Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie zastanawiam... czy to forum nie jest dla niektórych ucieczką od realności, od zycia??? bo jesli tak, to duzo na tym tracimy. Zamiast sie rozwijać, leczyć, żyć z ludźmi w realu, w domu, w pracy,na terapii, to przesiadujemy tu, bo nikt nas nie widzi i nie wie kim jestesmy i wolno nam napisac wszystko co chcemy bez zadnych konsekwencji.. a w końcu w życiu na co dzień wszystko ma swoje konsekwencje, przyjaźnie też wyglądają zupełnie inaczej niż przyjaźnie przez internet.

Ja w pewnym momencie stwierdziłam, że za bardzo angażuję się na tym forum, że trace czas, który mogłabym wykorzystać dużo pożyteczniej dla mnie.Dlatego postanowiłam sie ograniczać, nie wchodzić tu za często, i nie zamulać przed kompem. Nie jest to łatwe, bo ja generalnie mam tendencje do uzależniania się od tego typu rzeczy. Poza tym mam tendencje do zajmowania sie wszystkimi ludźmi dookola a wiem, że musze zając sie soba. A jak uzależnie sie od forum, to bede żyła życiem innych osob a nie swoim i to by było baaaardzo źle.

Co nie zmienia faktu że forum jest potrzebne, tylko myśle że co za dużo to niezdrowo, dlatego staram sie ograniczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry,

chociaż pewnie moznaby to i owo zmienić. Ale ja zawsze znajdę dziure w całym.

 

Smurfie pisz o tym co uważasz,ze mogłoby pozytywnie wpłynąć na forum .Tomek zapewne przyswoi każdy dobry pomysł.

Forum cool -to miejsce gdzie uciekam przed samym sobą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie jestem na forum od dzis, tym nie mniej przegladam je juz od dluzszego czasu (wzglednie). Jak dla mnie jest ono bardzo pomocne, na duchu podtrzymujace, wcale nie zimne...a i z tego co widze po wiekszosci postow (rozmow miedzy forumowiczami) panuje tu wrecz przyjacielska atmosfera ;) w koncu cos NAS tu laczy, jak sadze... :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie podoba sie gdyz spotkalam tutaj zyczliwe rady wspanialych ludzi.Jednak sa wyjatki.Jednostki,ktore tlamsza,krytykuja.Jest to forum psychologiczne,wiec powinno byc raczej przyjazne.Najgorsze,ze jednej osobie wladza moderatora to glowki uderzyla :)Pod przykrywka filantropii,sprytnie szydzi z ludzi.Ten kto jest podobnego zdania,wie o jaka osobe chodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barzdo fajne forum póki co. :great:

 

Równolegle wylądowałem na forum fobiaspołeczna.

Niestety byłem tam tolerowany zaledwie przez 2 godziny, 5 postów i zbanowanie...

powodu zbanowania nie poznałem.

Ban nastąpił po zamieszczeniu komentarza, cyt.: "Forum trzymane w "ciepły sposób" mocną reką ;) "

Niestety zdaje się, że przeoczyłem fakt, że Rexton - main moderator jest fobikiem.

Za fragmenty tekstów pisane wytłuszczonym drukiem dostałem od "ciepło zapraszającego" moderatora ostrą zjebkę bez wcześniejszego zasygnalizowania że to nie odpowiada. :D

 

Tu są fajni ludzie, sporo ciepła i duuuuuużo więcej przeeeeestrzeeeeeeeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×