Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

A wogle to tera taka unijna dyrektywa, żeby tzw, ankiete zadowolnienia klyenta robić.

A tu tylko dwie opcje... tak i nie.. :bezradny:

A może te 12 percentów to tak nie zupeeniie niezadowolnione... I statystyki od razu jeszcze lepsze...

Bo jakby umnijentnię zadać pytania... to można by taaak to zrobić, że końcowa odpowiedź w 99 tych centach byaby Yeeeeeah! :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączyłam do tych wspaniałych ludzi parę dni temu.Jak wspominałam w powitaniu -długo przyglądałam im się "z boku"czytając posty dowiedziałam się dużo o swoich dolegliwościach,lękach i wszystkim co czuje.Teraz kiedy zdecydowałam się zalogować chcę bardzo dołączyć do tego grona.tylko tacy ludzie potrafią zrozumieć co czuje chora osoba,nie lekarz,nie psycholog tylko ludzie z tego forum.Od tych paru dni kiedy mam świadomość że jeśli żle się poczuje mogę poprosić o pomoc,że mam tą pomoc w zasięgu ręki czuje się jakby bezpieczniejsza bo wiem że nie jestem sama.To forum to cudna psychoterapia,ukłony dla tych którzy go stworzyli.

 

Pozdrawiam wszystkich.Dzięki,że jesteście. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:tel2:

 

Ja dołączyłam do tych wspaniałych ludzi parę dni temu.Jak wspominałam w powitaniu -długo :time:przyglądałam im się "z boku"czytając posty dowiedziałam się dużo o swoich dolegliwościach,lękach i wszystkim co czuje.Teraz kiedy zdecydowałam się zalogować chcę bardzo dołączyć do tego grona.tylko tacy ludzie potrafią zrozumieć co czuje chora osoba,nie :great:

lekarz,nie psycholog tylko ludzie z tego forum.Od tych paru dni kiedy mam świadomość że jeśli żle się poczuje mogę poprosić o pomoc,że mam tą pomoc :blabla: w zasięgu ręki czuje się jakby bezpieczniejsza bo wiem że nie jestem sama.

 

:great: To forum to cudna psychoterapia,ukłony dla tych którzy go stworzyli.

:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Pan Reklama przerasta poziomem swoich wypowiedzi wszystkich użytkowników/uczestników tego forum w związku z czym proponuję nadać mu tytuł Sołtysa Forum.

 

dobrze mówi!!! powinien zostać moderatorem :)

Pan Reklama rzeczywiście jest nad wyraz kreatywny inteligentny i zabawny...

 

 

jak widać zresztą posta niżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze, że tu trafiłam :D

Choć szczerze mówiąc nie wiedziałam w jakim temacie to napisać...

Troche się nie mogę tu odnaleść jeszcze.. tyle tematów, tyle postów, tyle ludzi ! :D

Chyba wiele godzin zajmie mi poznanie tego forum

Ale cieszę się, że nie jestem sama ze sobą.. Wydaje mi się, że nikt z mojego otoczenia nie ma takich problemów jak ja a jednak widać, że nei jestem jedyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

W sumie uważam tak jak Artur. Jestem tu także nowa, napisałam dwa posty, ponieważ naprawdę mam problem i nie mam się z kim tym podzielić. Tzn. mam ale jest mi najzwyczajniej głupio opowiadać o tym znajomym a nawet rodzinie, po prostu się wstydzę... :( niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi..

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem na tym forum od wczoraj więc za wiele nie mogę napisać ale w ciągu tych dwóch dni złego słowa na to forum nie mogę powiedzieć może fakt faktem liczyłem że z kimś pogadam na temat moich problemów no ale... "witam na forum" jak dla mnie tez było miłe.

W ciągu tych dwóch dni napisałem parę postów może mało wartościowych ale poczułem się dość fajnie w gronie forumowiczów, powspominałem z nimi stare czasy (chociaż ich nie znam) i zapewne nie raz (tak myślę) spotka mnie tu całkiem fajna atmosfera. Jak to się mówi czas pokaże. Na chwilę obecną TAK jestem zadowolony z tego forum i nie żałuję że zapisałem się. Szkoda że czat jest jaki jest ale nie ma co wybrzydzać są gorsze fora co na starcie skreślają użytkownika a tu chociaż z uśmiechem powitają :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już raczej weteranem przglądania forum - takich jak to. Mam za sobą też psychoterapię. Mogę śmiało powiedzieć, że Tomek włożył w nie wiele pracy. Doceniam to i zawsze jak miałem jakieś wątpliwości szukałem tutaj informacji.

 

TO FORUM TO PIERWSZE TEGO TYPU FORUM. Zresztą widać po popularności. Może sam mało się udzielam ale zawsze bardzo dużo czytam.

 

Pozdrawiam wszyskich i gratuluję założycielowi.

 

LP

 

-- Śr mar 02, 2011 11:53 am --

 

Korzystając z okazji chciałbym rówineż Paniom pokazać nowy portal o urodzie. Jest tam wiele cennych informacji na temat poprawy własnego wyglądu.

Nazywa się Beauty Guide Przewodnik Urody i można go obejrzeć pod adresem xxx

 

Mam nadzieję, że znajdziecie też tam coś ciekawego dla siebie. Nie tylko o psychologii.

 

Pozdrawiam

 

LP

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum gromadzi opisy chorób, zaburzeń- taka ściana płaczu. Ale trudno tu cokolwiek pomocnego pozyskać - subiektywne opisy pojedyńczych przypadków, magiczne życzeniowe postrzeganie świata przez osoby cierpiące, które chwytają się wszystkiego aby tylko wyjść na prostą. Opisy bardziej dołują niż leczą. Jeśli komuś ten serwis pomaga to chwała temu formum. Dla mnie raczej oznacza to powierzchowne sygnalizowanie pewnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka dni temu tak ,teraz uświadomiłem sobie ze działanie z powodu

niestabilność emocjonalnej jest surowo karane ,a wredne celowe działanie nie podlega karze .

Jestem w trakcie szukania innego forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×