z nim nie tak.

 

Co do reklam stron w podpisie, jak najbardziej można je umieszczać (nie więcej niż 3 linki w formie tekstowej), nie do stron powiązanych tematycznie z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×