Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
shadow_no

FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

207 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

• Tak
      136
    • Nie
      60
    • Zaszkodziła
      31

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.10.2018 o 18:55, Dragon Ball napisał:

Ja będę zbiżał się ku końcowi 2,5 miesięcznej terapi prozakiem. Zostały mi dwa tabsy.

Liczyłem bardzo na ten lek.  Naczytałem się o tych antagonizmach 5-HT2C   , co to się miało nie dziać, jak miał nie aktywizować. Nie chcę rozprzestrzeniać pesymizmu po internetach, bo zapewne ktoś to będzie czytał. Niby leki to kwestia osobnicza, na jednego zadziała ten, a inny nie, na drugiego na odwrót. Fajnie by było. To by znaczyło, że jest większa szansa , że zadziała następny (citalopram).

Jutro idę do apteki i zaczynam kurację. W sumie, gdyby działał tak jak esci to może by było nie najgorzej? Pamiętam, że esci super wpływał na rytm dobowy, o 19-20 chciało mi się tak naturalnie przyjemnie spać więc się kładłem. No nic, ja się przenoszę do wątku o citalopramie i zobaczymy jak to będzie. Walczymy dalej!

mnie fluo wyciągnęła z depresji. Zadziałała po 2 miesiącach. Było super przez 5 lat, zapomniałam o chorobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas ostatniej wizyty lekarz powiedział mi, że fluoksetyna może zaburzać sen. 

Co ciekawe, dowiedziałam się, że moje leczenie jest zaplanowane na około 2 lata, a ja już po miesiącu widzę poprawę mojego stanu (NN).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi