Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

A tak wogule to forum jest wspaniałe bo moge wreszcie bez wstydu rozmawiac z ludzimi . Chciał bym jeszcze dodac że dobrą

trapią fobi społecznej jest gra w sl czyli Second Life taki wirtualny

świat naprawde polecam ale mi się ta gra już mocno znudziła.

Przepraszam za oftopic.

Naprawde dobrze że to wspaniałe forum istnieje :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzimy problem i chcemy go rozwiazac , potrafimy siebie zrozumiec i wspierac ,a przede wszystkim starac sie wyjsc z tego wszystkiego:)))

Wielki SZACUNNNNNN dla zalożycieli tego forum :* i życze Wszystkim mimo wszystko DUŻO usmiechu na twarzy:)

 

[*EDIT*]

 

DarkAngel, HEHE WEDLUG MNIE NIE MA TU ZADNEGO CHLODU,I MASZ RACJE MOZNA SIE TU POCZUC JAK WE WLASNEJ FAMILLI :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeża krew na forum, ale pozwolę sobie na komentarz.

 

Właśnie dziś (wiem, godzina absurdalna) zdecydowałem się poszukać forum dot. psychologi, wszystko ze względu na temat który zapewne wkrótce poruszę tutaj, jak tylko się trochę oswoję.

 

Forum mi się podoba, zwłaszcza w porównaniu. Będąc szczery, nie czytałem tutaj jeszcze zbyt wielu wątków, ale tych kilka które przejrzałem różniło się atmosferą od innych for które dziś widziałem. Zasadniczo tym, że rady na tamtych forach sprowadzały się do wymieniania nazw leków antydepresyjnych.

 

Już tyle dla mnie wystarczy, żeby dać plusik dla tego forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię to forum. Pomaga mi pod warunkiem, że nie czytam tego co piszecie, bo to jedynie pogarsza mój nastrój.

Prześciganie się w wypisywanie negatywnych skutków zażywania poszczególnych leków też chyba nie pomaga - i to wlaściwie jedyny minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi pomaga ,poznałam dzięki forum wspaniałych ludzi , i choć są na drugim końcu polski mam gdzie się wygadać ,poprawiają mi humor gdy jestem przybita ,dzięki nim widzę gdzieś daleko światełko ,że będzie kiedyś dobrze, że będę miała w końcu spokojne życie , :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Jestem tu nowa, ale przesledziłam dużo tematów, i podoba mi sie atmosfera która tu panuje..Jest tyle ludzi a i tyle samo charakterów:) ale jest nić porozumienia a także ciepło ktore tu jest uwidocznione..każdy może pisać..nie jestem doskonała, mam wady które akceptuje u siebie..ale wiem że czasem popełnie gafy które mi wybaczycie:) Miło byc razem z Wami tu..Pozdrawiam i zycze miłego wieczorka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, jestem zadowolony z forum. Właściwie tylko dzięki temu i ludziom, którzy odpowiadali na mój wątek zdecydowałem się na wizytę u psychiatry, zacząłem się leczyć. I jestem pewien, że niejednego to przekonało, bowiem sporo było osób, które nawet do mnie na PW pisały w tej sprawie - co, jak, kiedy. A wzajemne wsparcie i poświęcenie uwagi problemowi, to bardzo ważny czynnik, do którego to forum się przyczynia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×