Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trójmiasto wita ;-)


Wafel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :)

 

Mam na imię Marcin, wiosen (albo raczej jesieni) liczę sobie 19 i mieszkam w Gdyni. Na Wasze forum trafiłem gdyż jestem szczęśliwym posiadaczem fobii społecznej :P Wprawdzie dość niedawno w znacznym stopniu ograniczyłem ją za sprawą pięciomiesięcznej terapii behawioralnej i jest całkiem znośnie, choć wcale nie różowo. Po prostu da się jako tako żyć na codzień. Myślę również, że nerwica w ogólniejszym tego słowa znaczeniu też nie jest mi obca, w końcu są to powiązane ze sobą rzeczy, tak więc chyba nadaję się na to forum :) Mam nadzieję :P

 

Czuję się samotny, fobia przez całe moje życie dość skutecznie zrobiła czystkę w moim życiu towarzyskim. Znajomi może i jacyś tam są ale mniej lub bardziej odlegli, a o dziewczynie to w ogóle mogę tylko pomarzyć. Z pomocą przychodzą jednak fora takie jak to :) Z pewnością jest tu wielu interesujących ludzi, z którymi z chęcią nawiązałbym znajomość. W życiu realnym niestety wciąż ciężko nawiązywać mi kontakty (stresujące zajęcie, nie ma co...) i zdecydowanie bardziej wolę internetową drogę ;] Nie dość, że jest to znacznie mniej stresujący sposób, to oprócz tego sądzę, iż na tego typu forach przesiadują osoby znacznie życzliwsze oraz bardziej intrygujące od tych "zwykłych" ludzi :smile: Jednakże nie sądzę, abym pisał tutaj zbyt wiele, nie przepadam za udzielaniem się na forach. Tak więc raczej traktuję ten post jako swego rodzaju ogłoszenie i liczę na to, że ktoś zainteresuje się moją skromną osobą oraz zagada do mnie (wiem wiem, wygodnicki jestem :mrgreen: ). Generalnie wiek, płeć oraz wszystko inne nie robi mi różnicy. Szukam koleżeństwa, przyjaźni, a być może nawet miłości w przypadku przedstawicielek płci pięknej, choć wszystko zależy od tego jak się sytuacja potoczy. Jedyne o co chciałbym prosić ewentualnych chętnych ludków, to miejsce zamieszkania w Trójmieście lub pobliżu, gdyż kontakt jedynie wirtualny mi nie starcza, ja chcę się spotykać również w realu ;]

 

To by chyba było na tyle, zachęcam do pisania, wierzę że się dogadamy :) Osoby, co mnie bliżej poznają z reguły mnie lubią, więc chyba nie jestem taki zły :smile: Numer gg znajduje się w profilu. Jeżeli ktoś woli, to może napisać prywatną wiadomość, moim zdaniem baaardzo dobry sposób na nawiązanie kontaktu :smile: Albo możecie zostawić tutaj jakieś namiary i ja zagadam pierwszy.

 

Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×