Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to forum jest dla mnie jedyne w swoim rodzaju, bardzo je lubię, choć nie wiem, czy przywiązałabym się do niego. Bo nie umiem. Po prostu czasem nie potrafię napisać tego, co czuję. Podziwiam te osoby, które precyzyjnie potrafią określić swoje emocje i myśli, ale... czy naprawdę jest u Was tyle pesymizmu i smutków w życiu?
HAHAH jak ja sobie czytam swoją wypowiedź z 11 września (!) to aż śmiać mi się chce... :lol: Nie wiedziałam, że całkowicie zmienię zdanie. Naprawdę po tych 74 postach się zmieniłam.

 

TERAZ :

- forum jest dla mnie narkotykiem, od którego już sie uzależniłam

- wypowiadanie sprawia mi radochę

- poznawanie Was też sprawia mi radochę ! :D

- Po wszelkich "podchodach" , by Was lepiej poznać też się lepiej czuję :mrgreen:

- Znalazłam cel w życiu.

- Czuję sie spełniona!

- Jestem bardziej szczęśliwa, zbieram myśli, otwieram się ...

- Czuję sie.. w miarę potrzebna :roll: .

- POMAGAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to forum jest dla mnie jedyne w swoim rodzaju, bardzo je lubię, choć nie wiem, czy przywiązałabym się do niego. Bo nie umiem. Po prostu czasem nie potrafię napisać tego, co czuję. Podziwiam te osoby, które precyzyjnie potrafią określić swoje emocje i myśli, ale... czy naprawdę jest u Was tyle pesymizmu i smutków w życiu?
HAHAH jak ja sobie czytam swoją wypowiedź z 11 września (!) to aż śmiać mi się chce... :lol: Nie wiedziałam, że całkowicie zmienię zdanie. Naprawdę po tych 74 postach się zmieniłam.

 

TERAZ :

- forum jest dla mnie narkotykiem, od którego już sie uzależniłam

- wypowiadanie sprawia mi radochę

- poznawanie Was też sprawia mi radochę ! :D

- Po wszelkich "podchodach" , by Was lepiej poznać też się lepiej czuję :mrgreen:

- Znalazłam cel w życiu.

- Czuję sie spełniona!

- Jestem bardziej szczęśliwa, zbieram myśli, otwieram się ...

- Czuję sie.. w miarę potrzebna :roll: .

- POMAGAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bodajże najserdeczniejsze i najpożytecznejsze forum które widziałemw życiu, a widziałem wiele... To taka samo napędzająca się (no prawie) perpetum mobile. Namacalny przykład tego, że z własnej katastrofy można zbudować coś pięknego. Niech mi ktoś powie, że w tym przypadku nerwica nie była błogosławieństwem... I tak w to nie uwierzę. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mówcie co chcecie ale ja się chyba uzależniłam od tego forum, czy ja muszę tu zaglądać non stop 24/h, muszę?

Chyba TAK i sprawia mi to frajdę :D

Wyrwałam się z systemu i zwolniłam się z pracy w dużej korporacji i teraz... żyję. Odnaleźć tylko pasję muszę i dalej z nią podążać. I wygram, obiecuję to sobie i wam.

Pa buziak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madziadep, co konkretnie Ci nie pasuje ? Chętnie posłuchamy i postaramy się coś z tym zrobić. :)

To jest bodajże najserdeczniejsze i najpożytecznejsze forum które widziałemw życiu

Wow! No to miło mi (i pewnie nie tylko mi) bardzo. Cieszę się, że czujesz się tu dobrze.

I wygram, obiecuję to sobie i wam.

Też kiedyś sobie to obiecałem, i dotrzymałem słowa. Wiem, że i Ty to zrobisz.

 

Powodzenia! Wam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dobry człowieku,

jesteście dla mnie jak dobry przyjaciel, który wysłucha i podpowie, a po za tym skarbnica wiedzy, a jak już pisałam wróg poznany to prawie już pokonany. Jak was znalazłam to postanowiłam: basen i języki i narazie spełniam (2x w tyg basenik - pomaga i polecam i narazie tylko francuski na ang nie mają miejsc)

Pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)..no to mnie to teraz tak troszke przykro jest..:(...bo ja również uważam że to wspaniałe forum które skupia bardzo serdeczne osoby..ale na moje "cześć" odpowiedziały "tylko" dwie osoby...(God's i Gusia których uwielbiam;) )...czuje sie troszke pokrzywdzona:)))..pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makcia, nie miałam pojęcia, że przez to mógłby pogorszyć Ci się humor! A pozatym to że też jestem tak jakby witającą, więc idę Cię powitać. ;) Ależ i tutaj też mogę. :D Cześć i miło mi będzie Cię poznać :)

 

A moje odczucia co do tego forum nadal są b. pozytywne i takie pozostaną.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)..no to mnie to teraz tak troszke przykro jest.....bo ja również uważam że to wspaniałe forum które skupia bardzo serdeczne osoby..ale na moje "cześć" odpowiedziały "tylko" dwie osoby...(God's i Gusia których uwielbiam;) )...czuje sie troszke pokrzywdzona:)))..pozdrawiam wszystkich

 

Makcia stało się tak zapewnie ze względu na to iz rozmowa między Tobą a God's Top 10 była bardzo zażyła i nikt nie chciał przeszkadzać. Wiele wątków wygląda tak że dialog prowadzą jedynie 2 osoby. Teraz skoro udzielasz się mocniej na forum zostanie to pewnie dostrzeżone i nadrobione. W każdym bądź razie... Witaj serdecznie Makciu. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bodajże najserdeczniejsze i najpożytecznejsze forum które widziałemw życiu, a widziałem wiele... To taka samo napędzająca się (no prawie) perpetum mobile. Namacalny przykład tego, że z własnej katastrofy można zbudować coś pięknego. Niech mi ktoś powie, że w tym przypadku nerwica nie była błogosławieństwem... I tak w to nie uwierzę. :roll:

 

To chyba najładniejsze słowa do tej pory wypowiedziane na temat naszego forum.. :!:

 

Toshiro! Jestem z Ciebie dumna 8);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć:) Toshiro moja zażyłość z God'sem wypłynęła prawdopodobnie z tego że nikt inny nie "chciał mnie słuchać":) już ja sie wam przypomne nic sie nie martwcie. Teraz jak przyjęliście mnie "do swego grona" to bede sie udzielać ;) Atrucha dzięki za słowa wsparcia szczególnie po mojej dzisiejszej niewyspanej nocy;).. do usłyszenia Kochani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam tu już...ale to było na poczatku sierpnia.

Makciu kochana ja też nie miałam kontaktu z nikim z forum ,dzisiaj sama wiesz że jest inaczej :P

Piszę,bo .....bo kurcze dziś mogę powiedziec z cała pewnością że to forum otworzyło mi "okno na świat".

Kochani naprawdę strasznie Wam dziękuję za to że jesteście(choc szczerze mówiąc wolałabym aby Nas wszystkich tu nie było).

Ech....mam doły....wybaczcie chaotycznośc tego postu,powiem tyle-nie znam Was ale dzięki Wam istnieję........dziękuję....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najcenniejsze jest to, ze mozna znalezc odpowiedzi na wiele pytan, wystarczy tylko dobrze poszukac. Odpowiedzi o tyle sa cenne, ze plyna prosto z zycia, a nie od madrych "doktorow". Dzieki wam po pierwsze jestem swiadoma tego co mi jest, na co mam uwazac i na czym sie koncentrowac zeby sobie pomoc, a po drugie ustrzegliscie mnie przed wmowieniem mi przez jedna "pania psycholog", ze moim problemem zyciowym jest alkohol, a nie zadna depresja.

Wszystkich cieplo sciskam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Forum jest superr!!Uwielbiam tu włazić,chociaż wiem ,że pewnego dnia nadejdzie dzień ,że i ja tu nie będe zagladać!!Z powodu,,wyzdrowienia całkowitego''.Teraz idąc ulicą myslę,że nie ja jedna na świecie i tp.jest wtedy lepiej,rażniej...tu nawiązałam wspaniałe przyjażnie,które myslę utrzymają się na długie lata.Tu poznałam wspaniałych ludzi i ich problemy....Jedyne co żałuję,że nie znalazłam tego forum jak było ze mną bardzo bardzo zle!! :( Tu znalazłam odpowiedzi na każde moje pytanie...Tu znalazłam wsparcie i pomoc.Naprawdę dziękuję za forum!!!Jesteście wspaniali!!A zwłaszcza niektórzy :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×